Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Strelci

RangIme in priimekKlubZadetkiAvtogoli11 metrovke
1Bijol AndražNK Radlje1503
2Gajić GoranNK Šentilj1405
3Simonič BlažLenart900
4Tkalčič ŽigaNK Aquasystems Dogoše800
5Ternik RenatoNK Radlje700
6Ploj DejanNK Jurovski Dol701
7Polanc PatrikNŠ Roho600
8Neudauer JurePaloma600
9Zajec DenisNK Aquasystems Dogoše600
10Kadrić SemirNK Rošnja - Loka601
11Balažič BlažFC VOP Prepolje500
12Kraner BlažLenart500
13Klingsbichl RokLenart500
14Hager DejanNK Jurovski Dol501
15Novak ŽanNK MB Tabor400
16Satler DavidNK Jurovski Dol400
17Marko TimNK AJM Kungota400
18Ismailji EnisPaloma400
19Majer RokNK Jurovski Dol400
20Divjak MitjaNK Jurovski Dol400
21Keranović AlenNK MB Tabor400
22Studenčnik DavidNK Fram400
23Korbar AlešNK Radlje400
24Peša GoranNK Šentilj401
25Marko MitjaLenart402
26Krajnc RokNK Fram402
27Reich GregorFC VOP Prepolje402
28Joldžić SalkoNŠ Roho300
29Brumen MatejLenart300
30Lipovec MihaNK MB Tabor300
31Krajnc RobiNŠ Roho300
32Čuček MihaLenart300
33Hlebec NinoNK AJM Kungota300
34Krajnc DanijelLenart300
35Roškarič BlažNK Fram300
36Begič KlemenFC VOP Prepolje300
37Tkalčič MišelNK Aquasystems Dogoše300
38Šnofl DavorinNK Jurovski Dol300
39Rakun GašperNŠ Roho300
40Babič GregorNK Aquasystems Dogoše300
41Ragolič LeonNK AJM Kungota300
42Kolarič FranciNK AJM Kungota200
43Založnik AmadejNK Radlje200
44Bezjak GašperPaloma200
45Ploč TomažŠD BIOSAD Jakob200
46Lukovnjak MaticFC VOP Prepolje200
47Kirbiš DenisFC VOP Prepolje200
48Žigert JašaLenart200
49Bečaj RokNK Fram200
50Hozjan NinoNK Aquasystems Dogoše200
51Aplinc NalNK Radlje200
52Topolovec AljažNŠ Roho201
53Ploj TomiLenart201
54Valentan MatejNK Aquasystems Dogoše201
55Matjašič MaticFC VOP Prepolje210
56Druzovič JaniNK Cerkvenjak210
57Rat AndrejNK Rošnja - Loka210
58Predan LeonNŠ Roho100
59Vajnhandl VidNK MB Tabor100
60Berisha ValmirNK Šentilj100
61Smode SandiPaloma100
62Vršič GabrielNK Cerkvenjak100
63Majer DomenNK Jurovski Dol100
64Hojski MatejFC VOP Prepolje100
65Moser RobertNK Radlje100
66Marko LukaNK AJM Kungota100
67Satler MarkoNK Fram100
68Korošak IgorNK Radlje100
69Sagadin AljažNK Jurovski Dol100
70Letonja DanijelNK Aquasystems Dogoše100
71Celcer ŽigaNK Šentilj100
72Kobler BoštjanNK Šentilj100
73Kus MaticNK Radlje100
74Brunšek ŽigaNK AJM Kungota100
75Vujisić DušanNK Šentilj100
76Tinauer MishelNŠ Roho100
77Jakopović TomažNK Šentilj100
78Lunežnik MatejNK Fram100
79Knedl ReneNŠ Roho100
80Strojnik TomNK Fram100
81Plejić JureNK MB Tabor100
82Knez KlemenNK Radlje100
83Geiser MarkoNK Fram100
84Jež NikoNK Aquasystems Dogoše100
85Ragolič MitjaNK AJM Kungota100
86Žajdela RokNŠ Roho100
87Levačič MaticŠD BIOSAD Jakob100
88Škrlec ŽigaŠD BIOSAD Jakob100
89Žmavc DejanNK Cerkvenjak100
90Dolinšek PatrickPaloma100
91Zimet AndražNK Rošnja - Loka100
92Aleksovski DenisNK Šentilj100
93Rola AseiNK MB Tabor100
94Kirbiš AljošaFC VOP Prepolje100
95Josifovski VasilNK Šentilj100
96Klajnošek ŽanNK Cerkvenjak100
97Brunček DarkoNK Jurovski Dol100
98Fras MihaelNŠ Roho100
99Horvat MatejNK Aquasystems Dogoše100
100Arzenšek MatejNK AJM Kungota100
101Geršak NejcNK AJM Kungota100
102Gomzi AndrejFC VOP Prepolje100
103Klemenčič TilenNK Šentilj100
104Hrastnik TadejNK Cerkvenjak100
105Kocmut DejanNK Cerkvenjak101
106Kaučič MarjanŠD BIOSAD Jakob101
107Zajc ŽanNK Fram101
108Stojanov MilivojPaloma101
109Kralj SandiŠD BIOSAD Jakob010
110Krnjak MatejNK Rošnja - Loka010
111Letonja DenisFC VOP Prepolje010
112Bračič DušanŠD BIOSAD Jakob010






SPONZORJI ZVEZE
Takos
SportKlub
Draš

    Medobčinska nogometna
    zveza Maribor

    Engelsova ulica 6
    2000 Maribor

    T:031 782 191
    E:info@mnzveza-mb.si

    Uradne ure:
    pon.-pet. od 9.00 do 15. ure