Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

NK Radlje
4 : 0
NK Jurovski Dol
Osnovni podatki
DatumKrajGledalcev Gl. sodnik 1. pomočnik2. pomočnik Delegat
06.10.19
ob 16.00
Radlje ob Dravi100Jezeršek Tomaž (Šentjanž pri Dravogradu)Kamnik Blaž (Ravne na Koroškem)Durić Mediha (Ravne na Koroškem) ()
Postavi
NK Radlje
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Vergles SimonVratar45503
3. Knez Klemen52374
23. Kus Žiga43012
5. Hudin Matej52728
10. Ternik Renato52381
4. Kobal KlemenKapetan47873
77. Založnik Amadej89701
6. Kus Matic34119
44. Zemljak Sašo73965
11. Korbar Aleš66484
8. Moser Robert45943

NK Jurovski Dol
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1.Bauman ŽigaVratar47291
3.Brunček Darko45291
5.Zorman Patrik53914
17.Majer RokKapetan47298
6.Arzenšek Simon41731
44.Knuplež Roselito39322
13.Gajser Tadej54823
8.Sagadin Aljaž47299
10.Satler David36682
11.Hager Dejan48608
22.Divjak Mitja49380

REZERVE
NK Radlje
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
7. Vaukman Nejc76742
18. Vaukman Grega76741
88. Izak Tadej95072
2. Repnik Tilen67186
17. Rubhof Rok205146
13. Aplinc Nal76739
9. Bijol Andraž71975

NK Jurovski Dol
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
23. Križan Nejc59016
4. Ploj Dejan37900
18. Breznik Klemen66082
9. Šnofl Davorin18510
21. Škrlec Marko74247
28. Kraner TilenVratar101620
14. Majer Domen75791

STRELCI
NK Radlje
Št. dresaPriimek in imeMinutaAvtogol
10.Ternik Renato54'Ne
10.Ternik Renato61'Ne
6.Kus Matic75'Ne
10.Ternik Renato83'Ne


OPOMINJANI
NK Radlje
Št. dresaPriimek in imeMinuta
8.Moser Robert31'
11.Korbar Aleš72'

NK Jurovski Dol
Št. dresaPriimek in imeMinuta
8.Sagadin Aljaž48'

IZKLJUČENI


MENJAVE
NK Radlje
Št. dresaPriimek in imeMinuta
11.Korbar Aleš76'
13.Aplinc Nal76'
8.Moser Robert83'
9.Bijol Andraž83'

NK Jurovski Dol
Št. dresaPriimek in imeMinuta
13.Gajser Tadej54'
4.Ploj Dejan54'
5.Zorman Patrik74'
18.Breznik Klemen74'
8.Sagadin Aljaž88'
21.Škrlec Marko88'
22.Divjak Mitja88'
14.Majer Domen88'

TRENERJI
NK Radlje
Trener domači: Živadinovič Dragoljub
NK Jurovski Dol
Trener gosti: Urbanič Sašo







NK Cerkvenjak
0 : 3
NŠ Roho
Osnovni podatki
DatumKrajGledalcev Gl. sodnik 1. pomočnik2. pomočnik Delegat
06.10.19
ob 15.30
Cerkvenjak50Benc Uroš (Rače)Jeger Gregor (Lovrenc na Pohorju)Marin Tomaž (Maribor ) ()
Postavi
NK Cerkvenjak
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Lorenčič RokVratar55801
16. Vršič Samo59237
9. Kocbek Sašo40039
2. Žmavc Damjan41745
5. Čuček Denis44467
3. Hrastnik Tadej78807
7. Kranvogel Alen73856
10. Šadl Jure84011
14. Švarc Nejc73272
18. Žmavc Dejan40043
19. Trstenjak Denis52007

NŠ Roho
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1.Vidic ŽanVratar63818
18.Lončarič Aljaž48978
3.Joldžić Salko61878
16.Mlakar Matic64911
20.Stančič Jernej38175
10.Tinauer MishelKapetan46082
19.Knedl Rene68801
2.Pajtler Matej62798
11.Rakun Gašper88378
7.Krajnc Robi64016
9.Polanc Patrik87669

REZERVE
NK Cerkvenjak
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
13. Zrnec DavorinKapetan113038
12. Nedeljko Tilen91001
4. Druzovič Jani46509
8. Kocbek Mario80939
11. Vršič Gabriel106292
20. Pak Mitja61152
6. Rajh Uroš85997

NŠ Roho
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
15. Topolovec Aljaž72305
13. Kačičnik Hasanovič Staš80934

STRELCI

NŠ Roho
Št. dresaPriimek in imeMinutaAvtogol
9.Polanc Patrik10'Ne
9.Polanc Patrik77'Ne
9.Polanc Patrik86'Ne

OPOMINJANI
NK Cerkvenjak
Št. dresaPriimek in imeMinuta
18.Žmavc Dejan54'

NŠ Roho
Št. dresaPriimek in imeMinuta
20.Stančič Jernej19'
19.Knedl Rene61'
9.Polanc Patrik91'

IZKLJUČENI
NK Cerkvenjak
Št. dresaPriimek in imeMinuta
7.Kranvogel Alen63'
18.Žmavc Dejan65'


MENJAVE
NK Cerkvenjak
Št. dresaPriimek in imeMinuta
3.Hrastnik Tadej46'
4.Druzovič Jani46'
18.Žmavc Dejan54'
8.Kocbek Mario54'
14.Švarc Nejc66'
11.Vršič Gabriel66'
2.Žmavc Damjan75'
20.Pak Mitja75'
19.Trstenjak Denis75'
13.Zrnec Davorin75'

NŠ Roho
Št. dresaPriimek in imeMinuta
10.Tinauer Mishel74'
15.Topolovec Aljaž74'
18.Lončarič Aljaž85'
13.Kačičnik Hasanovič Staš85'

TRENERJI
NK Cerkvenjak
Trener domači: Kreslin Aleksander
NŠ Roho
Trener gosti: Frešer Gregor







Paloma
1 : 2
NK Aquasystems Dogoše
Osnovni podatki
DatumKrajGledalcev Gl. sodnik 1. pomočnik2. pomočnik Delegat
06.10.19
ob 15.30
Sladki Vrh50Kmetec Tim (Orehova vas)Majer Vojko (Lenart v Slovenskih goricah)Jug Maksimiljan (Benedikt) ()
Postavi
Paloma
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12. Roškar RomanVratar66110
18. Velički Luka76119
14. Žugman Aljaž46087
17. Rošker Rene70490
7. Bezjak Gašper92366
23. Stojanov Milivoj236
30. Mezgec Jani50218
8. Šauperl Timotej101923
21. Neudauer Jure84263
10. Smode Sandi86032
22. Dolinšek Patrick47870

NK Aquasystems Dogoše
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12.Škrjanec ErikVratar82235
4.Mikl Mitja72894
6.Rat Nino84252
17.Horvat Matej42200
18.Letonja Danijel32535
8.Valentan Matej34331
3.Tratnjek Klemen53680
11.Tkalčič MišelKapetan36274
5.Kukovec Rene71966
21.Tkalčič Žiga83357
20.Rat Gregor62795

REZERVE
Paloma
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
24. Ismailji Enis200867
3. Kejžar Rene65095
1. Drajer Tadej15066
4. Šerbinek Marko78415
11. Krajnc Dejan39236
19. Pehan Alen47637
20. Murkovič Til92393

NK Aquasystems Dogoše
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
22. Hozjan Nino62785
15. Krajnc Denis86028

STRELCI
Paloma
Št. dresaPriimek in imeMinutaAvtogol
22.Dolinšek Patrick6'Ne

NK Aquasystems Dogoše
Št. dresaPriimek in imeMinutaAvtogol
11.Tkalčič Mišel18'Ne
21.Tkalčič Žiga35'Ne

OPOMINJANI
Paloma
Št. dresaPriimek in imeMinuta
10.Smode Sandi14'
17.Rošker Rene29'
21.Neudauer Jure40'
22.Dolinšek Patrick58'

NK Aquasystems Dogoše
Št. dresaPriimek in imeMinuta
17.Horvat Matej66'
21.Tkalčič Žiga72'
18.Letonja Danijel87'

IZKLJUČENI


MENJAVE
Paloma
Št. dresaPriimek in imeMinuta
17.Rošker Rene46'
24.Ismailji Enis46'
8.Šauperl Timotej46'
11.Krajnc Dejan46'
21.Neudauer Jure79'
3.Kejžar Rene79'

NK Aquasystems Dogoše
Št. dresaPriimek in imeMinuta
4.Mikl Mitja70'
15.Krajnc Denis70'
17.Horvat Matej79'
22.Hozjan Nino79'

TRENERJI
Paloma
Trener domači: Zrnko Bojan
NK Aquasystems Dogoše
Trener gosti: Dimič Dušan







NK Šentilj
4 : 2
FC VOP Prepolje
Osnovni podatki
DatumKrajGledalcev Gl. sodnik 1. pomočnik2. pomočnik Delegat
06.10.19
ob 15.30
Šentilj40Kamplet Miha (Miklavž na Dravskem polju)Biškup Matej (Maribor )Majcen Kevin (Maribor ) ()
Postavi
NK Šentilj
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12. Ilić MiroslavVratar43011
11. Brus Rok106450
6. Jakopović Tomaž64282
5. Šljivo Mirnes42605
2. Knežević Marko35387
8. Berisha ValmirKapetan41752
17. Glamočič Danijel38765
18. Vujisić Dušan71277
7. Celcer Žiga80469
9. Gajić Goran38514
10. Josifovski Vasil96705

FC VOP Prepolje
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1.Letonja DenisVratar78706
8.Klasinc Žan62820
6.Hojski Matej45936
3.Vučak Miha43355
11.Gomzi AndrejKapetan68013
7.Kirbiš Aljoša73605
16.Rodošek Florijan73852
21.Gabrovec Dominik66094
4.Reich Gregor48656
10.Lukovnjak Matic94972
17.Kirbiš Denis36875

REZERVE
NK Šentilj
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
19. Đaković Nenad36121
14. Žurman Aleš36137
16. Peša Goran45283
4. Aleksovski Denis63797
13. Ferk Kevin85818
15. Kurnik Uroš75049
77. Krapše TimVratar75784

FC VOP Prepolje
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
9. Klasinc Rene82794

STRELCI
NK Šentilj
Št. dresaPriimek in imeMinutaAvtogol
9.Gajić Goran12'Ne
9.Gajić Goran48'Ne
9.Gajić Goran72'Ne
16.Peša Goran85'Ne

FC VOP Prepolje
Št. dresaPriimek in imeMinutaAvtogol
10.Lukovnjak Matic23'Ne
17.Kirbiš Denis45'Ne

OPOMINJANI
NK Šentilj
Št. dresaPriimek in imeMinuta
17.Glamočič Danijel41'
19.Đaković Nenad80'

FC VOP Prepolje
Št. dresaPriimek in imeMinuta
4.Reich Gregor55'
1.Letonja Denis72'

IZKLJUČENI


MENJAVE
NK Šentilj
Št. dresaPriimek in imeMinuta
11.Brus Rok46'
19.Đaković Nenad46'
10.Josifovski Vasil55'
14.Žurman Aleš55'
18.Vujisić Dušan71'
4.Aleksovski Denis71'
9.Gajić Goran80'
16.Peša Goran80'
17.Glamočič Danijel85'
13.Ferk Kevin85'

FC VOP Prepolje
Št. dresaPriimek in imeMinuta
10.Lukovnjak Matic71'
9.Klasinc Rene71'

TRENERJI
NK Šentilj
Trener domači: Cipot Franc
FC VOP Prepolje
Trener gosti: Balažič Jože







NK Fram
1 : 2
NK Rošnja - Loka
Osnovni podatki
DatumKrajGledalcev Gl. sodnik 1. pomočnik2. pomočnik Delegat
05.10.19
ob 15.30
Fram50Založnik Vito (Slovenska Bistrica)Gonza Nejc (Maribor )Ivanovič Uroš (Šentilj v Slovenskih goricah) ()
Postavi
NK Fram
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
13. Hojnik DejanVratar54816
18. Koren Žiga55907
3. Veber Žan56880
14. Lunežnik Matej72906
24. Satler Marko22733
23. Krlej Uroš42212
11. Strojnik Tom81634
7. Studenčnik David63384
17. Bečaj Rok51292
20. Kovše Marko58330
22. Krajnc Rok55709

NK Rošnja - Loka
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12.Robnik MarcelVratar66945
2.Rat AndrejKapetan38443
3.Habjanič Miha73849
5.Mujčinović Sabit206162
6.Zimet Andraž77654
17.Kadrić Semir209129
8.Lipuš Marčelo68
13.Novak Darjan36364
14.Roškar Žan75428
9.Ekart Tilen101825
7.Krnjak Matej30709

REZERVE
NK Fram
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Volmut Aljaž90402
15. Kotnik Žiga213075
2. Kokol Sašo57559
21. Libman Rene39246
9. Roškarič Blaž69783
16. Stegne Jure46822
12. Ogrizek Pavel83352

NK Rošnja - Loka
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Solatnik Primož30201
15. Štiher Jure12353
18. Trunk Patrik80195
20. Svenšek Luka76130
16. Jeftić Milan72729

STRELCI
NK Fram
Št. dresaPriimek in imeMinutaAvtogol
9.Roškarič Blaž84'Ne

NK Rošnja - Loka
Št. dresaPriimek in imeMinutaAvtogol
17.Kadrić Semir51'Ne
17.Kadrić Semir78'Ne

OPOMINJANI
NK Fram
Št. dresaPriimek in imeMinuta
7.Studenčnik David46'
18.Koren Žiga73'
14.Lunežnik Matej80'

NK Rošnja - Loka
Št. dresaPriimek in imeMinuta
6.Zimet Andraž10'
2.Rat Andrej30'
14.Roškar Žan41'
3.Habjanič Miha80'
8.Lipuš Marčelo87'

IZKLJUČENI


MENJAVE
NK Fram
Št. dresaPriimek in imeMinuta
3.Veber Žan7'
9.Roškarič Blaž7'
11.Strojnik Tom77'
21.Libman Rene77'
7.Studenčnik David84'
16.Stegne Jure84'

NK Rošnja - Loka
Št. dresaPriimek in imeMinuta
5.Mujčinović Sabit35'
16.Jeftić Milan35'
14.Roškar Žan78'
15.Štiher Jure78'

TRENERJI
NK Fram
Trener domači: Matjašič Franc Nani
NK Rošnja - Loka
Trener gosti: Hraš Zvonko







Lenart
2 : 0
NK MB Tabor
Osnovni podatki
DatumKrajGledalcev Gl. sodnik 1. pomočnik2. pomočnik Delegat
05.10.19
ob 15.30
Lenart43Gligorić Amadei (Maribor )Sužnik Jure (Šentilj v Slovenskih goricah)Jug Maksimiljan (Benedikt) ()
Postavi
Lenart
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Drobnjak SavoVratar106051
8. Čuček MihaKapetan37215
17. Žigert Jaša61163
14. Simonič Blaž78011
10. Marko Mitja41738
5. Fišer David85957
20. Ploj Tomi38901
18. Brumen Matej38155
15. Breznik Valentin116810
2. Kostanjšek Jan112770
13. Bunderla Tim94617

NK MB Tabor
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
92.Vagner ReneVratar94587
20.Rola Asei50400
2.Gluk GregaKapetan80480
5.Šabotić Ferid83977
7.Kokolj Domen75426
23.Lipovec Miha72195
8.Plejić Jure80653
9.Vajnhandl Vid77188
13.Vesenjak Blaž83408
62.Keranović Alen83387
29.Novak Žan84555

REZERVE
Lenart
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
6. Klingsbichl Rok103630
19. Turk Anton17321
21. Dvoršak Klemen69019
9. Šunko Gorazd17304

NK MB Tabor
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
99. Rozman DavidVratar79193
40. Hasani Memet84566
11. Barać Jakša94589

STRELCI
Lenart
Št. dresaPriimek in imeMinutaAvtogol
14.Simonič Blaž16'Ne
14.Simonič Blaž31'Ne


OPOMINJANI
Lenart
Št. dresaPriimek in imeMinuta
10.Marko Mitja35'


IZKLJUČENI


MENJAVE
Lenart
Št. dresaPriimek in imeMinuta
10.Marko Mitja71'
6.Klingsbichl Rok71'
2.Kostanjšek Jan79'
19.Turk Anton79'
15.Breznik Valentin86'
21.Dvoršak Klemen86'

NK MB Tabor
Št. dresaPriimek in imeMinuta
92.Vagner Rene46'
99.Rozman David46'
8.Plejić Jure70'
11.Barać Jakša70'
13.Vesenjak Blaž79'
40.Hasani Memet79'

TRENERJI
Lenart
Trener domači: Čuček Miha
NK MB Tabor
Trener gosti: Pušnik Kristijan







ŠD BIOSAD Jakob
0 : 2
NK AJM Kungota
Osnovni podatki
DatumKrajGledalcev Gl. sodnik 1. pomočnik2. pomočnik Delegat
05.10.19
ob 15.30
Jakobski Dol50Gergič Nejc (Maribor )Fluher Gregor (Bresternica)Ferčič Jani (Rače) ()
Postavi
ŠD BIOSAD Jakob
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Drev AnejVratar94944
10. Ploč Tomaž44269
18. Levačič Matic102348
4. Križan Matevž47296
15. Jarc Rok68542
2. Škrlec Žiga47303
7. Škrlec Žan47302
3. Ahman David10880
14. Šev Grega61143
11. Štrumpfl ErvinKapetan10893
9. Kaučič Marjan15190

NK AJM Kungota
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12.Lampreht AlešVratar67190
19.Graber Marsel82992
3.Potočnik Jernej59842
15.Jagodič Niko90039
2.Isufi Burim15252
13.Kneževič Siniša18032
7.Marko Luka83001
5.Kolarič FranciKapetan45955
14.Rojs Žiga88374
16.Ragolič Leon31388
10.Arzenšek Matej70049

REZERVE
ŠD BIOSAD Jakob
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
6. Lešnik Matic52733
13. Petrič Tone50399

NK AJM Kungota
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Hrast DomenVratar82997
11. Marko Tim85720
6. Pliberšek Jan83003
9. Toplak Marcel90701
20. Kolmanič Blaž94764
4. Bračko Brin85269
8. Paskolo Mlasko Rene201164

STRELCI

NK AJM Kungota
Št. dresaPriimek in imeMinutaAvtogol
5.Kolarič Franci56'Ne
16.Ragolič Leon58'Ne

OPOMINJANI
ŠD BIOSAD Jakob
Št. dresaPriimek in imeMinuta
4.Križan Matevž6'
14.Šev Grega36'
6.Lešnik Matic65'

NK AJM Kungota
Št. dresaPriimek in imeMinuta
2.Isufi Burim68'
15.Jagodič Niko80'

IZKLJUČENI


MENJAVE
ŠD BIOSAD Jakob
Št. dresaPriimek in imeMinuta
3.Ahman David30'
6.Lešnik Matic30'
10.Ploč Tomaž71'
13.Petrič Tone71'

NK AJM Kungota
Št. dresaPriimek in imeMinuta
13.Kneževič Siniša32'
6.Pliberšek Jan32'
19.Graber Marsel46'
9.Toplak Marcel46'
14.Rojs Žiga46'
20.Kolmanič Blaž46'
7.Marko Luka61'
4.Bračko Brin61'
5.Kolarič Franci67'
11.Marko Tim67'

TRENERJI
ŠD BIOSAD Jakob
Trener domači: Cerle Franc
NK AJM Kungota
Trener gosti: Vidovič Ervin













SPONZORJI ZVEZE
Takos
SportKlub
Draš

    Medobčinska nogometna
    zveza Maribor

    Engelsova ulica 6
    2000 Maribor

    T:031 782 191
    E:info@mnzveza-mb.si

    Uradne ure:
    pon.-pet. od 9.00 do 15. ure