Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Strelci

RangIme in priimekKlubZadetkiAvtogoli11 metrovke
1Bijol AndražNK Radlje902
2Gajić GoranNK Šentilj903
3Polanc PatrikNŠ Roho600
4Ternik RenatoNK Radlje600
5Tkalčič ŽigaNK Aquasystems Dogoše600
6Neudauer JurePaloma500
7Klingsbichl RokLenart500
8Ismailji EnisPaloma400
9Korbar AlešNK Radlje400
10Peša GoranNK Šentilj401
11Balažič BlažFC VOP Prepolje300
12Roškarič BlažNK Fram300
13Begič KlemenFC VOP Prepolje300
14Simonič BlažLenart300
15Kadrić SemirNK Rošnja - Loka300
16Ploj DejanNK Jurovski Dol300
17Studenčnik DavidNK Fram300
18Ragolič LeonNK AJM Kungota300
19Joldžić SalkoNŠ Roho200
20Brumen MatejLenart200
21Krajnc RobiNŠ Roho200
22Druzovič JaniNK Cerkvenjak200
23Tkalčič MišelNK Aquasystems Dogoše200
24Marko TimNK AJM Kungota200
25Lukovnjak MaticFC VOP Prepolje200
26Šnofl DavorinNK Jurovski Dol200
27Kraner BlažLenart200
28Divjak MitjaNK Jurovski Dol200
29Hozjan NinoNK Aquasystems Dogoše200
30Babič GregorNK Aquasystems Dogoše200
31Keranović AlenNK MB Tabor200
32Hager DejanNK Jurovski Dol201
33Valentan MatejNK Aquasystems Dogoše201
34Matjašič MaticFC VOP Prepolje210
35Vajnhandl VidNK MB Tabor100
36Berisha ValmirNK Šentilj100
37Smode SandiPaloma100
38Vršič GabrielNK Cerkvenjak100
39Novak ŽanNK MB Tabor100
40Lipovec MihaNK MB Tabor100
41Moser RobertNK Radlje100
42Kolarič FranciNK AJM Kungota100
43Korošak IgorNK Radlje100
44Sagadin AljažNK Jurovski Dol100
45Založnik AmadejNK Radlje100
46Letonja DanijelNK Aquasystems Dogoše100
47Celcer ŽigaNK Šentilj100
48Satler DavidNK Jurovski Dol100
49Kobler BoštjanNK Šentilj100
50Kus MaticNK Radlje100
51Brunšek ŽigaNK AJM Kungota100
52Vujisić DušanNK Šentilj100
53Reich GregorFC VOP Prepolje100
54Hlebec NinoNK AJM Kungota100
55Bezjak GašperPaloma100
56Jakopović TomažNK Šentilj100
57Ploč TomažŠD BIOSAD Jakob100
58Strojnik TomNK Fram100
59Ploj TomiLenart100
60Plejić JureNK MB Tabor100
61Jež NikoNK Aquasystems Dogoše100
62Kirbiš DenisFC VOP Prepolje100
63Rat AndrejNK Rošnja - Loka100
64Rakun GašperNŠ Roho100
65Žigert JašaLenart100
66Žajdela RokNŠ Roho100
67Zajec DenisNK Aquasystems Dogoše100
68Majer RokNK Jurovski Dol100
69Levačič MaticŠD BIOSAD Jakob100
70Škrlec ŽigaŠD BIOSAD Jakob100
71Dolinšek PatrickPaloma100
72Zimet AndražNK Rošnja - Loka100
73Aleksovski DenisNK Šentilj100
74Josifovski VasilNK Šentilj100
75Klajnošek ŽanNK Cerkvenjak100
76Horvat MatejNK Aquasystems Dogoše100
77Arzenšek MatejNK AJM Kungota100
78Geršak NejcNK AJM Kungota100
79Gomzi AndrejFC VOP Prepolje100
80Aplinc NalNK Radlje100
81Klemenčič TilenNK Šentilj100
82Hrastnik TadejNK Cerkvenjak100
83Marko MitjaLenart101
84Krajnc RokNK Fram101
85Kaučič MarjanŠD BIOSAD Jakob101
86Zajc ŽanNK Fram101
87Stojanov MilivojPaloma101
88Kralj SandiŠD BIOSAD Jakob010






SPONZORJI ZVEZE
Takos
SportKlub
Draš

    Medobčinska nogometna
    zveza Maribor

    Engelsova ulica 6
    2000 Maribor

    T:031 782 191
    E:info@mnzveza-mb.si

    Uradne ure:
    pon.-pet. od 9.00 do 15. ure