Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Strelci

RangIme in priimekKlubZadetkiAvtogoli11 metrovke
1Stachel TadejNK S.Rojko Dobrovce1400
2Peterka NejcŠD Marjeta na Dravskem polju1402
3Smodej LanNK Tehnotim Pesnica1100
4Gerečnik SašoNK Starše1102
5Bohak NejcNK Starše900
6Kočar LučoNK Brunšvik900
7Zgrabič GregorMarles hiše900
8Knez GašperNK Peca901
9Putrih RokŠD Marjeta na Dravskem polju800
10Gorinšek GorazdŠD Marjeta na Dravskem polju800
11Kušnik MihaNK S.Rojko Dobrovce805
12Ulbin LukaNK Asfalterstvo Brus Malečnik700
13Stajnko BlažNK Pohorje700
14Fridrih AndražNK Pohorje700
15Rajšp ŽanNK Rače700
16Lupinšek MatjažNK Starše600
17Bezjak AlenNK Tehnotim Pesnica600
18Jodl JernejNK Miklavž500
19Grandošek NejcNK Brunšvik500
20Pleteršek TimotejNK Brunšvik500
21Dedić IsmarNK Miklavž500
22Dobaj BlažMarles hiše500
23Vreča TimotejNK Tehnotim Pesnica500
24Pipenbaher NejcNK Rače501
25Žižmond KlemenNK Pohorje501
26Dvoršak Špehar PrimožNK Rače400
27Mustedanagić KenanNK TAB Akumulator400
28Pišek IztokŠD Marjeta na Dravskem polju400
29Mehmeti AmelNK gostilna Lobnik Slivnica400
30Krajnc MarkoNK Asfalterstvo Brus Malečnik400
31Breznik AljažNK gostilna Lobnik Slivnica400
32Bohl JožeNK Brunšvik400
33Leskovar MaticNK gostilna Lobnik Slivnica401
34Breg RokNK Starše402
35Vezovnik MarkoNK Peca300
36Kobovc RokNK TAB Akumulator300
37Jamšek LukaNK Asfalterstvo Brus Malečnik300
38Knez AlenNK Rače300
39Budić SinišaNK Rače300
40Joldić ErminNK Miklavž300
41Stopajnik SimonNK TAB Akumulator300
42Pivec RokNK S.Rojko Dobrovce300
43Klanjšek DomenNK S.Rojko Dobrovce300
44Simonič ŽanNK Rače301
45Dobaja MarkoNK Duplek302
46Barun MarkoNK Starše200
47Fekonja MatijaNK Miklavž200
48Mlaker AlešMarles hiše200
49Miložič JanNK Starše200
50Jelenc IzidorMarles hiše200
51Rihtarič DavidNK Duplek200
52Špehonja ŽigaŠD Marjeta na Dravskem polju200
53Razboršek AlešNK gostilna Lobnik Slivnica200
54Babšek ŽanNK Tehnotim Pesnica200
55Antolin GregorNK Tehnotim Pesnica200
56Nerat AljošaMarles hiše200
57Lešnik TilenNK Rače200
58Knuplež DanijelNK Tehnotim Pesnica200
59Janet OskarNK TAB Akumulator200
60Dobnik AljažNK Starše200
61Pušnik BineNK S.Rojko Dobrovce200
62Miloševič VitoNK Asfalterstvo Brus Malečnik200
63Ademovič PrimožNK Duplek200
64Jager AljažNK S.Rojko Dobrovce200
65Jagarinec NejcNK Miklavž200
66Zajc MatijaNK TAB Akumulator200
67Isufi ArsimŠD Marjeta na Dravskem polju200
68Krivec JanNK S.Rojko Dobrovce200
69Valenti SimonNK Duplek200
70Škofič GregorNK Miklavž200
71Mlakar JanNK Brunšvik200
72Knezar AljažNK Asfalterstvo Brus Malečnik200
73Ornik LukaNK Rače200
74Raztočnik TilenNK Peca201
75Paradiž AndrejNK Rače202
76Visenjak ŽanNK Miklavž100
77Fideršek NejcNK Pohorje100
78Štrukelj JanMarles hiše100
79Hutinski AlenNK S.Rojko Dobrovce100
80Pušnik MatjažNK gostilna Lobnik Slivnica100
81Gostenčnik StanislavNK Peca100
82Brdnik TomiNK Duplek100
83Pisanec BoštjanNK gostilna Lobnik Slivnica100
84Zimet MarioNK Tehnotim Pesnica100
85Šantl TimiNK Asfalterstvo Brus Malečnik100
86Kelc KlemenŠD Marjeta na Dravskem polju100
87Frangež MatjažNK Brunšvik100
88Prelogar JureNK TAB Akumulator100
89Vidovič LukaNK Rače100
90Juraja TimNK TAB Akumulator100
91Praznik MitjaNK TAB Akumulator100
92Cmrečnjak ŽanNK Miklavž100
93Pinter SebastjanNK Pohorje100
94Kugl UrošNK gostilna Lobnik Slivnica100
95Tašner AleksNK S.Rojko Dobrovce100
96Krajnc MatijaNK Starše100
97Gajser TilenŠD Marjeta na Dravskem polju100
98Lašič NikNK Rače100
99Tomanič JakobNK Brunšvik100
100Prednik BenjaminNK Pohorje100
101Klajderič LukaNK Starše100
102Volmut SimonŠD Marjeta na Dravskem polju100
103Jurančič PrimožNK Duplek100
104Karić AmirNK Asfalterstvo Brus Malečnik100
105Pešl GregorNK Tehnotim Pesnica100
106Ploj KlemenNK Duplek100
107Ribič VanjaMarles hiše100
108Brence RokNK Brunšvik100
109Sel AndrejNK Starše100
110Planinšek MaticNK Tehnotim Pesnica100
111Poglavnik JakaNK Pohorje100
112Hovnik OžbejNK Pohorje100
113Letnik TadejNK Brunšvik100
114Rebernik DejanNK Peca100
115Stachel TilenNK S.Rojko Dobrovce100
116Sredenšek JanNK Pohorje100
117Petrovič StašŠD Marjeta na Dravskem polju101
118Gregelj MarkoNK TAB Akumulator110
119Leben DanielNK Rače110
120Jelenc ValentinMarles hiše010
121Jovanović PetarNK Pohorje010
122Gavrić ZoranNK Starše010






SPONZORJI ZVEZE
Takos
SportKlub
Draš

    Medobčinska nogometna
    zveza Maribor

    Engelsova ulica 6
    2000 Maribor

    T:031 782 191
    E:info@mnzveza-mb.si

    Uradne ure:
    pon.-pet. od 9.00 do 15. ure