Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Strelci

RangIme in priimekKlubZadetkiAvtogoli11 metrovke
1Ciringer LukaNK Miklavž2100
2Savić JovanNK FUŽINAR1900
3Vrecl UrhNK Miklavž1705
4Pahernik JanNK Miklavž1000
5Jurič JanNK MB Tabor1001
6Đuran NejcNK Miklavž900
7Želj Robnik LeonNK MALEČNIK900
8Krajnc AnneyNK MALEČNIK800
9Kranjc MajNK Korotan Prevalje800
10Veselko DomenNK Miklavž700
11Jonuzaj FlorianNK MB Tabor700
12Gradišnik ŽigaNK FUŽINAR600
13Potočnik JanNK Korotan Prevalje600
14Rojko LeonNK Pohorje600
15Javernik ReneNK Pohorje601
16Mihajlović MarkNK MALEČNIK500
17Tomanič GašperNK Rače500
18Kirbiš AnejNK MALEČNIK500
19Belcl LeonNŠ Roho500
20Emeršič MajNK MB Tabor500
21Ravnjak BlažNK Rače500
22Volmut EnejNK Rače400
23Kasjak ŽigaNK Rače400
24Alijaj AstretNK Pobrežje400
25Siter NaceNK Miklavž400
26Geld JanošNK FUŽINAR400
27Jesenik ŽakNK Miklavž400
28Napast NejcNK Rače402
29Janković MilanNK MALEČNIK300
30Mori NejcNK Korotan Prevalje300
31Strojnik ŽanNK Korotan Prevalje300
32Kocuvan Jan MaksimNK Cerkvenjak300
33Potočnik Krajnc VitoNK FUŽINAR300
34Majhen PatrikNK MB Tabor300
35Virtnik MaiNK MALEČNIK300
36Cigrovski JakobMarles hiše301
37Gashi GzimNK Pobrežje302
38Novak VidNK Rače200
39Stanek Reher NikNK MB Tabor200
40Vršič AnejNK MALEČNIK200
41Kocbek TimotejNK Miklavž200
42Španinger VidNK Pobrežje200
43Dajčman RokLenart200
44Sakelšek NikNK Cerkvenjak200
45Trivkanović MarioMarles hiše200
46Herlič JanMarles hiše200
47Zorko TimotejNK Cerkvenjak200
48Šimundža LukaNK MB Tabor200
49Rak GalNK MB Tabor200
50Kolar TaiNK Pobrežje200
51Repič LovroNK MB Tabor200
52Fidler KavinNK Pohorje200
53Božič TilenNK MB Tabor200
54Remih JanNK Pobrežje200
55Hodžić Kokol FilipNK MB Tabor200
56Bubnič GalNK Miklavž200
57Cvetkovič RokNK FUŽINAR200
58Dovečar RokMarles hiše200
59Malek LanNK MALEČNIK200
60Lubi SimonLenart200
61Mumel NejcNK Rače200
62Lužnik LeonNK Korotan Prevalje200
63Sep MatjažNK Pohorje201
64Prednik GalNK Pohorje201
65Premrov JanikNK MB Tabor201
66Jablanšek DaniloNK FUŽINAR100
67Ovčar TeoNK FUŽINAR100
68Lesjak AnžeNK Korotan Prevalje100
69Dobnik AnžeNK FUŽINAR100
70Kotnik GalNK Korotan Prevalje100
71Kelbič VitoNK MALEČNIK100
72Hafizović DinoNK FUŽINAR100
73Simonič LukaNK Cerkvenjak100
74Musil IzidorMarles hiše100
75Raner NinoLenart100
76Drol AljažNK Korotan Prevalje100
77Robič ReneNK Pohorje100
78Šmigoc AlešMarles hiše100
79Štorgelj RokMarles hiše100
80Polak NikNK Rače100
81Audič BianNK Miklavž100
82Halilović EmirNK FUŽINAR100
83Masten DavidNK Miklavž100
84Kosi LukaNK MB Tabor100
85Nerat TimNK MALEČNIK100
86Lobnik JernejNŠ Roho100
87Hojnik MaticNK FUŽINAR100
88Leskovar MihaNK Pobrežje100
89Škrabl NinoNK Pohorje100
90Čapelnik ŽigaNK Korotan Prevalje100
91Ferlič NoelNŠ Roho100
92Ledinek VidNK MB Tabor100
93Jaušovec ŽanNK Rače100
94Lasbaher JakaNK Pohorje100
95Kocmut LukasNK Cerkvenjak100
96Dovečar ŽanMarles hiše100
97Hedl NejcNK Rače100
98Dobaj JakaNK Pohorje101
99Gajšek TinNK MALEČNIK110
100Kaučič NejcNK MALEČNIK110
101Murko TimotejNK Cerkvenjak010
102Banjanović MarkNK Pohorje010
103Šuman JurijLenart010
104Vanek JanLenart010
105Robič AnejNK Pohorje010
106Podojsteršek NejcNK Korotan Prevalje010
107Kostanjšek JanLenart010
108Koren SeverinNŠ Roho010






SPONZORJI ZVEZE
Takos
SportKlub
Draš

    Medobčinska nogometna
    zveza Maribor

    Engelsova ulica 6
    2000 Maribor

    T:031 782 191
    E:info@mnzveza-mb.si

    Uradne ure:
    pon.-pet. od 9.00 do 15. ure