Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Strelci

RangIme in priimekKlubZadetkiAvtogoli11 metrovke
1Balažič BlažFC VOP Prepolje1700
2Breznik AljažNK gostilna Lobnik Slivnica1700
3Rajšp ŽanNK gostilna Lobnik Slivnica1600
4Jurič TimotejNK gostilna Lobnik Slivnica1400
5Bijol AndražNK Radlje1301
6Majer RokNK Jurovski Dol1302
7Divjak PeterNŠ ROHO1200
8Ovčar GregorSlovenj Gradec1202
9Peša GoranNK Šentilj1203
10Krasniqi AltinNK Šentilj1100
11Škofič GregorNK Miklavž1000
12Kos TadejNK AJM Kungota1002
13Smode SandiPaloma900
14Babič GregorNK Aquasystems Dogoše900
15Moser RobertNK Radlje800
16Brkić SandiNK Šentilj800
17Dedić IsmarNK Miklavž801
18Zajec DenisNK Aquasystems Dogoše802
19Ornik GašperNK Miklavž805
20Korošak IgorNK Radlje700
21Cmrečnjak ŽanNK Miklavž700
22Joldić ErminNK Miklavž700
23Jodl JernejNK Miklavž701
24Pleteršek TimotejPaloma701
25Stojanov MilivojPaloma701
26Jeftić MilanNK Miklavž600
27Ploč TomažŠD BIOSAD Jakob600
28Knez GašperSlovenj Gradec600
29Kaučič DanijelNK Aquasystems Dogoše601
30Razboršek AlešNK gostilna Lobnik Slivnica603
31Mikl SamoNK Aquasystems Dogoše500
32Žnuderl BoštjanNŠ ROHO501
33Založnik AmadejNK Radlje400
34Letonja DanijelNK Aquasystems Dogoše401
35Hlebec NikoNK AJM Kungota401
36Reich GregorFC VOP Prepolje411
37Kramberger BorutFC VOP Prepolje300
38Hlebec NinoNK AJM Kungota300
39Kumer UrbanNK Radlje300
40Tkalčič MišelNK Aquasystems Dogoše300
41Pevec AljažNK gostilna Lobnik Slivnica300
42Kugl UrošNK gostilna Lobnik Slivnica300
43Matjašič MaticFC VOP Prepolje300
44Jež NikoNK Aquasystems Dogoše300
45Kneževič SinišaNK AJM Kungota300
46Rubhof RokNK Radlje300
47Hozjan NinoNK Aquasystems Dogoše300
48Alibabić IrnesSlovenj Gradec300
49Vočanec TimotejFC VOP Prepolje300
50Diemat MarkoNŠ ROHO300
51Kukovec ReneNK Aquasystems Dogoše300
52Vaukman NejcNK Radlje300
53Valentan MatejNK Aquasystems Dogoše301
54Djemaijli BenjaminNK Zlatoličje302
55Berisha ValmirNK Šentilj200
56Hrast SergejNK AJM Kungota200
57Breznik KlemenNK Jurovski Dol200
58Planer NejcNK Jurovski Dol200
59Polanc PatrikNŠ ROHO200
60Brus RokNK Šentilj200
61Sinič JernejNK Jurovski Dol200
62Jager AdrijanNK Jurovski Dol200
63Čapelnik AndrejSlovenj Gradec200
64Arzenšek MatejNK AJM Kungota200
65Karničnik MatejNK Radlje200
66Petek UrbanNK Jurovski Dol200
67Mehmeti AmelNK Zlatoličje200
68Rojs ŽigaNK AJM Kungota200
69Žajdela RokNŠ ROHO200
70Džemaili ErsanNŠ ROHO200
71Kelc AleksNK Zlatoličje200
72Škarica MarinNK Miklavž200
73Plesec RokSlovenj Gradec200
74Hadžić AmelNK Zlatoličje200
75Crnjac TomažNK gostilna Lobnik Slivnica200
76Herga TilenNK gostilna Lobnik Slivnica200
77Rebernik MitjaŠD BIOSAD Jakob200
78Weingerl AlenFC VOP Prepolje200
79Joldžić SalkoNŠ ROHO201
80Leskovar MaticNK gostilna Lobnik Slivnica201
81Nakič IgorSlovenj Gradec201
82Jurič GoranNK Aquasystems Dogoše210
83Topič OgnjenNK Miklavž100
84Ljubec VitoNK Zlatoličje100
85Krajnc DenisNK Aquasystems Dogoše100
86Ranc JureNK Radlje100
87Bezjak ŽigaPaloma100
88Peša DaliborNK Šentilj100
89Morina FjoralbNK Šentilj100
90Zorec IvanNK AJM Kungota100
91Kolarič FranciNK AJM Kungota100
92Josifovski VasilNK Šentilj100
93Krajnc RobiNŠ ROHO100
94Levačič MaticŠD BIOSAD Jakob100
95Gashi LabinotFC VOP Prepolje100
96Roškar MihaelFC VOP Prepolje100
97Celcer ŽigaNK Šentilj100
98Kobler BoštjanNK Šentilj100
99Kejžar ReneŠD BIOSAD Jakob100
100Gajser TadejNK Jurovski Dol100
101Štrumpfl ErvinŠD BIOSAD Jakob100
102Rodošek FlorijanFC VOP Prepolje100
103Knuplež RoselitoNK Jurovski Dol100
104Šteharnik BlažPaloma100
105Beriša FatlumNK Šentilj100
106Dobnik TineNK Zlatoličje100
107Pliberšek JanNK AJM Kungota100
108Tinauer MishelNŠ ROHO100
109Zimet DarioPaloma100
110Cafuta MihaSlovenj Gradec100
111Bukovec MihaelNK Aquasystems Dogoše100
112Gornik PatrickŠD BIOSAD Jakob100
113Sanjicki AleksandarNŠ ROHO100
114Milašinovič UrošNK Miklavž100
115Visenjak ŽanNK Miklavž100
116Mlakar MaticNŠ ROHO100
117Jukić BelminPaloma100
118Tadić DaliborNK gostilna Lobnik Slivnica100
119Zemljak SašoNK Radlje100
120Dovečar LukaNK Miklavž100
121Bezjak TimNK AJM Kungota100
122Lovrenčić DanijelNK gostilna Lobnik Slivnica100
123Valentan DanijelNK Miklavž100
124Marko TomažFC VOP Prepolje100
125Križan MatevžŠD BIOSAD Jakob100
126Volmut SimonNK gostilna Lobnik Slivnica100
127Jakopović TomažNK Šentilj100
128Ganzitti DenisNK Šentilj100
129Tavčar SebastjanNK Šentilj100
130Petrič ToneŠD BIOSAD Jakob100
131Škrlec ŽigaŠD BIOSAD Jakob100
132Rojko PrimožNK gostilna Lobnik Slivnica100
133Brezovnik LovroNK Radlje100
134Polšak DejanNŠ ROHO100
135Škofič RokiNŠ ROHO100
136Mali TimSlovenj Gradec100
137Brunček DarkoNK Jurovski Dol100
138Miložič TinNK Miklavž100
139Rose BoštjanŠD BIOSAD Jakob100
140Gomzi AndrejFC VOP Prepolje100
141Dobaja PatrikNK AJM Kungota100
142Korbar AlešNK Radlje100
143Novak TomislavNK Jurovski Dol101
144Marković AljošaNK Šentilj101
145Bračič DušanŠD BIOSAD Jakob101
146Valtl JernejSlovenj Gradec110
147Jarc RokŠD BIOSAD Jakob010
148Vučak MihaFC VOP Prepolje010
149Šev MartinŠD BIOSAD Jakob010
150Kostajnšek TadejFC VOP Prepolje010
151Pristovnik JureNK gostilna Lobnik Slivnica010
152Mehmedalija DinoNK Zlatoličje010






SPONZORJI ZVEZE
Takos
SportKlub
Draš

    Medobčinska nogometna
    zveza Maribor

    Engelsova ulica 6
    2000 Maribor

    T:031 782 191
    E:info@mnzveza-mb.si

    Uradne ure:
    pon.-pet. od 9.00 do 15. ure