Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Strelci

RangIme in priimekKlubZadetkiAvtogoli11 metrovke
1Kočar LučoNK Brunšvik2800
2Pipenbaher NejcNK Rače2106
3Gerečnik SašoNK Starše1903
4Radivojevič DarkoNK Peca1800
5Podbrežnik ElvinoNK SRojko Dobrovce1802
6Kajtazi ImranNK SRojko Dobrovce1502
7Triplat GregaNK Korotan Prevalje1503
8Zavolovšek AnžeNK TAB Akumulator1400
9Dobaj BlažMarles hiše1302
10Breg RokNK Starše1303
11Ademovič PrimožNK Duplek1200
12Gajić GoranNK Brunšvik1100
13Ulbin LukaNK Asfalterstvo Brus Malečnik1000
14Grandošek NejcNK Brunšvik900
15Rojht DenisNK Rače900
16Dvoršak Špehar PrimožNK Rače900
17Dobaja MarkoNK Duplek901
18Pečovnik MaticNK Peca902
19Habuš MaticNK Asfalterstvo Brus Malečnik800
20Plesec NejcNK Korotan Prevalje800
21Leben DanielNK Rače800
22Sel AndrejNK Starše800
23Bohl JožeNK Brunšvik800
24Zgrabič GregorMarles hiše800
25Štrukelj JanMarles hiše801
26Stavbar GregorNK Asfalterstvo Brus Malečnik801
27Budić SinišaNK Rače803
28Janet OskarNK TAB Akumulator803
29Marko MitjaNK Lenart702
30Ekart NejcNK Brunšvik706
31Putrih RokŠD Marjeta na Dravskem polju600
32Špehonja ŽigaŠD Marjeta na Dravskem polju600
33Hager DejanNK Lenart600
34Lešnik TilenNK Rače600
35Letnik DavidNK Asfalterstvo Brus Malečnik600
36Žigert JašaNK Lenart600
37Gorinšek GorazdŠD Marjeta na Dravskem polju602
38Obretan MaticNK Peca500
39Hutmajer BoštjanNK TAB Akumulator500
40Simonič BlažNK Lenart500
41Kűzma TinNK Korotan Prevalje500
42Stopajnik SimonNK TAB Akumulator500
43Kovač BlažNK Korotan Prevalje500
44Fortin ŽanNK Korotan Prevalje500
45Pavlin DejviNK Duplek502
46Karić AmirNK Asfalterstvo Brus Malečnik503
47Mlaker AlešMarles hiše400
48Kocijan JanikNK Asfalterstvo Brus Malečnik400
49Šavorič JanNK Asfalterstvo Brus Malečnik400
50Pintarić DejanNK Starše400
51Miloševič VitoNK Asfalterstvo Brus Malečnik400
52Jager AljažNK SRojko Dobrovce400
53Lasnik TineNK TAB Akumulator400
54Jurančič PrimožNK Lenart400
55Krivec JanNK SRojko Dobrovce400
56Lenart DavidŠD Marjeta na Dravskem polju400
57Stachel TadejNK SRojko Dobrovce400
58Godvajs BorutNK Duplek400
59Leniči Diego ArlindNK Peca400
60Bračič MaticNK Duplek300
61Brumen MatejNK Lenart300
62Hutinski AlenNK SRojko Dobrovce300
63Brdnik TomiNK Duplek300
64Zamernik JanNK Korotan Prevalje300
65Marko LukaŠD Marjeta na Dravskem polju300
66Velkner PrimožNK SRojko Dobrovce300
67Kobovc RokNK TAB Akumulator300
68Belej Rožej NejcNK Peca300
69Lupinšek MatjažNK Starše300
70Čuček MihaNK Lenart300
71Šunko GorazdNK Lenart300
72Krivonog JoštNK Korotan Prevalje300
73Nerat AljošaMarles hiše300
74Knez AlenNK Rače300
75Dobnik AljažNK Starše300
76Bohak NejcNK Starše300
77Ploj TomiNK Lenart300
78Kac TadejNK Starše300
79Grušovnik LovroNK Korotan Prevalje300
80Bajraktaraj AgonisNK SRojko Dobrovce300
81Vajzman TadejNK Cerkvenjak300
82Simonič ŽanNK Rače300
83Jelić PetarNK Korotan Prevalje300
84Valenti SimonNK Duplek300
85Ribič VanjaMarles hiše300
86Perkovič IgorNK Brunšvik300
87Lampret JanNK Brunšvik300
88Rebernik DejanNK Peca300
89Stachel TilenNK SRojko Dobrovce300
90Marhold PatrikMarles hiše300
91Simonič DomenNK Duplek300
92Arl JanNK TAB Akumulator302
93Paradiž AndrejNK Rače302
94Druzovič JaniNK Cerkvenjak303
95Petrovič StašŠD Marjeta na Dravskem polju303
96Žunkovič DomenŠD Marjeta na Dravskem polju310
97Fras SamoNK Asfalterstvo Brus Malečnik200
98Crnjac MarioNK Korotan Prevalje200
99Miložič JanNK Starše200
100Rihtarič DavidNK Duplek200
101Oblonšek NejcNK SRojko Dobrovce200
102Antolin GregorMarles hiše200
103Bećiri SeverdžanNK Brunšvik200
104Mustedanagić KenanNK Korotan Prevalje200
105Juraja TimNK TAB Akumulator200
106Habith BoštjanNK Starše200
107Vnuk NejcNK Asfalterstvo Brus Malečnik200
108Košnik SergejNK Cerkvenjak200
109Krajnc MarkoNK Asfalterstvo Brus Malečnik200
110Repotočnik AlešNK TAB Akumulator200
111Krajnc MatijaNK Starše200
112Klajderič LukaNK Starše200
113Kozlar AndrejNK Korotan Prevalje200
114Meglič BorŠD Marjeta na Dravskem polju200
115Berčič AndražMarles hiše200
116Pintarič RokNK SRojko Dobrovce200
117Blagus KrešoNK Asfalterstvo Brus Malečnik200
118Letnik TadejNK Brunšvik200
119Čede MitjaNK TAB Akumulator200
120Isufi BurimNK Duplek201
121Milutinović NikolaNK Brunšvik201
122Krajnc RokNK Brunšvik210
123Brence RokNK Brunšvik100
124Vezovnik MarkoNK Peca100
125Štiher JureNK ROŠNJA - LOKA100
126Harih DavorinNK Rače100
127Korošec JordanNK Peca100
128Grbec ErminNK ROŠNJA - LOKA100
129Lipuš MarčeloNK ROŠNJA - LOKA100
130Kocbek MarioNK Cerkvenjak100
131Jelenc IzidorMarles hiše100
132Mlakar NejcNK Starše100
133Jelen MitjaNK Cerkvenjak100
134Drašak MitjaNK Cerkvenjak100
135Kelc KlemenŠD Marjeta na Dravskem polju100
136Zemljič SimonNK Lenart100
137Babšek TomiMarles hiše100
138Frangež MatjažNK Brunšvik100
139Jamšek LukaNK Asfalterstvo Brus Malečnik100
140Vegan CvetkoNK ROŠNJA - LOKA100
141Princ BoštjanŠD Marjeta na Dravskem polju100
142Levanič SandiNK ROŠNJA - LOKA100
143Vikalo EdmirNK Peca100
144Krajnc DanijelNK Lenart100
145Haler JernejNK Starše100
146Lašič NikNK Rače100
147Roškarič BlažNK ROŠNJA - LOKA100
148Zimet DarioMarles hiše100
149Grilc JaniNK Korotan Prevalje100
150Musić NerminNK Rače100
151Denša MitjaNK TAB Akumulator100
152Rodi BojanMarles hiše100
153Kreuh AlešNK Peca100
154Praznik MitjaNK Peca100
155Podrepšek MartinNK ROŠNJA - LOKA100
156Lubej RokNK SRojko Dobrovce100
157Rat AndrejNK ROŠNJA - LOKA100
158Fekonja BlažNK Peca100
159Voglar FilipNK Lenart100
160Petrej MitjaNK Korotan Prevalje100
161Zajc MatijaNK Peca100
162Leskovec MitjaNK Korotan Prevalje100
163Novak MarkoMarles hiše100
164Trunk PatrikNK ROŠNJA - LOKA100
165Dobaj AljažMarles hiše100
166Ičanović AdmirNK Korotan Prevalje100
167Vetrih KristjanNK Duplek100
168Videc GoranNK Lenart100
169Isufi ArsimŠD Marjeta na Dravskem polju100
170Trstenjak DenisNK Cerkvenjak100
171Plavšič SinišaNK Brunšvik100
172Duraković AlenNK Duplek100
173Klajnošek ŽanNK Cerkvenjak100
174Kirbiš MatejŠD Marjeta na Dravskem polju100
175Ules JakobNK ROŠNJA - LOKA100
176Rojko BorisNK SRojko Dobrovce100
177Vuković OgnjenŠD Marjeta na Dravskem polju100
178Klingsbichl RokNK Lenart100
179Šantl TimiNK Asfalterstvo Brus Malečnik101
180Nahberger DenisNK ROŠNJA - LOKA110
181Petek ŽanNK SRojko Dobrovce110
182Marčeta DejanNK Brunšvik110
183Prelogar JureNK TAB Akumulator010
184Novoselec SergejNK Duplek010
185Pekmezović MirzaNK ROŠNJA - LOKA010
186Kocbek SašoNK Cerkvenjak010
187Mujčinović SabitNK ROŠNJA - LOKA010
188Komperšak GregorNK Asfalterstvo Brus Malečnik010






SPONZORJI ZVEZE
Takos
SportKlub
Draš

    Medobčinska nogometna
    zveza Maribor

    Engelsova ulica 6
    2000 Maribor

    T:031 782 191
    E:info@mnzveza-mb.si

    Uradne ure:
    pon.-pet. od 9.00 do 15. ure