Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Strelci

RangIme in priimekKlubZadetkiAvtogoli11 metrovke
1Koren Nal LanNŠ Dravograd3005
2Lorbek AnejNK MIKLAVŽ2301
3Košat JonNK Malečnik2102
4Podlesnik NikMaribor2001
5Zec TjašMaribor1600
6Aliti DenisNK MIKLAVŽ1300
7Petrovič ŽanMaribor1100
8Gonza ŽigaNŠ Pesnica-Jarenina1001
9Ćerimi SultanNK Malečnik900
10Namestnik GalNK MIKLAVŽ900
11Maruško ŽigaNK Malečnik700
12Gašperut LukaNK Malečnik700
13Ogrinc ŽanNK MB TABOR 700
14Ločičnik MaticNŠ Dravograd700
15Uranek LeonNŠ Dravograd600
16Greif JurijNK Malečnik600
17Kumer AlinMaribor500
18Roze PatrikMaribor500
19Mauko GalMaribor500
20Kerep PatrikNK MIKLAVŽ500
21Leniči TarikNŠ Dravograd500
22Rakuša LanNK MIKLAVŽ500
23Hren AnejNK MB TABOR 400
24Šteharnik NejcNŠ Dravograd400
25Bislimaj ValMaribor400
26Kramberger GašperNK Malečnik400
27Koroša AnejMaribor400
28Kelmendi FlorimNŠ Dravograd400
29Planšak NejcFUŽINAR400
30Greifoner AnisNŠ Pesnica-Jarenina300
31Konec MaiNK MIKLAVŽ300
32Skrbinšek ValentinNŠ Pesnica-Jarenina300
33Špička VenoMaribor300
34Jeranovič ŽigaNŠ Pesnica-Jarenina300
35Kolerič Jelen LeanderNK MIKLAVŽ300
36Ribarič KevinNK MB TABOR 300
37Stajnko Knez NoelNŠ Dravograd300
38Pažek AnžeNŠ NK RADLJE U/13302
39Lečnik TianNK MB TABOR 310
40Nikić LukaNK MIKLAVŽ200
41Kosi DenisNK Malečnik200
42Perko ŽanNK Malečnik200
43Urh MaiNŠ NK RADLJE U/13200
44Sahitaj ErionNK MIKLAVŽ200
45Voglar TajMaribor200
46Novak PinoNŠ Dravograd200
47Jurgec JanMaribor200
48Arnuš TimNK MB TABOR 200
49Zemljič JakobNK Malečnik200
50Podojsteršek MaticFUŽINAR200
51Miljković AlexNK MB TABOR 200
52Igerc GalFUŽINAR200
53Tabaković AnelMaribor200
54Ozvatič JakaNK MIKLAVŽ200
55Ždero KenanNK MB TABOR 201
56Mustafa RobinhoNK MB TABOR 201
57Čas ŽigaNK MB TABOR 201
58Ameti EnesNK Malečnik100
59Bek NikMaribor100
60Majcenič SianNK Dobrovce Železničar100
61Zelenko Leander MarkNŠ Pesnica-Jarenina100
62Lenič GoranNK Malečnik100
63Krunić BorisNK MIKLAVŽ100
64Škerget VidNŠ Pesnica-Jarenina100
65Hamler TinoNŠ Pesnica-Jarenina100
66Rozman TeoNŠ NK RADLJE U/13100
67Havaj AljažNŠ Pesnica-Jarenina100
68Sedič AleksejNK MB TABOR 100
69Repnik TitNK Dobrovce Železničar100
70Šalamun Jarc LukaNK MB TABOR 100
71Bedrač Plazovnik Ana LenkaNK MB TABOR 100
72Ahmetović AdinFUŽINAR100
73Klasinc Filekovič MaiNK MB TABOR 100
74Pitamic FilipNK MB TABOR 100
75Vrtin ŽanNŠ Pesnica-Jarenina100
76Bogme NikNK Dobrovce Železničar100
77Kerep GašperNK MIKLAVŽ100
78Kasami AliNŠ Dravograd100
79Haliti AgimNK MB TABOR 100
80Pečič TianNŠ NK RADLJE U/13100
81Kogelnik MaxNŠ Dravograd100
82Stočko TajNŠ Dravograd100
83Vidmar JakaNŠ Dravograd100
84Pečoler MajNŠ NK RADLJE U/13100
85Sešek JanNK Malečnik101
86Ivnik TimonNK Dobrovce Železničar101
87Slemnik JakaFUŽINAR110
88Jenuš StašNK Dobrovce Železničar110
89Valant MihaNŠ Dravograd110
90Grozdek LanNK Malečnik110
91Sinrajh TaiNŠ NK RADLJE U/13010






SPONZORJI ZVEZE
Takos
SportKlub
Draš

    Medobčinska nogometna
    zveza Maribor

    Engelsova ulica 6
    2000 Maribor

    T:031 782 191
    E:info@mnzveza-mb.si

    Uradne ure:
    pon.-pet. od 9.00 do 15. ure