Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Strelci

RangIme in priimekKlubZadetkiAvtogoli11 metrovke
1Schlauer KaiNK Maribor4104
2Romih AlenNK Malečnik3701
3Horvat BrinNŠ Jarenina-Pesnica2802
4Macanović AngeloNK Maribor2700
5Nedeljko NejcNŠ Jarenina-Pesnica2701
6Antič Kurbus ŽanNK Maribor2400
7Sep MatjažNK Pohorje1900
8Hojnik DanejNŠ Jarenina-Pesnica1700
9Strojnik ŽanNK Korotan Prevalje1701
10Čuk TineNK Maribor1704
11Lorbek AnejNK MIKLAVŽ1400
12Markoli LovroNK Maribor1300
13Repič LovroNK Lenart1101
14Ledinek VidNŠ NK Radlje U/151001
15Škerget ReneNŠ Jarenina-Pesnica900
16Zorec LukaNŠ Jarenina-Pesnica800
17Lobnik JernejNŠ ROHO800
18Ramadani EdinNŠ ROHO700
19Drol AljažNK Korotan Prevalje700
20Fratar Peruš ŽakNš Dravograd700
21Kozar ŽigaNK Pohorje701
22Fink DejanNš Dravograd702
23Konečnik JakaNš Dravograd600
24Greif RokNŠ Šentilj600
25Kotnik MaticNš Dravograd600
26Anderlič AnejNK MIKLAVŽ600
27Eferl AnjaNŠ ROHO600
28Galić MarinNK MB Tabor500
29Dover GregorNK Maribor500
30Vršič AnejNK Malečnik500
31Dobaj JakaNK Pohorje500
32Caf ŽanNŠ Jarenina-Pesnica500
33Previšić AljažNK Korotan Prevalje500
34Sakelšek PatrikNK MB Tabor500
35Fratar Peruš ŽanNš Dravograd500
36Kerep PatrikNK MIKLAVŽ500
37Stamenkovič JoštNK Korotan Prevalje500
38Strunčnik JanNK Pohorje501
39Šiljegović DinoNK MB Tabor501
40Hajdinjak LukaNK Malečnik400
41Ferlič NoelNŠ ROHO400
42Dvoršak MatejNK Maribor400
43Brus MaiNK Malečnik400
44Jurič NikNK Malečnik400
45Islamaj AlenNK MB Tabor400
46Breskvar MarkoNK MB Tabor400
47Kraner MatejNŠ Jarenina-Pesnica400
48Hajšek TilenNK Malečnik400
49Raner NinoNK Lenart430
50Pak RokNŠ Šentilj300
51Kos LukaNK Pohorje300
52Fras RokNK Lenart300
53Marko GalNK Lenart300
54Mošič AleksejNK Maribor300
55Simonič MarkoNK Maribor300
56Rajh ŽanNK MIKLAVŽ300
57Keglević NejcNK Malečnik300
58Štajner NejcNŠ Šentilj300
59Barbirič Frank FilipNK Lenart300
60Senekovič JanNŠ Jarenina-Pesnica300
61Vidmar Tjan MarkoNš Dravograd300
62Rogina AnejNK MB Tabor300
63Golob LukaNŠ NK Radlje U/15200
64Stanek Reher NikNK MB Tabor200
65Zilić HarisNK Malečnik200
66Ciglar MatijaNK MB Tabor200
67Bračko BrinNK Malečnik200
68Kelbič VitoNK Malečnik200
69Weixl NikNK Malečnik200
70Radić MilivojeNK MB Tabor200
71Nadarević SemirNŠ ROHO200
72Volovšek ŽigaNK MIKLAVŽ200
73Rošić AldinNŠ Jarenina-Pesnica200
74Kranvogel TilenNK MB Tabor200
75Grizold LunNš Dravograd200
76Robič ReneNK Pohorje200
77Letnik NejcNK Lenart200
78Zagernik DavidNK Korotan Prevalje200
79Bauman MaticNŠ ROHO200
80Pušnik JakaNŠ Šentilj200
81Šimundža LukaNK MB Tabor200
82Vedlin NinoNK MIKLAVŽ200
83Aliti DenisNK MIKLAVŽ200
84Jamnik MihaNš Dravograd200
85Popijal StašNK Maribor200
86Zrnko TineNŠ Jarenina-Pesnica200
87Kovač KlemenNŠ NK Radlje U/15200
88Ganiu BesarNK MB Tabor200
89Trupkovič PrimožNŠ Jarenina-Pesnica200
90Medved ŽanNK MB Tabor200
91Neuvirt UrbanNK Lenart200
92Rabič NejNK Pohorje200
93Friš NinoNK Maribor200
94Hodžić MaidNK MB Tabor200
95Zupančič ValNK MB Tabor200
96Arsevski GalNK Lenart200
97Mikluš Senekovič GalNK Maribor200
98Košat JonNK Malečnik100
99Dautoski AdrianNŠ ROHO100
100Kompan JakobNK MB Tabor100
101Maruško ŽigaNK Malečnik100
102Aplinc JušNŠ NK Radlje U/15100
103Smrečnik BoštjanNš Dravograd100
104Verlak PatrickNK Malečnik100
105Klobasa Mitev LukaNK Malečnik100
106Ternik MarkNŠ NK Radlje U/15100
107Seitl NiklasNŠ NK Radlje U/15100
108Knez FilipNŠ NK Radlje U/15100
109Volmajer NikNK MIKLAVŽ100
110Čeh KristjanNK MIKLAVŽ100
111Šuman JurijNK Lenart100
112Lampret JanNš Dravograd100
113Obreza BlažNš Dravograd100
114Razlag TadejNK Lenart100
115Colnarič EnejNK Lenart100
116Trikić Luka GabrielNK MB Tabor100
117Breznik VidNŠ Šentilj100
118Plazovnik AmadejNš Dravograd100
119Koren Nal LanNš Dravograd100
120Petek JanNŠ Šentilj100
121Belšak JonNŠ NK Radlje U/15100
122Šobernik NikNŠ Šentilj100
123Kmetič LanNŠ Jarenina-Pesnica100
124Dajčman RokNK Lenart100
125Vanek JanNK Lenart100
126Namestnik GalNK MIKLAVŽ100
127Šteharnik NejcNš Dravograd100
128Vukolić DamjanNš Dravograd100
129Žugman Bakšič TarikNŠ Jarenina-Pesnica100
130Poredoš LukaNK Maribor100
131Šahmanović Jean LukasNK Malečnik100
132Celcer JakaNK Maribor100
133Veingerl ŽigaNŠ ROHO100
134Kolerič Jelen LeanderNK MIKLAVŽ100
135Fidler KavinNK Pohorje100
136Lasbaher JakaNK Pohorje100
137Kovše GalNš Dravograd100
138Moussouris MinejNK Korotan Prevalje100
139Rudolf AndražNš Dravograd100
140Meolic MarkoNK Malečnik100
141Čavnik JakaNš Dravograd101
142Medved AleksNŠ NK Radlje U/15101
143Frešer PijaNŠ ROHO101
144Tivadar JacquesNŠ Jarenina-Pesnica101
145Čelik FilipNš Dravograd110
146Delić AhmedNŠ ROHO111
147Franci NikNK MIKLAVŽ111
148Eman LukaNŠ NK Radlje U/15010
149Bedek-Piko NikNŠ NK Radlje U/15010
150Lubej ZalNŠ Jarenina-Pesnica010
151Nosan GalNK Malečnik010
152Lovec Halilagič TianNŠ ROHO010
153Kamnik JernejNK Korotan Prevalje010
154Lepej NejcNK MIKLAVŽ010






SPONZORJI ZVEZE
Takos
SportKlub
Draš

    Medobčinska nogometna
    zveza Maribor

    Engelsova ulica 6
    2000 Maribor

    T:031 782 191
    E:info@mnzveza-mb.si

    Uradne ure:
    pon.-pet. od 9.00 do 15. ure