Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Strelci

RangIme in priimekKlubZadetkiAvtogoli11 metrovke
1Romih AlenNK Malečnik1500
2Nedeljko NejcNŠ Jarenina-Pesnica 1501
3Schlauer KaiNK Maribor1301
4Lorbek AnejNK MIKLAVŽ1000
5Macanović AngeloNK Maribor1000
6Sep MatjažNK Pohorje1000
7Antič Kurbus ŽanNK Maribor900
8Horvat BrinNŠ Jarenina-Pesnica 801
9Čuk TineNK Maribor702
10Zorec LukaNŠ Jarenina-Pesnica 600
11Greif RokNŠ Šentilj500
12Hojnik DanejNŠ Jarenina-Pesnica 500
13Eferl AnjaNŠ ROHO500
14Škerget ReneNŠ Jarenina-Pesnica 500
15Strojnik ŽanNK Korotan Prevalje501
16Konečnik JakaNš Dravograd400
17Kozar ŽigaNK Pohorje400
18Anderlič AnejNK MIKLAVŽ400
19Previšić AljažNK Korotan Prevalje400
20Ledinek VidNŠ NK Radlje U/15400
21Repič LovroNK Lenart400
22Ramadani EdinNŠ ROHO300
23Drol AljažNK Korotan Prevalje300
24Jurič NikNK Malečnik300
25Štajner NejcNŠ Šentilj300
26Markoli LovroNK Maribor300
27Kerep PatrikNK MIKLAVŽ300
28Raner NinoNK Lenart320
29Kos LukaNK Pohorje200
30Vršič AnejNK Malečnik200
31Fras RokNK Lenart200
32Dobaj JakaNK Pohorje200
33Letnik NejcNK Lenart200
34Kotnik MaticNK Korotan Prevalje200
35Pušnik JakaNŠ Šentilj200
36Vedlin NinoNK MIKLAVŽ200
37Aliti DenisNK MIKLAVŽ200
38Keglević NejcNK Malečnik200
39Sakelšek PatrikNK MB Tabor200
40Islamaj AlenNK MB Tabor200
41Neuvirt UrbanNK Lenart200
42Senekovič JanNŠ Jarenina-Pesnica 200
43Kraner MatejNŠ Jarenina-Pesnica 200
44Hajšek TilenNK Malečnik200
45Rogina AnejNK MB Tabor200
46Golob LukaNŠ NK Radlje U/15100
47Zilić HarisNK Malečnik100
48Kompan JakobNK MB Tabor100
49Aplinc JušNŠ NK Radlje U/15100
50Verlak PatrickNK Malečnik100
51Hajdinjak LukaNK Malečnik100
52Ferlič NoelNŠ ROHO100
53Klobasa Mitev LukaNK Malečnik100
54Weixl NikNK Malečnik100
55Dover GregorNK Maribor100
56Knez FilipNŠ NK Radlje U/15100
57Dvoršak MatejNK Maribor100
58Grizold LunNš Dravograd100
59Robič ReneNK Pohorje100
60Lampret JanNš Dravograd100
61Obreza BlažNš Dravograd100
62Brus MaiNK Malečnik100
63Marko GalNK Lenart100
64Mošič AleksejNK Maribor100
65Plazovnik AmadejNš Dravograd100
66Koren Nal LanNš Dravograd100
67Petek JanNŠ Šentilj100
68Caf ŽanNŠ Jarenina-Pesnica 100
69Rudolf AndražNš Dravograd100
70Vanek JanNK Lenart100
71Zagernik DavidNK Korotan Prevalje100
72Bauman MaticNŠ ROHO100
73Šimundža LukaNK MB Tabor100
74Namestnik GalNK MIKLAVŽ100
75Strunčnik JanNK Pohorje100
76Popijal StašNK Maribor100
77Kovač KlemenNŠ NK Radlje U/15100
78Ganiu BesarNK MB Tabor100
79Simonič MarkoNK Maribor100
80Vukolić DamjanNš Dravograd100
81Medved ŽanNK MB Tabor100
82Barbirič Frank FilipNK Lenart100
83Kolerič Jelen LeanderNK MIKLAVŽ100
84Vidmar Tjan MarkoNš Dravograd100
85Fidler KavinNK Pohorje100
86Hodžić MaidNK MB Tabor100
87Lasbaher JakaNK Pohorje100
88Kovše GalNš Dravograd100
89Zupančič ValNK MB Tabor100
90Arsevski GalNK Lenart100
91Fratar Peruš ŽakNš Dravograd100
92Fratar Peruš ŽanNš Dravograd100
93Šiljegović DinoNK MB Tabor100
94Franci NikNK MIKLAVŽ101
95Delić AhmedNŠ ROHO111
96Eman LukaNŠ NK Radlje U/15010
97Nosan GalNK Malečnik010
98Lovec Halilagič TianNŠ ROHO010






SPONZORJI ZVEZE
Takos
SportKlub
Draš

    Medobčinska nogometna
    zveza Maribor

    Engelsova ulica 6
    2000 Maribor

    T:031 782 191
    E:info@mnzveza-mb.si

    Uradne ure:
    pon.-pet. od 9.00 do 15. ure