Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Strelci

RangIme in priimekKlubZadetkiAvtogoli11 metrovke
1Nedeljko NejcNŠ Jarenina-Pesnica2301
2Romih AlenNK Malečnik2000
3Schlauer KaiNK Maribor1901
4Macanović AngeloNK Maribor1600
5Horvat BrinNŠ Jarenina-Pesnica1601
6Lorbek AnejNK MIKLAVŽ1200
7Hojnik DanejNŠ Jarenina-Pesnica1200
8Sep MatjažNK Pohorje1200
9Antič Kurbus ŽanNK Maribor1100
10Čuk TineNK Maribor902
11Zorec LukaNŠ Jarenina-Pesnica700
12Strojnik ŽanNK Korotan Prevalje701
13Greif RokNŠ Šentilj600
14Eferl AnjaNŠ ROHO600
15Konečnik JakaNš Dravograd500
16Kozar ŽigaNK Pohorje500
17Previšić AljažNK Korotan Prevalje500
18Ledinek VidNŠ NK Radlje U/15500
19Škerget ReneNŠ Jarenina-Pesnica500
20Markoli LovroNK Maribor500
21Ramadani EdinNŠ ROHO400
22Drol AljažNK Korotan Prevalje400
23Caf ŽanNŠ Jarenina-Pesnica400
24Anderlič AnejNK MIKLAVŽ400
25Repič LovroNK Lenart400
26Fink DejanNš Dravograd401
27Pak RokNŠ Šentilj300
28Kos LukaNK Pohorje300
29Jurič NikNK Malečnik300
30Kotnik MaticNK Korotan Prevalje300
31Simonič MarkoNK Maribor300
32Štajner NejcNŠ Šentilj300
33Sakelšek PatrikNK MB Tabor300
34Senekovič JanNŠ Jarenina-Pesnica300
35Hajšek TilenNK Malečnik300
36Fratar Peruš ŽakNš Dravograd300
37Rogina AnejNK MB Tabor300
38Šiljegović DinoNK MB Tabor300
39Kerep PatrikNK MIKLAVŽ300
40Strunčnik JanNK Pohorje301
41Raner NinoNK Lenart330
42Stanek Reher NikNK MB Tabor200
43Ciglar MatijaNK MB Tabor200
44Bračko BrinNK Malečnik200
45Vršič AnejNK Malečnik200
46Fras RokNK Lenart200
47Grizold LunNš Dravograd200
48Dobaj JakaNK Pohorje200
49Letnik NejcNK Lenart200
50Pušnik JakaNŠ Šentilj200
51Šimundža LukaNK MB Tabor200
52Vedlin NinoNK MIKLAVŽ200
53Aliti DenisNK MIKLAVŽ200
54Jamnik MihaNš Dravograd200
55Popijal StašNK Maribor200
56Ganiu BesarNK MB Tabor200
57Keglević NejcNK Malečnik200
58Trupkovič PrimožNŠ Jarenina-Pesnica200
59Islamaj AlenNK MB Tabor200
60Breskvar MarkoNK MB Tabor200
61Neuvirt UrbanNK Lenart200
62Kraner MatejNŠ Jarenina-Pesnica200
63Friš NinoNK Maribor200
64Zupančič ValNK MB Tabor200
65Fratar Peruš ŽanNš Dravograd200
66Dautoski AdrianNŠ ROHO100
67Golob LukaNŠ NK Radlje U/15100
68Zilić HarisNK Malečnik100
69Kompan JakobNK MB Tabor100
70Aplinc JušNŠ NK Radlje U/15100
71Verlak PatrickNK Malečnik100
72Hajdinjak LukaNK Malečnik100
73Ferlič NoelNŠ ROHO100
74Klobasa Mitev LukaNK Malečnik100
75Weixl NikNK Malečnik100
76Dover GregorNK Maribor100
77Knez FilipNŠ NK Radlje U/15100
78Dvoršak MatejNK Maribor100
79Rošić AldinNŠ Jarenina-Pesnica100
80Robič ReneNK Pohorje100
81Lampret JanNš Dravograd100
82Obreza BlažNš Dravograd100
83Brus MaiNK Malečnik100
84Marko GalNK Lenart100
85Mošič AleksejNK Maribor100
86Breznik VidNŠ Šentilj100
87Plazovnik AmadejNš Dravograd100
88Koren Nal LanNš Dravograd100
89Petek JanNŠ Šentilj100
90Šobernik NikNŠ Šentilj100
91Kmetič LanNŠ Jarenina-Pesnica100
92Rudolf AndražNš Dravograd100
93Vanek JanNK Lenart100
94Zagernik DavidNK Korotan Prevalje100
95Bauman MaticNŠ ROHO100
96Namestnik GalNK MIKLAVŽ100
97Šteharnik NejcNš Dravograd100
98Kovač KlemenNŠ NK Radlje U/15100
99Vukolić DamjanNš Dravograd100
100Medved ŽanNK MB Tabor100
101Celcer JakaNK Maribor100
102Lobnik JernejNŠ ROHO100
103Veingerl ŽigaNŠ ROHO100
104Barbirič Frank FilipNK Lenart100
105Kolerič Jelen LeanderNK MIKLAVŽ100
106Vidmar Tjan MarkoNš Dravograd100
107Fidler KavinNK Pohorje100
108Hodžić MaidNK MB Tabor100
109Lasbaher JakaNK Pohorje100
110Kovše GalNš Dravograd100
111Arsevski GalNK Lenart100
112Stamenkovič JoštNK Korotan Prevalje100
113Čavnik JakaNš Dravograd101
114Franci NikNK MIKLAVŽ101
115Delić AhmedNŠ ROHO111
116Eman LukaNŠ NK Radlje U/15010
117Bedek-Piko NikNŠ NK Radlje U/15010
118Nosan GalNK Malečnik010
119Lovec Halilagič TianNŠ ROHO010






SPONZORJI ZVEZE
Takos
SportKlub
Draš

    Medobčinska nogometna
    zveza Maribor

    Engelsova ulica 6
    2000 Maribor

    T:031 782 191
    E:info@mnzveza-mb.si

    Uradne ure:
    pon.-pet. od 9.00 do 15. ure