Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Statistika

Statistika igralca: Statistika kluba:

Igralec Klub Št. nastopov Minutaža Zadetki Rumeni kartoni Rdeči kartoni
Ademovič PrimožNK Duplek1901
Antolin GregorNK Tehnotim Pesnica146
Aplinc NalNK RADLJE146
Arl JanNK TAB AKUMULATOR21801
Babšek AljažNK Tehnotim Pesnica190
Babšek TinejMarles hiše21361
Babšek TomiMarles hiše21803
Babšek ŽanNK Tehnotim Pesnica1441
Barun IvanNK Starše144
Bašić NerminNŠ Roho144
Bečaj RokNK Fram190
Belej Rožej NejcKorotan Prevalje279
Beranič MatejŠD Marjeta na Dravskem polju190
Berčič AndražMarles hiše1601
Bezjak AleksanderNK Rače120
Bezjak AlenNK Tehnotim Pesnica144
Bezjak GašperPaloma190
Bezjak ŽigaPaloma190
Bijol AndražNK RADLJE1441
Blodnik MartinKorotan Prevalje190
Bohak NejcNK Starše110
Bohl JožeNK Brunšvik173
Bokšan JakaNK Fužinar Vzajemci21502
Borko MaticKorotan Prevalje25511
Boštjan BlažNK TAB AKUMULATOR0
Bračič MaticNK Duplek169
Brajnik DamjanNK Jurovski Dol190
Brancelj TilenPaloma146
Brdnik TomiNK Duplek21341
Brence RokNK Brunšvik190
Breznik KlemenNK Jurovski Dol132
Breznik PrimožNK Jurovski Dol11
Breznik ValentinLenart190
Brkić SandiPaloma1901
Brunček DarkoNK Jurovski Dol1901
Bunderla TimLenart136
Burian MihaNK Duplek190
Čapelnik ŽanNK Peca163
Ćoralić SandiNK Fužinar Vzajemci21041
Crnjac MarioKorotan Prevalje2180
Čuček MihaLenart190
Dedić IsmarNK Miklavž190
Delić MaidNK Fužinar Vzajemci288
Denša MitjaKorotan Prevalje190
Diemat MarkoNŠ Roho21801
Divjak MitjaNK Jurovski Dol19011
Dobaj AljažMarles hiše190
Dobaj BlažMarles hiše1461
Dobaja MarkoNK Duplek173
Dobnik AljažNK Starše129
Dobršek AlexMarles hiše144
Dodlek TimotejNK Fužinar Vzajemci114
Dolinšek PatrickPaloma190
Dovečar LukaNK Miklavž127
Drajer TadejPaloma146
Duraković AlenNK Duplek112
Dvoršak KlemenLenart190
Dvoršak Špehar PrimožNK Rače133
Dželalić ElminNK Miklavž14
Ekart NejcNK Brunšvik190
Fanedl StašNK Asfalterstvo Brus Malečnik2194
Farazin UrošNK Jurovski Dol177
Fasvald NikNK Fužinar Vzajemci21492
Fideršek NejcNK Pohorje190
Fortin DavidNK Peca169
Fortin ŽanKorotan Prevalje21801
Frangež MatjažNK Brunšvik190
Fras MihaelNŠ Roho144
Fridrih AndražNK Pohorje19011
Gajser TadejNK Jurovski Dol1901
Ganzitti Nino ArmandoMarles hiše190
Glažer BlažNK Peca1541
Glušič ReneNK Rače190
Gmajnar GašperNK Peca0
Godvajs BorutNK Duplek1901
Gojčič AlešŠD Marjeta na Dravskem polju0
Gorjup TadejNK Tehnotim Pesnica190
Gornik PatrickNK Starše180
Gostenčnik StanislavNK Peca1901
Granda MihaNK Fram190
Grandošek NejcNK Brunšvik190
Grbec ErminNK S.Rojko Dobrovce11201
Gregelj MarkoNK TAB AKUMULATOR2118
Gregelj MihaNK TAB AKUMULATOR2180
Gregorc TadejNK Rače190
Grešovnik UrhKorotan Prevalje1251
Grubelnik JureNK Fužinar Vzajemci190
Grušovnik LovroKorotan Prevalje190
Habuš MaticNK Asfalterstvo Brus Malečnik2133
Hager DejanNK Jurovski Dol190
Haler JernejNK Starše190
Hammer JanNK Pohorje190
Hankić AmirNŠ Roho1441
Harih DavorinNK Rače184
Hiršman MihaNK Miklavž163
Hojnik DejanNK Fram190
Horvat EdiNK Fužinar Vzajemci0
Horvat JernejŠD Marjeta na Dravskem polju144
Hovnik OžbejNK Pohorje190
Hudin MatejNK RADLJE1901
Hutmajer BoštjanKorotan Prevalje2971
Ikić FraneNK Fužinar Vzajemci146
Ivkič DominikNK Fužinar Vzajemci1901
Jagarinec NejcNK Miklavž186
Jager AljažNK S.Rojko Dobrovce11201
Jamšek LukaNK Asfalterstvo Brus Malečnik11201
Janet OskarNK TAB AKUMULATOR21801
Jarh MatjažNK Tehnotim Pesnica190
Javornik TilenNK TAB AKUMULATOR245
Jelenc IzidorMarles hiše144
Jelenc ValentinMarles hiše21801
Jelić PetarKorotan Prevalje1601
Jeranovič SebastijanNK Rače144
Jodl JernejNK Miklavž1901
Joldić ErminNK Miklavž1901
Joldžić SalkoNŠ Roho21802
Jovanović PetarNK Pohorje144
Jung DeahyeonNK Fužinar Vzajemci159
Juraja TimNK TAB AKUMULATOR2180
Jurančič PrimožNK Duplek190
Kac TadejNK Starše151
Kajtazi ImranNK S.Rojko Dobrovce192
Karić AmirNK Asfalterstvo Brus Malečnik190
Kečanović NedžadNK Tehnotim Pesnica121
Kelc KlemenŠD Marjeta na Dravskem polju190
Kelc ŽanŠD Marjeta na Dravskem polju113
Kiselak DavidKorotan Prevalje21801
Klanjšek DomenNK S.Rojko Dobrovce1120
Klingsbichl RokLenart190
Knedl ReneNŠ Roho21361
Knez AlenNK Rače1462
Knez GašperNK Peca136
Knez UrbanNK Fužinar Vzajemci190
Knuplež DanijelNK Tehnotim Pesnica1901
Knuplež RoselitoNK Jurovski Dol1901
Kobal KlemenNK RADLJE162
Kobovc RokNK TAB AKUMULATOR21801
Kočar LučoNK Brunšvik190
Kocbek MihaNK Jurovski Dol113
Kocijan JanikNK Asfalterstvo Brus Malečnik21921
Kogelnik LukaNK Peca166
Kokot ŽigaŠD Marjeta na Dravskem polju146
Kolar DominikŠD Marjeta na Dravskem polju1491
Kolarič StefanNK Pohorje130
Komar AlexNK Pohorje1901
Komperšak GregorNK Asfalterstvo Brus Malečnik22101
Korbar AlešNK RADLJE1461
Korošak IgorNK RADLJE128
Kotnik AleksNK Peca127
Kotnik ŽigaNK Fram16
Kovač BlažKorotan Prevalje190
Kovač KanNK Fužinar Vzajemci21362
Kovše MarkoNK Fram190
Krajnc MarkoNK Asfalterstvo Brus Malečnik2210
Krajnc MatijaNK Starše1611
Krajnc RobiNŠ Roho146
Krajnc RokNK Fram1901
Kraner BlažLenart190
Kraner TilenNK Jurovski Dol0
Kreuh AlešNK Peca1901
Krivonog JoštKorotan Prevalje135
Križan IgorŠD Marjeta na Dravskem polju144
Križan NejcNK Jurovski Dol0
Kučej NinoNK Peca190
Kukenberg Triller JanNK TAB AKUMULATOR2135
Kukovec Nino AleksejNK Duplek21201
Kuri KlemenNK Miklavž190
Kus MaticNK RADLJE1902
Lah ŽanNK Rače190
Lah ŽigaNK Asfalterstvo Brus Malečnik22101
Lampret JanNK Brunšvik190
Lasnik TineKorotan Prevalje0
Lazić DavidNK Brunšvik190
Leben DanielNK Rače190
Lenart DavidŠD Marjeta na Dravskem polju190
Leskovar DavidNŠ Roho144
Leskovec MitjaKorotan Prevalje2104
Lešnik TilenNK Rače157
Lešnik ŽanNK Starše146
Letnik TadejNK Brunšvik190
Libman ReneNK Fram190
Lihteneger Vidmajer JonKorotan Prevalje141
Lobenwein UrošNK Duplek2150
Lončarič AljažNŠ Roho158
Lopatni DejanNK Peca190
Lukič SašoNK Duplek1901
Lunežnik MatejNK Fram184
Majer DomenNK Jurovski Dol158
Majer RokNK Jurovski Dol190
Marčeta DejanNK Rače190
Marčič TilenNK Fužinar Vzajemci2180
Marko MitjaLenart1901
Medved ŽanNK Fužinar Vzajemci2612
Meglič BorŠD Marjeta na Dravskem polju1771
Mesarič MihaNK Starše1901
Milašinovič UrošNK Miklavž1301
Milec MaticNK Starše190
Miljatovič MatejMarles hiše1901
Miloševič VitoNK Asfalterstvo Brus Malečnik2210
Miložič JanNK Starše190
Mlakar JanNK Brunšvik132
Mlakar MaticNŠ Roho21801
Mlaker AlešMarles hiše21203
Morina FjoralbNŠ Roho150
Mravljak AlešNK Peca124
Mravljak JernejNK Peca121
Mulec MaticNK Tehnotim Pesnica190
Nerat AljošaMarles hiše21572
Nešović NikNK Miklavž190
Neudauer JurePaloma144
Novak MarkoMarles hiše190
Novoselec SergejNK Duplek21801
Oblonšek NejcNK S.Rojko Dobrovce1581
Obretan MaticNK Fužinar Vzajemci1901
Ogrizek PavelNK Fram132
Ornik LukaNK Rače170
Ozanič AnžeNK Pohorje144
Pajtler MatejNŠ Roho146
Paradiž AndražNK Fužinar Vzajemci2150
Paradiž VidKorotan Prevalje14411
Pavlič GašperMarles hiše144
Pavlin DejviNK Duplek21801
Pečečnik SergejNK RADLJE144
Pehan AlenPaloma146
Perkovič GorazdNK Duplek2671
Perkovič IgorNK Brunšvik190
Peša DaliborNK Rače16
Pešl GregorNK Tehnotim Pesnica1691
Petek BojanPaloma0
Petek ŽanNK S.Rojko Dobrovce1120
Petrovič StašŠD Marjeta na Dravskem polju190
Pilih AndrejNK Tehnotim Pesnica190
Pipenbaher NejcNK Rače1901
Pipuš MaticNK Fužinar Vzajemci2120
Pivec RokNK S.Rojko Dobrovce1120
Planinšek MaticNK Tehnotim Pesnica190
Plaznik NejcNK Fužinar Vzajemci2149
Plečko AnžeNK Peca190
Plesec NejcKorotan Prevalje21302
Ploj KlemenNK Duplek130
Ploj TilenNK S.Rojko Dobrovce1120
Podgorelec StašNK Asfalterstvo Brus Malečnik177
Podlesnik NejcNK Pohorje146
Poglavnik JakaNK Pohorje146
Polanc PatrikNŠ Roho1901
Poljanec UrošNK Fužinar Vzajemci1311
Polšak ŽigaNŠ Roho2103
Potočnik MatjažNK S.Rojko Dobrovce128
Potpara BlažoMarles hiše190
Praper JakaNK TAB AKUMULATOR152
Praznik MitjaNK TAB AKUMULATOR1901
Predan LeonNŠ Roho177
Prednik BenjaminNK Pohorje160
Prelogar JureNK TAB AKUMULATOR2116
Pušnik BineNK S.Rojko Dobrovce1120
Putora DaniloNK Miklavž160
Rakun GašperNŠ Roho190
Raztočnik TilenNK Peca1901
Repa MaticNK Jurovski Dol0
Repnik TilenNK RADLJE146
Ribič VanjaMarles hiše2113
Rihtarič DavidNK Duplek178
Rober NejcNK Fužinar Vzajemci2107
Rodi BojanMarles hiše146
Rojko LeonNK Pohorje146
Roškar RomanPaloma144
Roškarič BlažNK Fram1901
Rošker RenePaloma190
Rubhof RokNK RADLJE128
Sagadin AljažNK Jurovski Dol1901
Satler MarkoNK Fram1901
Sedminek TomažNK Starše190
Sel AndrejNK Starše139
Selinšek MatejŠD Marjeta na Dravskem polju141
Senčar TomažNK Miklavž190
Šepul JožefNK TAB AKUMULATOR1901
Šepul UrošNK TAB AKUMULATOR190
Šerdoner RokNK Starše190
Simonič BlažLenart190
Simonič DomenNK Duplek293
Simonič ŽanNK Rače190
Šipek JaniNK TAB AKUMULATOR112
Šisernik DavidNK TAB AKUMULATOR2452
Skodič RokNK Starše190
Škofič GregorNK Miklavž176
Škrlec MarkoNK Jurovski Dol0
Škufca AlanKorotan Prevalje1901
Šlebinger MatejNK Brunšvik0
Smode SandiPaloma190
Smodej LanNK Tehnotim Pesnica146
Smolar JanNK Pohorje144
Sonjak AnžeKorotan Prevalje120
Stachel TadejNK S.Rojko Dobrovce11201
Stachel TilenNK S.Rojko Dobrovce11201
Štaleker ValentinNK TAB AKUMULATOR137
Stančič JernejNŠ Roho2130
Steiner NejcNK Pohorje190
Stojanov MilivojPaloma144
Stopajnik SimonNK TAB AKUMULATOR185
Stopinšek LukaŠD Marjeta na Dravskem polju146
Strašek DavidNK Asfalterstvo Brus Malečnik116
Štrukelj JanMarles hiše190
Studenčnik DavidNK Fram144
Štuhec RokNK Duplek2180
Sulcer GregorLenart0
Ternik RenatoNK RADLJE1901
Tinauer MishelNŠ Roho0
Tirš MartinLenart190
Tomanič JakobNK Brunšvik117
Toplak RokNK S.Rojko Dobrovce0
Topolovec AljažNŠ Roho21801
Trdina TadejNK Fužinar Vzajemci0
Triplat GregaKorotan Prevalje0
Tršavec AnžeNK Asfalterstvo Brus Malečnik2210
Turk AntonLenart1901
Turkuš MatevžNK Fužinar Vzajemci1761
Ulbin LukaNK Asfalterstvo Brus Malečnik22104
Uranc LukaNK Peca127
Vajs JanNK Tehnotim Pesnica121
Valentan DanijelNK Miklavž11411
Valenti SimonNK Duplek190
Vaukman GregaNK RADLJE144
Vaukman NejcNK RADLJE162
Veber ŽanNK Fram1581
Velički BoštjanPaloma0
Velički LukaPaloma1901
Velkner PrimožNK S.Rojko Dobrovce162
Vergles SimonNK RADLJE190
Verle LukaPaloma0
Vertačnik StašNK TAB AKUMULATOR2111
Vetrih KristjanNK Duplek1571
Vezovnik MarkoNK Peca163
Vidic ŽanNŠ Roho2180
Vidovšek AljažKorotan Prevalje190
Visenjak ŽanNK Miklavž190
Vnuk NejcNK Asfalterstvo Brus Malečnik22101
Vogrin MihaŠD Marjeta na Dravskem polju1901
Vohl BoštjanNK Duplek117
Volmut AljažNK Fram0
Volmut SimonŠD Marjeta na Dravskem polju190
Vreča TimotejNK Tehnotim Pesnica169
Weixl JanNK Asfalterstvo Brus Malečnik1181
Žagar VojkoŠD Marjeta na Dravskem polju190
Zagoršak MihaNK Tehnotim Pesnica0
Zajc MatijaNK TAB AKUMULATOR2154
Zajc ŽanNK Fram1461
Žajdela RokNŠ Roho2781
Založnik AmadejNK RADLJE190
Zamernik JanKorotan Prevalje2109
Zavolovšek AnžeKorotan Prevalje21012
Zemljak SašoNK RADLJE190
Zgrabič GregorMarles hiše2120
Zimet DarioMarles hiše2150
Živko DavorinLenart154
Žižmond KlemenNK Pohorje19011
Žnuderl TomažLenart1541
Zorec AlenNK Brunšvik158
Zorman PatrikNK Jurovski Dol190
Žugman AljažPaloma190






SPONZORJI ZVEZE
Takos
SportKlub
Draš

    Medobčinska nogometna
    zveza Maribor

    Engelsova ulica 6
    2000 Maribor

    T:031 782 191
    E:info@mnzveza-mb.si

    Uradne ure:
    pon.-pet. od 9.00 do 15. ure