Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Statistika

Statistika igralca: Statistika kluba:

Igralec Klub Št. nastopov Minutaža Zadetki Rumeni kartoni Rdeči kartoni
Ademovič PrimožNK Duplek1901
Antolin GregorNK Tehnotim Pesnica292
Aplinc NalNK RADLJE146
Arl JanNK TAB AKUMULATOR21801
Arzenšek ErikMarles hiše190
Babšek AljažNK Tehnotim Pesnica2180
Babšek TinejMarles hiše32261
Babšek TomiMarles hiše32563
Babšek ŽanNK Tehnotim Pesnica28831
Barič KristijanNK Koroška Dravograd176
Barun IvanNK Starše144
Bašić NerminNŠ Roho144
Bečaj RokNK Fram190
Belej Rožej NejcKorotan Prevalje3147
Beranič MatejŠD Marjeta na Dravskem polju190
Berčič AndražMarles hiše1601
Bevk DomenNK Koroška Dravograd161
Bezjak AleksanderNK Rače226
Bezjak AlenNK Tehnotim Pesnica144
Bezjak GašperPaloma190
Bezjak ŽigaPaloma190
Bijol AndražNK RADLJE1441
Blodnik MartinKorotan Prevalje190
Bohak NejcNK Starše110
Bohl JožeNK Brunšvik173
Bokšan JakaNK Fužinar Vzajemci32402
Borko MaticKorotan Prevalje36111
Boštjan BlažNK TAB AKUMULATOR0
Božičev MitjaNK Miklavž146
Bračič MaticNK Duplek169
Brajnik DamjanNK Jurovski Dol190
Brancelj TilenPaloma146
Brdnik TomiNK Duplek21341
Brence RokNK Brunšvik190
Breznik KlemenNK Jurovski Dol132
Breznik PrimožNK Jurovski Dol11
Breznik ValentinLenart190
Brkić SandiPaloma1901
Brunček DarkoNK Jurovski Dol1901
Brzin LukaNK Koroška Dravograd190
Budić SinišaNK Rače0
Bunderla TimLenart136
Burian MihaNK Duplek190
Čapelnik ŽanNK Peca163
Cmrečnjak ŽanNK Miklavž1191
Ćoralić SandiNK Fužinar Vzajemci31481
Crnjac MarioKorotan Prevalje3270
Čuček MihaLenart190
Dedić IsmarNK Miklavž21751
Delić MaidNK Fužinar Vzajemci31321
Denša MitjaKorotan Prevalje2180
Diemat MarkoNŠ Roho21801
Divjak MitjaNK Jurovski Dol19011
Dobaj AljažMarles hiše190
Dobaj BlažMarles hiše1461
Dobaj StašNK Koroška Dravograd1901
Dobaja MarkoNK Duplek173
Dobnik AljažNK Starše129
Dobršek AlexMarles hiše144
Dodlek TimotejNK Fužinar Vzajemci114
Dolinšek PatrickPaloma190
Dovečar LukaNK Miklavž127
Drajer TadejPaloma146
Duraković AlenNK Duplek112
Dvoršak KlemenLenart190
Dvoršak Špehar PrimožNK Rače133
Dželalić ElminNK Miklavž14
Ekart NejcNK Brunšvik190
Fanedl StašNK Asfalterstvo Brus Malečnik2194
Farazin UrošNK Jurovski Dol177
Fasvald NikNK Fužinar Vzajemci21492
Fekonja GašperNK Miklavž190
Fekonja MatijaNK Miklavž1901
Ferenčak LeonNK Koroška Dravograd114
Ferk JanNK Koroška Dravograd190
Fideršek NejcNK Pohorje190
Fortin DavidNK Peca169
Fortin ŽanKorotan Prevalje32371
Frangež MatjažNK Brunšvik190
Fras MihaelNŠ Roho144
Fras NikoNK Miklavž144
Fridrih AndražNK Pohorje19011
Gajser TadejNK Jurovski Dol1901
Ganzitti Nino ArmandoMarles hiše190
Glažer BlažNK Peca1541
Glušič ReneNK Rače2180
Gmajnar GašperNK Peca0
Godvajs BorutNK Duplek1901
Gojčič AlešŠD Marjeta na Dravskem polju0
Gorjup TadejNK Tehnotim Pesnica21801
Gornik PatrickNK Starše180
Gostenčnik StanislavNK Peca1901
Granda MihaNK Fram190
Grandošek NejcNK Brunšvik190
Grbec ErminNK S.Rojko Dobrovce11201
Gregelj MarkoNK TAB AKUMULATOR2118
Gregelj MihaNK TAB AKUMULATOR2180
Gregorc TadejNK Rače2180
Grešovnik UrhKorotan Prevalje1251
Grubelnik JureNK Fužinar Vzajemci2136
Grušovnik LovroKorotan Prevalje2180
Habuš MaticNK Asfalterstvo Brus Malečnik2133
Hager DejanNK Jurovski Dol190
Haler JernejNK Starše190
Hammer JanNK Pohorje190
Hankić AmirNŠ Roho1441
Harih DavorinNK Rače21741
Hiršman MihaNK Miklavž21231
Hojnik DejanNK Fram190
Horvat EdiNK Fužinar Vzajemci0
Horvat JernejŠD Marjeta na Dravskem polju144
Hovnik OžbejNK Pohorje190
Hudin MatejNK RADLJE1901
Hutmajer BoštjanKorotan Prevalje31871
Ikić FraneNK Fužinar Vzajemci146
Ivkič DominikNK Fužinar Vzajemci21361
Jagarinec NejcNK Miklavž21571
Jager AljažNK S.Rojko Dobrovce11201
Jamšek LukaNK Asfalterstvo Brus Malečnik11201
Janet OskarNK TAB AKUMULATOR21801
Jarh MatjažNK Tehnotim Pesnica190
Javornik MihaKorotan Prevalje112
Javornik TilenNK TAB AKUMULATOR245
Jelenc IzidorMarles hiše144
Jelenc ValentinMarles hiše32701
Jelić PetarKorotan Prevalje1601
Jeranovič SebastijanNK Rače144
Jodl JernejNK Miklavž21201
Joldić ErminNK Miklavž21801
Joldžić SalkoNŠ Roho21802
Jovanović PetarNK Pohorje144
Jung DeahyeonNK Fužinar Vzajemci21241
Juraja TimNK TAB AKUMULATOR2180
Jurančič PrimožNK Duplek190
Kac TadejNK Starše151
Kajtazi ImranNK S.Rojko Dobrovce192
Karić AmirNK Asfalterstvo Brus Malečnik190
Karnet ŽanMarles hiše114
Kečanović NedžadNK Tehnotim Pesnica26711
Kelc KlemenŠD Marjeta na Dravskem polju190
Kelc ŽanŠD Marjeta na Dravskem polju113
Kiselak DavidKorotan Prevalje32701
Kitek NaceNK Koroška Dravograd114
Klanjšek DomenNK S.Rojko Dobrovce2210
Klingsbichl RokLenart190
Knedl ReneNŠ Roho21361
Knez AlenNK Rače1462
Knez GašperNK Peca136
Knez UrbanNK Fužinar Vzajemci2180
Knuplež DanijelNK Tehnotim Pesnica21342
Knuplež RoselitoNK Jurovski Dol1901
Kobal KlemenNK RADLJE162
Kobovc RokNK TAB AKUMULATOR21801
Kočar LučoNK Brunšvik190
Kocbek MihaNK Jurovski Dol113
Kocijan JanikNK Asfalterstvo Brus Malečnik21921
Kogelnik LukaNK Peca166
Kogelnik PeterNK Koroška Dravograd1291
Kokot ŽigaŠD Marjeta na Dravskem polju146
Kolar DominikŠD Marjeta na Dravskem polju1491
Kolarič StefanNK Pohorje130
Komar AlexNK Pohorje1901
Komperšak GregorNK Asfalterstvo Brus Malečnik22101
Korbar AlešNK RADLJE1461
Korošak IgorNK RADLJE128
Korošec KevinNK S.Rojko Dobrovce190
Kotnik AleksNK Peca127
Kotnik ŽigaNK Fram16
Kovač BlažKorotan Prevalje190
Kovač KanNK Fužinar Vzajemci31822
Kovačević AdelMarles hiše0
Kovačič NejcNK Rače190
Kovše MarkoNK Fram190
Krajnc MarkoNK Asfalterstvo Brus Malečnik2210
Krajnc MatijaNK Starše1611
Krajnc RobiNŠ Roho146
Krajnc RokNK Fram1901
Kraner BlažLenart190
Kraner TilenNK Jurovski Dol0
Kreuh AlešNK Peca1901
Krivonog JoštKorotan Prevalje135
Križan IgorŠD Marjeta na Dravskem polju144
Križan NejcNK Jurovski Dol0
Kučej NinoNK Peca190
Kukenberg Triller JanNK TAB AKUMULATOR2135
Kukovec Nino AleksejNK Duplek21201
Kuri KlemenNK Miklavž190
Kus MaticNK RADLJE1902
Lah ŽanNK Rače2101
Lah ŽigaNK Asfalterstvo Brus Malečnik22101
Lampret JanNK Brunšvik190
Lašič NikNK Rače190
Lasnik TineKorotan Prevalje133
Lazić DavidNK Brunšvik190
Leben DanielNK Rače190
Lenart DavidŠD Marjeta na Dravskem polju190
Leskovar DavidNŠ Roho144
Leskovec MitjaKorotan Prevalje2104
Lešnik TilenNK Rače2147
Lešnik ŽanNK Starše146
Letnik TadejNK Brunšvik190
Libman ReneNK Fram190
Lihteneger Vidmajer JonKorotan Prevalje141
Lobenwein UrošNK Duplek2150
Lončarič AljažNŠ Roho158
Lopatni DejanNK Peca190
Lukič SašoNK Duplek1901
Lunežnik MatejNK Fram184
Majer DomenNK Jurovski Dol158
Majer RokNK Jurovski Dol190
Marčeta DejanNK Rače2180
Marčič TilenNK Fužinar Vzajemci3270
Marko MitjaLenart1901
Medved ŽanNK Fužinar Vzajemci31055
Meglič BorŠD Marjeta na Dravskem polju1771
Mesarič MihaNK Starše1901
Milašinovič UrošNK Miklavž1301
Milec MaticNK Starše190
Miljatovič MatejMarles hiše21801
Miloševič VitoNK Asfalterstvo Brus Malečnik2210
Miložič JanNK Starše190
Mlakar JanNK Brunšvik132
Mlakar MaticNŠ Roho21801
Mlaker AlešMarles hiše32103
Morina FjoralbNŠ Roho150
Mravljak AlešNK Peca124
Mravljak JernejNK Peca121
Mulec MaticNK Tehnotim Pesnica21801
Nerat AljošaMarles hiše32472
Nešović NikNK Miklavž190
Neudauer JurePaloma144
Novak MarkoMarles hiše190
Novoselec SergejNK Duplek21801
Oblonšek NejcNK S.Rojko Dobrovce1581
Obretan MaticNK Fužinar Vzajemci218021
Ogrizek PavelNK Fram132
Ornik LukaNK Rače2149
Ozanič AnžeNK Pohorje144
Pajtler MatejNŠ Roho146
Paradiž AndražNK Fužinar Vzajemci2150
Paradiž AndrejNK Rače0
Paradiž VidKorotan Prevalje14411
Pavlič GašperMarles hiše144
Pavlin DejviNK Duplek21801
Pečečnik SergejNK RADLJE144
Pečnik NejcNK Koroška Dravograd129
Pehan AlenPaloma146
Perkovič GorazdNK Duplek2671
Perkovič IgorNK Brunšvik190
Peša DaliborNK Rače16
Pešl GregorNK Tehnotim Pesnica21341
Petek BojanPaloma0
Petek EdiNK Koroška Dravograd126
Petek ŽanNK S.Rojko Dobrovce2210
Petrovič StašŠD Marjeta na Dravskem polju190
Pilih AndrejNK Tehnotim Pesnica190
Pipenbaher NejcNK Rače21801
Pipuš MaticNK Fužinar Vzajemci3164
Pivec RokNK S.Rojko Dobrovce2210
Planinšek MaticNK Tehnotim Pesnica2180
Plaznik NejcNK Fužinar Vzajemci3239
Plečko AnžeNK Peca190
Plečko TomažNK Rače11
Plesec NejcKorotan Prevalje32202
Ploj KlemenNK Duplek130
Ploj TilenNK S.Rojko Dobrovce2210
Podgorelec StašNK Asfalterstvo Brus Malečnik177
Podlesnik NejcNK Pohorje146
Poglavnik JakaNK Pohorje146
Polanc PatrikNŠ Roho1901
Poljanec UrošNK Fužinar Vzajemci1311
Polšak ŽigaNŠ Roho2103
Potočnik MatjažNK S.Rojko Dobrovce2118
Potpara BlažoMarles hiše190
Potrč DušanNK Tehnotim Pesnica125
Praper JakaNK TAB AKUMULATOR152
Praznik MitjaNK TAB AKUMULATOR1901
Predan LeonNŠ Roho177
Prednik BenjaminNK Pohorje160
Prelogar JureNK TAB AKUMULATOR2116
Pušnik BineNK S.Rojko Dobrovce2210
Putora DaniloNK Miklavž2150
Rajšp ŽanNK Rače190
Rakun GašperNŠ Roho190
Raztočnik TilenNK Peca1901
Repa MaticNK Jurovski Dol0
Repnik TilenNK RADLJE146
Ribič VanjaMarles hiše3203
Rihtarič DavidNK Duplek178
Rober NejcNK Fužinar Vzajemci31971
Rodi BojanMarles hiše2108
Rogina DavorNK Koroška Dravograd176
Rojko LeonNK Pohorje146
Roškar RomanPaloma144
Roškarič BlažNK Fram1901
Rošker RenePaloma190
Rožej ŽigaNK Koroška Dravograd0
Rubhof RokNK RADLJE128
Sagadin AljažNK Jurovski Dol1901
Satler MarkoNK Fram1901
Savelli Valente DavidNK Koroška Dravograd190
Sedminek TomažNK Starše190
Šegula JureNK Tehnotim Pesnica190
Sel AndrejNK Starše139
Selinšek MatejŠD Marjeta na Dravskem polju141
Senčar TomažNK Miklavž2163
Šepul JožefNK TAB AKUMULATOR1901
Šepul UrošNK TAB AKUMULATOR190
Šerdoner RokNK Starše190
Simonič BlažLenart190
Simonič DomenNK Duplek293
Simonič ŽanNK Rače2174
Šipek JaniNK TAB AKUMULATOR112
Šisernik DavidNK TAB AKUMULATOR2452
Skodič RokNK Starše190
Škofič GregorNK Miklavž281
Škrlec MarkoNK Jurovski Dol0
Škufca AlanKorotan Prevalje21121
Šlebinger MatejNK Brunšvik0
Smode SandiPaloma190
Smodej LanNK Tehnotim Pesnica21362
Smolar JanNK Pohorje144
Smrtnik TomažNK Koroška Dravograd164
Sonjak AnžeKorotan Prevalje120
Stachel TadejNK S.Rojko Dobrovce221011
Stachel TilenNK S.Rojko Dobrovce22101
Štaleker ValentinNK TAB AKUMULATOR137
Stančič JernejNŠ Roho2130
Steiner NejcNK Pohorje190
Stojanov MilivojPaloma144
Stopajnik SimonNK TAB AKUMULATOR185
Stopinšek LukaŠD Marjeta na Dravskem polju146
Strašek DavidNK Asfalterstvo Brus Malečnik116
Štrukelj JanMarles hiše2180
Studenčnik DavidNK Fram144
Štuhec RokNK Duplek2180
Sulcer GregorLenart0
Šumak VidNK Miklavž190
Tašner AleksNK S.Rojko Dobrovce190
Ternik RenatoNK RADLJE1901
Tinauer MishelNŠ Roho0
Tirš MartinLenart190
Tomanič JakobNK Brunšvik117
Toplak RokNK S.Rojko Dobrovce190
Topolovec AljažNŠ Roho21801
Trdina TadejNK Fužinar Vzajemci0
Triplat GregaKorotan Prevalje0
Tršavec AnžeNK Asfalterstvo Brus Malečnik2210
Turk AntonLenart1901
Turkuš MatevžNK Fužinar Vzajemci21222
Ulbin LukaNK Asfalterstvo Brus Malečnik22104
Uranc LukaNK Peca127
Vajs JanNK Tehnotim Pesnica121
Valentan DanijelNK Miklavž210411
Valenti SimonNK Duplek190
Vaukman GregaNK RADLJE144
Vaukman NejcNK RADLJE162
Veber ŽanNK Fram1581
Velički BoštjanPaloma0
Velički LukaPaloma1901
Velkner PrimožNK S.Rojko Dobrovce162
Vergles SimonNK RADLJE190
Verhovnik MatevžNK Fužinar Vzajemci1251
Verle LukaPaloma0
Verstovšek MatejNK Koroška Dravograd1901
Vertačnik StašNK TAB AKUMULATOR2111
Vetrih KristjanNK Duplek1571
Vezovnik MarkoNK Peca163
Vidic ŽanNŠ Roho2180
Vidovšek AljažKorotan Prevalje2180
Visenjak ŽanNK Miklavž2107
Vnuk NejcNK Asfalterstvo Brus Malečnik22101
Vogrin MihaŠD Marjeta na Dravskem polju1901
Vohl BoštjanNK Duplek117
Volmut AljažNK Fram0
Volmut SimonŠD Marjeta na Dravskem polju190
Vošnjak AmadejNK Koroška Dravograd1611
Vrabič AndražNK Koroška Dravograd190
Vreča TimotejNK Tehnotim Pesnica21591
Weixl JanNK Asfalterstvo Brus Malečnik1181
Žagar VojkoŠD Marjeta na Dravskem polju190
Zagoršak MihaNK Tehnotim Pesnica190
Zajc MatijaNK TAB AKUMULATOR2154
Zajc ŽanNK Fram1461
Žajdela RokNŠ Roho2781
Založnik AmadejNK RADLJE190
Zamernik JanKorotan Prevalje3187
Zavolovšek AnžeKorotan Prevalje31852
Zemljak SašoNK RADLJE190
Zgrabič GregorMarles hiše3210
Zimet DarioMarles hiše3178
Živko DavorinLenart154
Žižmond KlemenNK Pohorje19011
Žnuderl TomažLenart1541
Zorec AlenNK Brunšvik158
Zorman PatrikNK Jurovski Dol190
Žugman AljažPaloma190






SPONZORJI ZVEZE
Takos
SportKlub
Draš

    Medobčinska nogometna
    zveza Maribor

    Engelsova ulica 6
    2000 Maribor

    T:031 782 191
    E:info@mnzveza-mb.si

    Uradne ure:
    pon.-pet. od 9.00 do 15. ure