Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Statistika

Statistika igralca: Statistika kluba:

Igralec Klub Št. nastopov Minutaža Zadetki Rumeni kartoni Rdeči kartoni
Ahman DavidŠD BIOSAD Jakob6214
Aleksovski DenisNK Šentilj84921
Aplinc NalNK Radlje951021
Arzenšek MatejNK AJM Kungota745111
Arzenšek SimonNK Jurovski Dol98102
Babič DaniloNK Rošnja - Loka19
Babič GregorNK Aquasystems Dogoše87203
Babič UrošNK Šentilj18
Balažič BlažFC VOP Prepolje763051
Barać JakšaNK MB Tabor356
Barta MarkNK MB Tabor190
Bašić NerminNŠ Roho422011
Bauman ŽigaNK Jurovski Dol5450
Bečaj RokNK Fram654021
Begič KlemenFC VOP Prepolje755432
Berisha ValmirNK Šentilj1084311
Bezjak DamijanPaloma41842
Bezjak GašperPaloma9781231
Bezjak ŽigaPaloma870311
Bijol AndražNK Radlje850015
Bračič DušanŠD BIOSAD Jakob65402
Bračko BrinNK AJM Kungota4851
Brancelj TilenPaloma190
Breznik KlemenNK Jurovski Dol9169
Breznik PrimožNK Jurovski Dol15
Breznik ValentinLenart96492
Brezovnik LovroNK Radlje25
Brkić SandiPaloma292
Brumen MatejLenart761231
Brunček DarkoNK Jurovski Dol979811
Brunšek ŽigaNK AJM Kungota529112
Brus RokNK Šentilj61441
Bunderla TimLenart5361
Buser Žak PascalNK AJM Kungota17
Celcer ŽigaNK Šentilj972611
Črnčič BojanŠD BIOSAD Jakob4264
Čuček DenisNK Cerkvenjak86601
Čuček MihaLenart86633
Čuček UrošNK Fram14
Diemat MarkoNŠ Roho7630
Divjak MitjaNK Jurovski Dol1083541
Dolinšek PatrickPaloma872013
Domadenik DavidŠD BIOSAD Jakob43601
Drajer TadejPaloma54501
Drev AnejŠD BIOSAD Jakob5327
Drobnjak SavoLenart97371
Drozg UrošŠD BIOSAD Jakob2136
Druzovič JaniNK Cerkvenjak106462
Drvenšak ReneNK Aquasystems Dogoše120
Ducman MihaNK Fram32491
Dužič AleksŠD BIOSAD Jakob3122
Dvoršak KlemenLenart484
Džemaili ErsanNŠ Roho0
Ekart TilenNK Rošnja - Loka6381
Emeršič AlešNK Rošnja - Loka170
Fanedl AljažŠD BIOSAD Jakob3257
Farazin UrošNK Jurovski Dol3135
Ferk KevinNK Šentilj324
Fišer DavidLenart754721
Flajsinger AndrejNK Rošnja - Loka1251
Fras MihaelNŠ Roho618511
Gabrovec DominikFC VOP Prepolje8720
Gajić GoranNK Šentilj10839143
Gajser TadejNK Jurovski Dol95854
Gashi LabinotFC VOP Prepolje1901
Gaši EvelinNK Rošnja - Loka75151
Geiser MarkoNK Fram327011
Geršak NejcNK AJM Kungota3801
Glamočič DanijelNK Šentilj86132
Glavič MarkoNK MB Tabor212
Gluk GregaNK MB Tabor109003
Gomzi AndrejFC VOP Prepolje967711
Gorjup ŽanŠD BIOSAD Jakob0
Graber MarselNK AJM Kungota7436
Granda MihaNK Fram52971
Habjanič MihaNK Rošnja - Loka105042
Hager DejanNK Jurovski Dol107955
Hankić AmirNŠ Roho277
Hasani MemetNK MB Tabor3291
Hedl AlenNK Radlje11
Herzič DejanNK Rošnja - Loka5138
Hlebec NikoNK AJM Kungota86911
Hlebec NinoNK AJM Kungota75383
Hojnik DejanNK Fram2180
Hojski MatejFC VOP Prepolje654013
Horvat MatejNK Aquasystems Dogoše746112
Hozjan NinoNK Aquasystems Dogoše626822
Hrast DomenNK AJM Kungota7397
Hrastnik TadejNK Cerkvenjak52961
Hudin MatejNK Radlje75191
Ilić MiroslavNK Šentilj8720
Ismailji EnisPaloma63044
Isufi BurimNK AJM Kungota75523
Izak TadejNK Radlje684
Jagarinec NikNK Aquasystems Dogoše2180
Jagodič NikoNK AJM Kungota108044
Jakopović TomažNK Šentilj1090011
Janžek LukaNK Šentilj0
Jarc RokŠD BIOSAD Jakob65182
Jeftić MilanNK Rošnja - Loka6389
Jež NikoNK Aquasystems Dogoše740811
Joldžić SalkoNŠ Roho973832
Josifovski VasilNK Šentilj72151
Jurič GoranNK Aquasystems Dogoše54502
Kačičnik Hasanovič StašNŠ Roho338
Kadrić SemirNK Rošnja - Loka7593611
Kaučič MarjanŠD BIOSAD Jakob85411
Kejžar RenePaloma82483
Kep TilenNK Šentilj2123
Keranović AlenNK MB Tabor870742
Ketiš RobiLenart239
Kirbiš AljošaFC VOP Prepolje981013
Kirbiš DenisFC VOP Prepolje436022
Klajnošek RokNK Cerkvenjak2115
Klajnošek ŽanNK Cerkvenjak958613
Klasinc ReneFC VOP Prepolje119
Klasinc ŽanFC VOP Prepolje96752
Klasinc ŽigaNK MB Tabor144
Klemenčič TilenNK Šentilj736412
Klingsbichl RokLenart732651
Klobasa AljažNK Cerkvenjak1901
Knedl ReneNŠ Roho750112
Knez KlemenNK Radlje872011
Knežević MarkoNK Šentilj6511
Kneževič SinišaNK AJM Kungota4130
Knuplež AndreasŠD BIOSAD Jakob5264
Knuplež RoselitoNK Jurovski Dol108333
Kobal KlemenNK Radlje9809
Kobler BoštjanNK Šentilj5373111
Kocbek MarioNK Cerkvenjak63481
Kocbek MihaNK Jurovski Dol11
Kocbek SašoNK Cerkvenjak108742
Kocmut DejanNK Cerkvenjak218011
Kokol SašoNK Fram245
Kokolj DomenNK MB Tabor10701
Kolarič FranciNK AJM Kungota757124
Kolmanič BlažNK AJM Kungota85861
Kompan Lan MartinNK MB Tabor146
Korbar AlešNK Radlje971144
Koren ŽigaNK Fram43274
Korošak IgorNK Radlje21171
Korošec MatijaNK MB Tabor157
Kostanjšek JanLenart6320
Kotnik IgorNK MB Tabor112
Kotnik ŽigaNK Fram678
Kovačič LukaFC VOP Prepolje126
Kovše MarkoNK Fram8683
Krajnc DanijelLenart867133
Krajnc DejanPaloma2117
Krajnc DenisNK Aquasystems Dogoše83952
Krajnc RobiNŠ Roho980631
Krajnc RokNK Fram1090044
Kralj SandiŠD BIOSAD Jakob21801
Kramberger BorutFC VOP Prepolje1781
Kraner BlažLenart654051
Kraner TilenNK Jurovski Dol11
Kranvogel AlenNK Cerkvenjak538511
Krapše TimNK Šentilj0
Kristl TomažNK Šentilj190
Križan MatevžŠD BIOSAD Jakob97783
Križan NejcNK Jurovski Dol220
Krlej UrošNK Fram8715
Krnjak MatejNK Rošnja - Loka7519
Krtanjek NinoNK MB Tabor42451
Kukovec ReneNK Aquasystems Dogoše75621
Kumer UrbanNK Radlje329
Kurnik UrošNK Šentilj11
Kus MaticNK Radlje1084214
Kus ŽigaNK Radlje108962
Lampreht AlešNK AJM Kungota87131
Leci LorikNK MB Tabor125
Leskovar DavidNŠ Roho120
Lešnik MaticŠD BIOSAD Jakob51611
Letonja DanijelNK Aquasystems Dogoše870012
Letonja DenisFC VOP Prepolje87201
Levačič MaticŠD BIOSAD Jakob106811
Levanič SandiNK Rošnja - Loka2142
Libman ReneNK Fram51821
Lipovec MihaNK MB Tabor864231
Lipovnik DavidNK Aquasystems Dogoše42052
Lipuš MarčeloNK Rošnja - Loka75831
Lončarič AljažNŠ Roho85461
Lorenčič RokNK Cerkvenjak87201
Lošić ŽanNK Šentilj496
Lukovnjak MaticFC VOP Prepolje94692
Lunežnik MatejNK Fram975911
Majer DomenNK Jurovski Dol81171
Majer RokNK Jurovski Dol1090042
Marko LukaNK AJM Kungota107301
Marko MitjaLenart979143
Marko TimNK AJM Kungota939242
Matjašič MaticFC VOP Prepolje432222
Medved RokiNK MB Tabor52111
Mehmeti Limanov AhmetNK MB Tabor18
Mezgec JaniPaloma6493
Mikl MitjaNK Aquasystems Dogoše4310
Milošević Tacer EnejNK MB Tabor97401
Mlakar MaticNŠ Roho10692
Morina FjoralbNŠ Roho3911
Moser RobertNK Radlje8565131
Mujčinović SabitNK Rošnja - Loka86475
Murkovič TilPaloma214
Muster MihaelPaloma169
Muster ŽanNK MB Tabor7447
Nedeljko TilenNK Cerkvenjak2180
Neudauer JurePaloma1068663
Novak DarjanNK Rošnja - Loka109002
Novak RokNK Šentilj53111
Novak ŽanNK MB Tabor1082041
Ogrizek PavelNK Fram7341
Pajtler MatejNŠ Roho75351
Pak MitjaNK Cerkvenjak416311
Papić MarkoNK Šentilj6512
Paskolo Mlasko ReneNK AJM Kungota5150
Pasterk ČrtNK Radlje134
Pečečnik SergejNK Radlje325
Pehan AlenPaloma0
Pehan DomenPaloma11
Peklar AnžeNK Cerkvenjak0
Pekmezović MirzaNK Rošnja - Loka32141
Peša GoranNK Šentilj82154
Petrič ToneŠD BIOSAD Jakob119
Planer NejcNK Jurovski Dol361
Plejić JureNK MB Tabor1076111
Pliberšek JanNK AJM Kungota95741
Ploč TomažŠD BIOSAD Jakob979121
Ploj DejanNK Jurovski Dol632671
Ploj TomiLenart1090022
Polanc PatrikNŠ Roho1085462
Polšak DejanNŠ Roho316
Polšak ŽigaNŠ Roho0
Poš RokNK Šentilj1901
Potočnik JernejNK AJM Kungota3224
Požgan TeodorFC VOP Prepolje261
Predan LeonNŠ Roho535711
Pukšič AljošaFC VOP Prepolje1901
Ragolič LeonNK AJM Kungota872034
Ragolič MitjaNK AJM Kungota84681
Rajh UrošNK Cerkvenjak61911
Rakun GašperNŠ Roho75793
Rat AndrejNK Rošnja - Loka1090023
Rat GregorNK Aquasystems Dogoše10344
Rat NinoNK Aquasystems Dogoše10900
Reich GregorFC VOP Prepolje981045
Repa MaticNK Jurovski Dol5450
Repnik TilenNK Radlje5278
Repolusk TomažNK AJM Kungota241
Robič MatejNK Fram0
Robnik MarcelNK Rošnja - Loka9783
Rodošek FlorijanFC VOP Prepolje74601
Rojs ŽigaNK AJM Kungota51791
Rola AseiNK MB Tabor981011
Ropič ŽanNK Fram3270
Rose BoštjanŠD BIOSAD Jakob0
Roškar MihaelFC VOP Prepolje71951
Roškar RomanPaloma5450
Roškar ŽanNK Rošnja - Loka87053
Roškarič BlažNK Fram1066131
Roškarič ŽanNK Cerkvenjak54203
Rošker RenePaloma107623
Rozman DavidNK MB Tabor6440
Rubhof RokNK Radlje336
Šabotić FeridNK MB Tabor108941
Šadl JureNK Cerkvenjak109003
Sagadin AljažNK Jurovski Dol864912
Šamperl ŽanNK Cerkvenjak51171
Satler DavidNK Jurovski Dol7626411
Satler MarkoNK Fram436012
Šauperl TimotejPaloma9526
Savković AleksandarŠD BIOSAD Jakob3270
Šerbinek MarkoPaloma33
Šev GregaŠD BIOSAD Jakob95332
Šev MartinŠD BIOSAD Jakob5342
Šimic RokNK Rošnja - Loka0
Simonič BlažLenart1085291
Šipek GalNK Aquasystems Dogoše4107
Šišič ElvisNK Rošnja - Loka2180
Škerget KlemenNK Fram2121
Škrjanec ErikNK Aquasystems Dogoše8720
Škrlec MarkoNK Jurovski Dol795
Škrlec ŽanŠD BIOSAD Jakob109001
Škrlec ŽigaŠD BIOSAD Jakob109001
Šlamberger MarkoNK Rošnja - Loka7630
Šljivo MirnesNK Šentilj4236
Smode SandiPaloma761214
Smonkar LukaLenart0
Šnofl DavorinNK Jurovski Dol742431
Solatnik PrimožNK Rošnja - Loka2117
Stančič JernejNŠ Roho96963
Stegne JureNK Fram317911
Šteharnik BlažPaloma4118
Štiher JureNK Rošnja - Loka7160
Stojanov MilivojPaloma87201
Strojnik TomNK Fram859211
Štrumpfl ErvinŠD BIOSAD Jakob85762
Studenčnik DavidNK Fram974145
Šunko GorazdLenart02
Švarc NejcNK Cerkvenjak8601
Svenšek LukaNK Rošnja - Loka596
Ternik RenatoNK Radlje976371
Tičić TilenNK MB Tabor271
Tinauer MishelNŠ Roho74011
Tirš MartinLenart3163
Tišma TihomirNK Šentilj3154
Tkalčič MišelNK Aquasystems Dogoše7442321
Tkalčič ŽigaNK Aquasystems Dogoše955482
Toplak MarcelNK AJM Kungota388
Topler JernejNK Radlje0
Topolovec AljažNŠ Roho859323
Tratnjek GregorNK Aquasystems Dogoše236
Tratnjek KlemenNK Aquasystems Dogoše95041
Tratnjek UrošNK Aquasystems Dogoše1601
Trstenjak DenisNK Cerkvenjak6336
Trunk PatrikNK Rošnja - Loka431
Turk AntonLenart83111
Vagner ReneNK MB Tabor53701
Vajnhandl VidNK MB Tabor93491
Valdhuber AdamNK AJM Kungota13
Valentan MatejNK Aquasystems Dogoše1084822
Vaukman GregaNK Radlje6781
Vaukman NejcNK Radlje8323
Veber ŽanNK Fram108173
Vegan CvetkoNK Rošnja - Loka0
Velički LukaPaloma109003
Vergles SimonNK Radlje10900
Verle LukaPaloma13
Vesenjak BlažNK MB Tabor9309
Vidic ŽanNŠ Roho10900
Vidovič TimotejŠD BIOSAD Jakob32261
Voglar FilipLenart320011
Volmut AljažNK Fram4360
Vršič GabrielNK Cerkvenjak94981
Vršič SamoNK Cerkvenjak65403
Vučak MihaFC VOP Prepolje98002
Vujisić DušanNK Šentilj107851
Zajc ŽanNK Fram622211
Žajdela RokNŠ Roho6349111
Zajec DenisNK Aquasystems Dogoše8697611
Založnik AmadejNK Radlje868521
Zaradija TomoFC VOP Prepolje97942
Zemljak SašoNK Radlje74461
Žigert JašaLenart979021
Zimet AndražNK Rošnja - Loka1065811
Živko DavorinLenart332
Žmavc DamjanNK Cerkvenjak65102
Žmavc DejanNK Cerkvenjak7339121
Žnuderl TomažLenart42964
Zorman PatrikNK Jurovski Dol108151
Zrnec DavorinNK Cerkvenjak7177
Zrnko BojanPaloma190
Zrnko PatrikPaloma190
Žugman AljažPaloma7630
Žurman AlešNK Šentilj3119
Đaković NenadNK Šentilj629521






SPONZORJI ZVEZE
Takos
SportKlub
Draš

    Medobčinska nogometna
    zveza Maribor

    Engelsova ulica 6
    2000 Maribor

    T:031 782 191
    E:info@mnzveza-mb.si

    Uradne ure:
    pon.-pet. od 9.00 do 15. ure