Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Statistika

Statistika igralca: Statistika kluba:

Igralec Klub Št. nastopov Minutaža Zadetki Rumeni kartoni Rdeči kartoni
Ahman DavidŠD BIOSAD Jakob266
Aleksovski DenisNK Šentilj21801
Aplinc NalNK Radlje315011
Arzenšek MatejNK AJM Kungota21041
Arzenšek SimonNK Jurovski Dol32701
Babič GregorNK Aquasystems Dogoše21801
Babič UrošNK Šentilj0
Balažič BlažFC VOP Prepolje1901
Barać JakšaNK MB Tabor236
Barta MarkNK MB Tabor190
Bašić NerminNŠ Roho210411
Bauman ŽigaNK Jurovski Dol0
Bečaj RokNK Fram190
Begič KlemenFC VOP Prepolje322811
Berisha ValmirNK Šentilj32701
Bezjak DamijanPaloma1241
Bezjak GašperPaloma327011
Bezjak ŽigaPaloma32701
Bijol AndražNK Radlje2817
Bračič DušanŠD BIOSAD Jakob190
Brancelj TilenPaloma0
Breznik KlemenNK Jurovski Dol330
Breznik PrimožNK Jurovski Dol0
Breznik ValentinLenart2102
Brkić SandiPaloma292
Brumen MatejLenart19011
Brunček DarkoNK Jurovski Dol3270
Brunšek ŽigaNK AJM Kungota31771
Brus RokNK Šentilj3831
Bunderla TimLenart2173
Celcer ŽigaNK Šentilj32411
Črnčič BojanŠD BIOSAD Jakob140
Čuček DenisNK Cerkvenjak21321
Čuček MihaLenart3270
Čuček UrošNK Fram14
Diemat MarkoNŠ Roho2180
Divjak MitjaNK Jurovski Dol32522
Dolinšek PatrickPaloma32701
Domadenik DavidŠD BIOSAD Jakob32701
Drajer TadejPaloma3270
Drev AnejŠD BIOSAD Jakob144
Drobnjak SavoLenart21801
Druzovič JaniNK Cerkvenjak31321
Ducman MihaNK Fram190
Dvoršak KlemenLenart276
Ekart TilenNK Rošnja - Loka0
Farazin UrošNK Jurovski Dol144
Ferk KevinNK Šentilj0
Fišer DavidLenart17311
Flajsinger AndrejNK Rošnja - Loka1251
Fras MihaelNŠ Roho338
Gabrovec DominikFC VOP Prepolje2180
Gajić GoranNK Šentilj322451
Gajser TadejNK Jurovski Dol32231
Gashi LabinotFC VOP Prepolje1901
Gaši EvelinNK Rošnja - Loka21181
Geiser MarkoNK Fram190
Geršak NejcNK AJM Kungota146
Glamočič DanijelNK Šentilj3211
Gluk GregaNK MB Tabor32702
Gomzi AndrejFC VOP Prepolje21581
Graber MarselNK AJM Kungota246
Granda MihaNK Fram21491
Habjanič MihaNK Rošnja - Loka3150
Hager DejanNK Jurovski Dol3254
Hankić AmirNŠ Roho277
Hasani MemetNK MB Tabor2181
Herzič DejanNK Rošnja - Loka3103
Hlebec NikoNK AJM Kungota3270
Hlebec NinoNK AJM Kungota32441
Hojnik DejanNK Fram190
Hojski MatejFC VOP Prepolje21801
Horvat MatejNK Aquasystems Dogoše320211
Hozjan NinoNK Aquasystems Dogoše168
Hrast DomenNK AJM Kungota3187
Hrastnik TadejNK Cerkvenjak21221
Hudin MatejNK Radlje21401
Ilić MiroslavNK Šentilj2180
Ismailji EnisPaloma31704
Isufi BurimNK AJM Kungota1901
Izak TadejNK Radlje122
Jagarinec NikNK Aquasystems Dogoše2180
Jagodič NikoNK AJM Kungota3270
Jakopović TomažNK Šentilj327011
Janžek LukaNK Šentilj0
Jarc RokŠD BIOSAD Jakob190
Jeftić MilanNK Rošnja - Loka130
Jež NikoNK Aquasystems Dogoše217011
Joldžić SalkoNŠ Roho326811
Josifovski VasilNK Šentilj266
Jurič GoranNK Aquasystems Dogoše21802
Kadrić SemirNK Rošnja - Loka17711
Kaučič MarjanŠD BIOSAD Jakob3211
Kejžar RenePaloma1311
Keranović AlenNK MB Tabor218011
Ketiš RobiLenart121
Kirbiš AljošaFC VOP Prepolje3270
Kirbiš DenisFC VOP Prepolje0
Klajnošek ŽanNK Cerkvenjak3157
Klasinc ŽanFC VOP Prepolje3187
Klemenčič TilenNK Šentilj2881
Klingsbichl RokLenart315051
Knedl ReneNŠ Roho21291
Knez KlemenNK Radlje21801
Knežević MarkoNK Šentilj190
Kneževič SinišaNK AJM Kungota398
Knuplež AndreasŠD BIOSAD Jakob3182
Knuplež RoselitoNK Jurovski Dol3270
Kobal KlemenNK Radlje3270
Kobler BoštjanNK Šentilj323911
Kocbek MarioNK Cerkvenjak31681
Kocbek MihaNK Jurovski Dol11
Kocbek SašoNK Cerkvenjak32701
Kokol SašoNK Fram112
Kokolj DomenNK MB Tabor3197
Kolarič FranciNK AJM Kungota171
Kolmanič BlažNK AJM Kungota3182
Korbar AlešNK Radlje323011
Koren ŽigaNK Fram1901
Korošak IgorNK Radlje1901
Korošec MatijaNK MB Tabor157
Kotnik ŽigaNK Fram228
Kovačič LukaFC VOP Prepolje126
Kovše MarkoNK Fram2180
Krajnc DanijelLenart32582
Krajnc DejanPaloma173
Krajnc DenisNK Aquasystems Dogoše31892
Krajnc RobiNŠ Roho21761
Krajnc RokNK Fram32701
Kralj SandiŠD BIOSAD Jakob21801
Kramberger BorutFC VOP Prepolje1781
Kraner BlažLenart19021
Kraner TilenNK Jurovski Dol0
Kranvogel AlenNK Cerkvenjak32321
Kristl TomažNK Šentilj190
Križan MatevžŠD BIOSAD Jakob2148
Križan NejcNK Jurovski Dol12
Krlej UrošNK Fram3266
Krnjak MatejNK Rošnja - Loka2115
Krtanjek NinoNK MB Tabor21671
Kukovec ReneNK Aquasystems Dogoše32021
Kumer UrbanNK Radlje119
Kus MaticNK Radlje32171
Kus ŽigaNK Radlje32701
Lampreht AlešNK AJM Kungota3270
Leci LorikNK MB Tabor125
Leskovar DavidNŠ Roho120
Lešnik MaticŠD BIOSAD Jakob126
Letonja DanijelNK Aquasystems Dogoše1901
Letonja DenisFC VOP Prepolje2180
Levačič MaticŠD BIOSAD Jakob3198
Levanič SandiNK Rošnja - Loka2142
Libman ReneNK Fram144
Lipovec MihaNK MB Tabor320211
Lipovnik DavidNK Aquasystems Dogoše21031
Lipuš MarčeloNK Rošnja - Loka3227
Lončarič AljažNŠ Roho21521
Lorenčič RokNK Cerkvenjak3270
Lošić ŽanNK Šentilj256
Lukovnjak MaticFC VOP Prepolje292
Lunežnik MatejNK Fram3241
Majer DomenNK Jurovski Dol347
Majer RokNK Jurovski Dol327011
Marko LukaNK AJM Kungota3199
Marko MitjaLenart21801
Marko TimNK AJM Kungota2691
Matjašič MaticFC VOP Prepolje218021
Medved RokiNK MB Tabor276
Mezgec JaniPaloma189
Mikl MitjaNK Aquasystems Dogoše0
Milošević Tacer EnejNK MB Tabor32101
Mlakar MaticNŠ Roho3193
Morina FjoralbNŠ Roho144
Moser RobertNK Radlje316711
Mujčinović SabitNK Rošnja - Loka21802
Murkovič TilPaloma18
Muster ŽanNK MB Tabor2119
Neudauer JurePaloma39941
Novak DarjanNK Rošnja - Loka32701
Novak RokNK Šentilj2148
Novak ŽanNK MB Tabor32031
Ogrizek PavelNK Fram3151
Pajtler MatejNŠ Roho2118
Pak MitjaNK Cerkvenjak0
Papić MarkoNK Šentilj162
Paskolo Mlasko ReneNK AJM Kungota142
Pasterk ČrtNK Radlje134
Pečečnik SergejNK Radlje114
Pehan DomenPaloma11
Pekmezović MirzaNK Rošnja - Loka21271
Peša GoranNK Šentilj2713
Plejić JureNK MB Tabor32201
Pliberšek JanNK AJM Kungota32011
Ploč TomažŠD BIOSAD Jakob3270
Ploj TomiLenart327011
Polanc PatrikNŠ Roho32263
Polšak DejanNŠ Roho14
Polšak ŽigaNŠ Roho0
Požgan TeodorFC VOP Prepolje115
Predan LeonNŠ Roho2160
Pukšič AljošaFC VOP Prepolje1901
Ragolič LeonNK AJM Kungota1901
Ragolič MitjaNK AJM Kungota3237
Rajh UrošNK Cerkvenjak0
Rakun GašperNŠ Roho21291
Rat AndrejNK Rošnja - Loka327011
Rat GregorNK Aquasystems Dogoše394
Rat NinoNK Aquasystems Dogoše3270
Reich GregorFC VOP Prepolje327011
Repa MaticNK Jurovski Dol3270
Repnik TilenNK Radlje297
Repolusk TomažNK AJM Kungota0
Robnik MarcelNK Rošnja - Loka3270
Rodošek FlorijanFC VOP Prepolje284
Rojs ŽigaNK AJM Kungota144
Rola AseiNK MB Tabor32701
Ropič ŽanNK Fram190
Rose BoštjanŠD BIOSAD Jakob0
Roškar MihaelFC VOP Prepolje232
Roškar RomanPaloma0
Roškar ŽanNK Rošnja - Loka32701
Roškarič BlažNK Fram31951
Roškarič ŽanNK Cerkvenjak32702
Rošker RenePaloma32702
Rozman DavidNK MB Tabor0
Rubhof RokNK Radlje16
Šabotić FeridNK MB Tabor32641
Šadl JureNK Cerkvenjak3270
Sagadin AljažNK Jurovski Dol3270
Šamperl ŽanNK Cerkvenjak1441
Satler DavidNK Jurovski Dol2177111
Satler MarkoNK Fram190
Šauperl TimotejPaloma3206
Šerbinek MarkoPaloma22
Šev GregaŠD BIOSAD Jakob3161
Šev MartinŠD BIOSAD Jakob3226
Šimic RokNK Rošnja - Loka0
Simonič BlažLenart3270
Šipek GalNK Aquasystems Dogoše268
Šišič ElvisNK Rošnja - Loka2180
Škerget KlemenNK Fram131
Škrjanec ErikNK Aquasystems Dogoše190
Škrlec MarkoNK Jurovski Dol114
Škrlec ŽanŠD BIOSAD Jakob3270
Škrlec ŽigaŠD BIOSAD Jakob3270
Šlamberger MarkoNK Rošnja - Loka3270
Šljivo MirnesNK Šentilj122
Smode SandiPaloma32662
Smonkar LukaLenart0
Šnofl DavorinNK Jurovski Dol18011
Stančič JernejNŠ Roho3200
Šteharnik BlažPaloma117
Stojanov MilivojPaloma21801
Strojnik TomNK Fram21361
Štrumpfl ErvinŠD BIOSAD Jakob31381
Studenčnik DavidNK Fram32421
Šunko GorazdLenart0
Švarc NejcNK Cerkvenjak3196
Svenšek LukaNK Rošnja - Loka0
Ternik RenatoNK Radlje32701
Tinauer MishelNŠ Roho146
Tirš MartinLenart190
Tišma TihomirNK Šentilj119
Tkalčič MišelNK Aquasystems Dogoše25611
Tkalčič ŽigaNK Aquasystems Dogoše278
Toplak MarcelNK AJM Kungota130
Topolovec AljažNŠ Roho2180
Tratnjek GregorNK Aquasystems Dogoše236
Tratnjek KlemenNK Aquasystems Dogoše3174
Trstenjak DenisNK Cerkvenjak245
Trunk PatrikNK Rošnja - Loka11
Turk AntonLenart32261
Vagner ReneNK MB Tabor2180
Vajnhandl VidNK MB Tabor245
Valdhuber AdamNK AJM Kungota13
Valentan MatejNK Aquasystems Dogoše32702
Vaukman GregaNK Radlje240
Vaukman NejcNK Radlje3143
Veber ŽanNK Fram32701
Velički LukaPaloma32701
Vergles SimonNK Radlje3270
Verle LukaPaloma13
Vesenjak BlažNK MB Tabor373
Vidic ŽanNŠ Roho3270
Vidovič TimotejŠD BIOSAD Jakob190
Voglar FilipLenart21801
Volmut AljažNK Fram190
Vršič GabrielNK Cerkvenjak395
Vršič SamoNK Cerkvenjak32701
Vučak MihaFC VOP Prepolje3270
Vujisić DušanNK Šentilj3253
Zajc ŽanNK Fram1311
Žajdela RokNŠ Roho31801
Zajec DenisNK Aquasystems Dogoše32701
Založnik AmadejNK Radlje21551
Zaradija TomoFC VOP Prepolje32702
Zemljak SašoNK Radlje2105
Žigert JašaLenart21641
Zimet AndražNK Rošnja - Loka31331
Živko DavorinLenart0
Žmavc DamjanNK Cerkvenjak32702
Žmavc DejanNK Cerkvenjak212
Žnuderl TomažLenart1901
Zorman PatrikNK Jurovski Dol3224
Zrnec DavorinNK Cerkvenjak215
Žugman AljažPaloma190
Žurman AlešNK Šentilj117
Đaković NenadNK Šentilj181






SPONZORJI ZVEZE
Takos
SportKlub
Draš

    Medobčinska nogometna
    zveza Maribor

    Engelsova ulica 6
    2000 Maribor

    T:031 782 191
    E:info@mnzveza-mb.si

    Uradne ure:
    pon.-pet. od 9.00 do 15. ure