Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Statistika

Statistika igralca: Statistika kluba:

Igralec Klub Št. nastopov Minutaža Zadetki Rumeni kartoni Rdeči kartoni
Ademovič PrimožNK Duplek2216131261
Aliti VedatNK Peca119244
Ameršek TadejNK Peca1815305
Antolin GregorMarles hiše1666721
Arl JanNK TAB Akumulator23126032
Arnautovič AlenNK Korotan Prevalje256
Arzenšek ErikMarles hiše181590
Babič DaniloNK ROŠNJA - LOKA271
Babšek TinejMarles hiše63754
Babšek TomiMarles hiše114711
Bajraktaraj AgonisNK SRojko Dobrovce12103832
Baranašić ŽanŠD Marjeta na Dravskem polju51541
Barun IvanNK Starše158952
Barun MarkoNK Starše12404
Bećiri ErsanNK SRojko Dobrovce18
Bećiri SeverdžanNK Brunšvik125992
Belej Rožej NejcNK Peca24207737
Belšak AleksanderNK ROŠNJA - LOKA0
Berčič AndražMarles hiše428322
Bezjak AleksanderNK Rače79411
Blagus KrešoNK Asfalterstvo Brus Malečnik20125623
Blatnik AnejNK Korotan Prevalje484
Blodnik MartinNK Korotan Prevalje161440
Boh UrošNK SRojko Dobrovce2179
Bohak NejcNK Starše13101633
Bohl JožeNK Brunšvik24212582
Borko MaticNK TAB Akumulator124433
Borovnik BoštjanNK Korotan Prevalje20143721
Boštjan BlažNK TAB Akumulator2219801
Bračič DavidNK AjDAS Lenart10189
Bračič MaticNK Duplek113783
Bračko MihaNK Brunšvik112
Bratušek MihaMarles hiše4360
Brdnik BoštjanNK Peca1711153
Brdnik TomiNK Duplek24214234
Breg RokNK Starše262277132
Brence RokNK Brunšvik22181114
Brumen MatejNK Lenart19153733
Brumen SrečkoNK Lenart2016804
Brunšek ŽigaŠD Marjeta na Dravskem polju0
Budić SinišaNK Rače21171084
Bunderla TimNK Lenart1811981
Burian MihaNK Lenart76301
Čačilo JureNK Duplek114482
Cecelja MarioNK Brunšvik190
Čede MitjaNK TAB Akumulator754221
Crnjac MarioNK Korotan Prevalje24198325
Čuček DenisNK Cerkvenjak10777
Čuček MihaNK Lenart23198733
Čuček UrošNK ROŠNJA - LOKA7142
Cvetič MartinŠD Marjeta na Dravskem polju1197911
Damiš JernejNK AjDAS Lenart53582
Damiš MatijaNK AjDAS Lenart9459
Delić MaidNK Korotan Prevalje120
Denša MitjaNK TAB Akumulator22160013
Divjak AljažNK Lenart12
Dobaj AljažMarles hiše211842121
Dobaj BlažMarles hiše201155133
Dobaja MarkoNK Duplek242046971
Dobnik AlenŠD Marjeta na Dravskem polju11990
Dobnik AljažNK Starše231952361
Dobršek AlexMarles hiše210
Donko PeterNK SRojko Dobrovce454
Drašak MitjaNK Cerkvenjak865712
Drevenšek JanŠD Marjeta na Dravskem polju2159
Drobnjak SavoNK Lenart1210201
Druže MarioNK ROŠNJA - LOKA293
Druzovič JaniNK Cerkvenjak149863
Duraković AlenNK Duplek22196013
Dvoršak Špehar PrimožNK Rače242127921
Ekart NejcNK Brunšvik22178473
Fanedl StašNK Asfalterstvo Brus Malečnik9354
Feguš AnžeNK ROŠNJA - LOKA74561
Fekonja BlažNK Peca4921
Fingušt SimonNK Rače378
Firbas DejanNK Cerkvenjak117
Flajsinger AndrejNK ROŠNJA - LOKA18105621
Fortin DavidNK Peca101061
Fortin ŽanNK Korotan Prevalje2295152
Frajdl DamjanNK Peca1621
Franci PeterŠD Marjeta na Dravskem polju4861
Frangež MatjažNK Brunšvik22176814
Fras SamoNK Asfalterstvo Brus Malečnik22184722
Gajić GoranNK Brunšvik231841114
Gajser TilenNK Asfalterstvo Brus Malečnik2154
Ganzitti Niko RicardoMarles hiše18
Ganzitti Nino ArmandoMarles hiše146
Gaši EvelinNK ROŠNJA - LOKA75361
Gavrić ZoranNK Starše3270
Gerečnik SašoNK Starše231992195
Gmajnar GašperNK TAB Akumulator221
Godvajs BorutNK Duplek1612654
Golob BenoNK AjDAS Lenart0
Golob MitjaNK ROŠNJA - LOKA1410293
Gorinšek GorazdŠD Marjeta na Dravskem polju22178664
Gorše RokŠD Marjeta na Dravskem polju2521942
Grandošek NejcNK Brunšvik23163293
Grbec ErminNK Rošnja - Loka11891151
Gregelj MarkoNK TAB Akumulator2516875
Gregelj MihaNK TAB Akumulator5378
Gregorc MarkoNK ROŠNJA - LOKA1511532
Gregorc TadejNK Rače1810173
Grešovnik UrhNK Korotan Prevalje4131
Grilc JaniNK Korotan Prevalje1294213
Grilc MichaelNK TAB Akumulator237
Grnjak MarcelNK Korotan Prevalje635
Grušovnik LovroNK Korotan Prevalje23171037
Gumzar DejanNK AjDAS Lenart3270
Habith BoštjanNK Starše26232922
Habuš MaticNK Asfalterstvo Brus Malečnik22140984
Hager DejanNK Lenart24202062
Haler JernejNK Starše9941
Halilović ArminNK Peca19
Harih DavorinNK Rače251393131
Herzič DejanNK ROŠNJA - LOKA395
Hornaček ZdenkoMarles hiše2134
Horvat AlenNK Rošnja - Loka8554
Horvat MitjaNK Rošnja - Loka156206
Hovnik OžbejNK Peca117752
Hozjan LukaMarles hiše331
Hrastnik TadejNK Cerkvenjak283
Hutinski AlenNK SRojko Dobrovce221491331
Hutmajer BoštjanNK TAB Akumulator232043531
Hutmajer ŽigaNK TAB Akumulator5194
Ičanović AdmirNK Korotan Prevalje134371
Isufi ArsimŠD Marjeta na Dravskem polju15119617
Isufi BurimNK Duplek18114724
Jagarinec NikNK SRojko Dobrovce1901
Jager AljažNK SRojko Dobrovce16137643
Jagodič NikoMarles hiše145322
Jakopović TomažMarles hiše0
Jamšek LukaNK Asfalterstvo Brus Malečnik2621
Janc LukaNK Starše0
Janet OskarNK TAB Akumulator23207085
Javornik LukaNK Starše2420885
Javornik MihaNK Korotan Prevalje260
Javornik TilenNK TAB Akumulator535
Jelen DenisNK Cerkvenjak128
Jelen MitjaNK Cerkvenjak119151
Jelenc IzidorMarles hiše71351
Jelenc ValentinMarles hiše2118044
Jelić PetarNK Korotan Prevalje23192631
Jeranovič SebastijanNK Rače11615
Jukić BelminNK Asfalterstvo Brus Malečnik247
Juraja TimNK TAB Akumulator18133222
Jurančič PrimožNK Lenart20162844
Kac TadejNK Starše1210333
Kačičnik TomažŠD Marjeta na Dravskem polju0
Kajnih DeivisNK Cerkvenjak2180
Kajtazi ImranNK SRojko Dobrovce221702154
Kalič NickNK Asfalterstvo Brus Malečnik8220
Karić AmirNK Asfalterstvo Brus Malečnik22182156
Karlovčec NevenŠD Marjeta na Dravskem polju62031
Karnet ŽanMarles hiše211
Katan JernejNK Cerkvenjak85312
Kaučič RokNK Asfalterstvo Brus Malečnik11
Kelc KlemenŠD Marjeta na Dravskem polju24209816
Ketiš RobiNK Lenart331
Kirbiš AljošaŠD Marjeta na Dravskem polju556
Kirbiš MatejŠD Marjeta na Dravskem polju1089512
Kiselak DavidNK Korotan Prevalje1410223
Klajderič LukaNK Starše201633251
Klajnošek ŽanNK Cerkvenjak24207315
Klingsbichl RokNK Lenart1621912
Klobasa AljažNK Cerkvenjak1714986
Knez AlenNK Rače115533
Knez KristijanNK Duplek21109321
Kobovc RokNK TAB Akumulator2619263
Kočar LučoNK Brunšvik2319932871
Kocbek MarioNK Cerkvenjak24187312
Kocbek SašoNK Cerkvenjak1714864
Kocijan JanikNK Asfalterstvo Brus Malečnik236744
Kogelnik LukaNK Peca141271
Kokol SašoNK Rošnja - Loka13630
Kolar DominikŠD Marjeta na Dravskem polju1810194
Kolarič DomenNK Lenart13
Kompan JakaNK Peca932421
Komperšak GregorNK Asfalterstvo Brus Malečnik2219332
Koren MatejŠD Marjeta na Dravskem polju0
Koren MaticNK Rače1311701
Korošec JordanNK Peca1090012
Korošec KevinNK SRojko Dobrovce211
Kosednar ŽanNK ROŠNJA - LOKA118572
Košnik SergejNK Cerkvenjak22176221
Košutnik NaceNK Korotan Prevalje0
Kotnik TimotejNK Korotan Prevalje113
Kovač BlažNK Korotan Prevalje113065
Kovačić DenisNK Korotan Prevalje743211
Kovačič NejcNK Rače1266141
Kozlar AndrejNK Korotan Prevalje1294524
Krajcar TilenNK TAB Akumulator3144
Krajnc DanijelNK Lenart964212
Krajnc MarkoNK Asfalterstvo Brus Malečnik26225223
Krajnc MatijaNK Starše1583223
Krajnc RokNK Brunšvik24170524
Kramberger JanNK AjDAS Lenart1901
Krepek SimonNK Duplek86422
Kreuh AlešNK Peca2621151
Kreuzer GalNK Peca0
Krivec JanNK SRojko Dobrovce18131844
Krivonog JoštNK Korotan Prevalje23129933
Križan SandiNK Cerkvenjak43604
Krnjak MatejNK ROŠNJA - LOKA4235
Kuhta MaticNK Asfalterstvo Brus Malečnik119
Kuplen MihaNK Korotan Prevalje0
Kűzma TinNK Korotan Prevalje23160654
Lah ŽanNK Rače7263
Lah ŽigaNK Asfalterstvo Brus Malečnik21524
Lampret JanNK Brunšvik1210243
Lašič NikNK Rače20170114
Lasnik TineNK TAB Akumulator201722481
Lazar LukaMarles hiše3185
Leben DanielNK Rače22196184
Lenart DavidŠD Marjeta na Dravskem polju1988945
Lenart TadejNK Rače12
Leniči Diego ArlindNK Peca97574
Leopold KlemenNK Lenart2631
Leskovec MitjaNK Korotan Prevalje981014
Lešnik RokŠD Marjeta na Dravskem polju2127
Lešnik TilenNK Rače221848611
Letnik DavidNK Asfalterstvo Brus Malečnik125756
Letnik TadejNK Brunšvik22188927
Levanič SandiNK ROŠNJA - LOKA21121312
Lihteneger Vidmajer JonNK Korotan Prevalje211416
Lipuš MarčeloNK ROŠNJA - LOKA221937151
Lobenwein UrošNK Duplek107053
Lončarič TilenNK Brunšvik113
Lopatni DejanNK Korotan Prevalje10900
Lorenčič RokNK Cerkvenjak262340
Lubej RokNK SRojko Dobrovce20132113
Lukič SašoNK Duplek115035
Lukovnjak MaticŠD Marjeta na Dravskem polju0
Lunežnik MatejNK Rače31191
Lupinšek MatjažNK Starše168383
Marčeta DejanNK Brunšvik14126013
Marhold PatrikMarles hiše111973
Marinkovič ŽeljkoNK TAB Akumulator110
Marko LukaŠD Marjeta na Dravskem polju1758131
Marko MitjaNK Lenart24159274
Marko TimŠD Marjeta na Dravskem polju25
Marko TomažŠD Marjeta na Dravskem polju866451
Marko ZdravkoNK Lenart84771
Marković MilošNK Rošnja - Loka4277
Matetič TadejNK AjDAS Lenart4121
Meglič BorŠD Marjeta na Dravskem polju430921
Mesarič MihaNK Starše112732
Milec MaticNK Starše119012
Miloševič VitoNK Asfalterstvo Brus Malečnik2112304
Miložič JanNK Starše21124321
Miložič NejcNK Starše315
Milutinović NikolaNK Brunšvik1478525
Mlakar JanNK Brunšvik51692
Mlakar NejcNK Starše51281
Mlaker AlešMarles hiše201478471
Mlaker GregorMarles hiše190
Mujčinović SabitNK ROŠNJA - LOKA2118346
Mulec MarkoNK Duplek3109
Murko PeterNK Starše1478131
Musić NerminNK Rače17113514
Mustedanagić KenanNK Korotan Prevalje126952
Nahberger DenisNK Rošnja - Loka9757121
Nedeljko TilenNK Cerkvenjak15
Nerat AljošaMarles hiše26232132
Novak MarkoMarles hiše23201417
Novoselec SergejNK Duplek2522504
Oblonšek NejcNK SRojko Dobrovce23149727
Obretan MaticNK Peca25223556
Ogrizek IztokNK Brunšvik0
Ornik LukaNK Rače7410
Ornik MarcelNK Duplek2141
Osterc DominikNK ROŠNJA - LOKA154
Pak MitjaNK Cerkvenjak630911
Paradiž AndrejNK Rače151228351
Pavlič GašperMarles hiše1510851
Pavlin DejviNK Duplek24216057
Pečovnik JanNK Korotan Prevalje534
Pečovnik MaticNK Peca22183291
Pekmezović MirzaNK SRojko Dobrovce13499
Perkovič GorazdNK Duplek187071
Perkovič IgorNK Brunšvik21179832
Pesek KlemenŠD Marjeta na Dravskem polju594
Petek ŽanNK SRojko Dobrovce221955151
Petrej MitjaNK Korotan Prevalje126401
Petrovič StašŠD Marjeta na Dravskem polju20174234
Pignar JuraNK Brunšvik0
Piko AndrejNK Peca251
Pintarić DejanNK Starše960142
Pintarič RokNK SRojko Dobrovce21127123
Pipenbaher NejcNK Rače2421432141
Pivec RokNK SRojko Dobrovce2219171
Plavšič SinišaNK Brunšvik315811
Plečko TimotejNK Rače190
Plečko TomažNK Rače5150
Plemeniti KrešimirNK SRojko Dobrovce41051
Plesec NejcNK Korotan Prevalje1292582
Pleteršek TimotejMarles hiše2431
Ploj DavidNK Cerkvenjak4171
Ploj KlemenNK AjDAS Lenart0
Ploj TilenNK SRojko Dobrovce252250
Ploj TomiNK Lenart221968341
Podbrežnik ElvinoNK SRojko Dobrovce252250186
Podgorelec StašNK Asfalterstvo Brus Malečnik15
Podrepšek MartinŠD Marjeta na Dravskem polju191251111
Podvinski NikoNK Korotan Prevalje118
Potočnik MatjažNK SRojko Dobrovce2312055
Potpara BlažoNK Duplek10900
Praper JakaNK TAB Akumulator2420235
Praznik MitjaNK Peca12104514
Prelogar JureNK TAB Akumulator169544
Princ BoštjanŠD Marjeta na Dravskem polju24193517
Puklavec MihaŠD Marjeta na Dravskem polju15
Pušnik MatjažŠD Marjeta na Dravskem polju3145
Putrih RokŠD Marjeta na Dravskem polju221480662
Radivojevič DarkoNK Peca252008184
Rajh UrošNK Cerkvenjak10813
Rat AndrejNK ROŠNJA - LOKA191642152
Raztočnik TilenNK Peca139204
Rebernik DejanNK Peca191567362
Rebernik ŽanNK Cerkvenjak167301
Repnik TilenNK Korotan Prevalje13
Repotočnik AlešNK TAB Akumulator173792
Ribič VanjaMarles hiše201721361
Riegl GalNK Peca5219
Rihtarič DavidNK Duplek191532221
Robnik AlešMarles hiše106872
Robnik MarcelNK ROŠNJA - LOKA1815531
Rodi BojanMarles hiše21158212
Rojht DenisNK Rače1287892
Rojko BorisNK SRojko Dobrovce179711101
Rola DejanNK Lenart6285
Roškarič BlažNK Rošnja - Loka1292014
Roškarič MaksNK SRojko Dobrovce117
Roškarič ŽanNK Cerkvenjak962651
Rutnik MaticNK Peca31191
Sagadin SamoNK Starše191710
Šamperl ŽanNK Cerkvenjak131056
Šantl TimiNK Asfalterstvo Brus Malečnik22135114
Šavorič JanNK Asfalterstvo Brus Malečnik24181743
Sedminek TomažNK Starše19128871
Sel AndrejNK Starše2090983
Šepul KlemenNK Peca1210803
Šepul UrošNK TAB Akumulator158972
Šerdoner RokNK Starše4370
Simonič BlažNK Lenart24165554
Simonič DomenNK Duplek15476331
Simonič ŽanNK Rače24135031
Šipek GregorNK Rače1210801
Šipek JaniNK TAB Akumulator105031
Škerget SebastijanNK Cerkvenjak0
Skodič RokNK Starše313
Škrjanec PatrikNK Asfalterstvo Brus Malečnik6325
Škufca AlanNK Korotan Prevalje206351
Šlamberger MarkoNK ROŠNJA - LOKA2219181
Slavič NejcMarles hiše0
Šlebinger MatejNK Brunšvik2218471
Slodnjak UrbanNK Cerkvenjak185
Smonkar LukaNK Lenart0
Softić AmirNK TAB Akumulator11
Softić ArminNK TAB Akumulator237
Solatnik PrimožNK ROŠNJA - LOKA8564
Španinger TadejNK SRojko Dobrovce91021
Špehonja ŽigaŠD Marjeta na Dravskem polju24209263
Stachel TadejNK SRojko Dobrovce22111646
Stachel TilenNK SRojko Dobrovce23176236
Stavbar GregorNK Asfalterstvo Brus Malečnik24211682
Štiftar JarošNK Peca93471
Štiher JureNK ROŠNJA - LOKA2172111
Stočko PeterNK TAB Akumulator4225
Stopajnik SimonNK TAB Akumulator1210375
Štrukelj JanMarles hiše2522418
Štuhec RokNK Lenart131170
Šunko GorazdNK Lenart1158431
Tašner AleksNK SRojko Dobrovce84041
Tertinek ŽigaMarles hiše144
Tomanič JakobNK Brunšvik22285
Tomić TimotejNK Brunšvik5314
Topalovič MijatNK Korotan Prevalje15
Trantura JureNK Rače20179971
Triplat GregaNK Korotan Prevalje221767152
Tršavec AnžeNK Asfalterstvo Brus Malečnik2623451
Trstenjak DenisNK Cerkvenjak108591
Trunk PatrikNK ROŠNJA - LOKA61311
Turk AntonNK Lenart1035111
Türk ArmandoNK Brunšvik2621
Turk BlažNK AjDAS Lenart0
Tušek NejcNK Cerkvenjak4123
Ulbin LukaNK Asfalterstvo Brus Malečnik241595101
Ules JakobNK ROŠNJA - LOKA25176011
Ules VidNK ROŠNJA - LOKA290
Vajdl AlenNK Peca6274
Vajzman TadejNK Cerkvenjak17113735
Valenti SimonNK Duplek22152333
Vegan CvetkoNK ROŠNJA - LOKA21521
Velikonja MatjažNK Duplek0
Velkner PrimožNK SRojko Dobrovce2050132
Verdel ŽigaNK Peca2180
Vetrih KristjanNK Duplek1066312
Vezjak KlemenNK Brunšvik22
Vezovnik MarkoNK Peca21106111
Videc GoranNK AjDAS Lenart2251
Vidmajer ŽanNK Starše221
Vidovič LukaNK Rače8103
Vikalo EdmirNK Peca7641
Vnuk NejcNK Asfalterstvo Brus Malečnik24119621
Voglar DanijelNK Brunšvik115
Voglar FilipNK Lenart863612
Vogrin MihaŠD Marjeta na Dravskem polju23
Vohl BoštjanNK Duplek181451
Vran LukaNK Rače129873
Vršič GabrielNK Cerkvenjak103911
Vršič ReneNK Cerkvenjak113
Vršič SamoNK Cerkvenjak965632
Vršič TimotejNK Cerkvenjak2651
Vuković OgnjenŠD Marjeta na Dravskem polju135651
Weixl JanNK Asfalterstvo Brus Malečnik111
Žagar VojkoŠD Marjeta na Dravskem polju31991
Zajc MatijaNK TAB Akumulator201494171
Zajc ŽanNK Rošnja - Loka6119
Zamernik JanNK Korotan Prevalje24170233
Zavolovšek AnžeNK TAB Akumulator221723141
Zemljič SimonNK Lenart1374412
Zgrabič GregorMarles hiše25213083
Žigert JašaNK Lenart21148766
Zimet DarioMarles hiše92541
Žmavc DamjanNK Cerkvenjak2420406
Žmavc DejanNK Cerkvenjak154811
Žnuderl TomažNK Lenart127132
Zorec AlenŠD Marjeta na Dravskem polju7630
Zrnec DavorinNK Cerkvenjak11394
Žunkovič DomenŠD Marjeta na Dravskem polju23207034
Đukanovič DavidNK SRojko Dobrovce27






SPONZORJI ZVEZE
Takos
SportKlub
Draš

    Medobčinska nogometna
    zveza Maribor

    Engelsova ulica 6
    2000 Maribor

    T:031 782 191
    E:info@mnzveza-mb.si

    Uradne ure:
    pon.-pet. od 9.00 do 15. ure