Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Statistika

Statistika igralca: Statistika kluba:

Igralec Klub Št. nastopov Minutaža Zadetki Rumeni kartoni Rdeči kartoni
Ademovič PrimožNK Duplek2014331151
Aliti VedatNK Peca97443
Ameršek TadejNK Peca1613935
Antolin GregorMarles hiše1459021
Arl JanNK TAB Akumulator22117012
Arnautovič AlenNK Korotan Prevalje120
Arzenšek ErikMarles hiše181590
Babič DaniloNK ROŠNJA - LOKA136
Babšek TinejMarles hiše63754
Babšek TomiMarles hiše9327
Bajraktaraj AgonisNK SRojko Dobrovce12103832
Baranašić ŽanŠD Marjeta na Dravskem polju51541
Barun IvanNK Starše158952
Barun MarkoNK Starše12404
Bećiri ErsanNK SRojko Dobrovce18
Bećiri SeverdžanNK Brunšvik104471
Belej Rožej NejcNK Peca22189716
Berčič AndražMarles hiše428322
Bezjak AleksanderNK Rače79411
Blagus KrešoNK Asfalterstvo Brus Malečnik19121723
Blatnik AnejNK Korotan Prevalje226
Blodnik MartinNK Korotan Prevalje141260
Boh UrošNK SRojko Dobrovce2179
Bohak NejcNK Starše1184123
Bohl JožeNK Brunšvik22194562
Borko MaticNK TAB Akumulator124433
Borovnik BoštjanNK Korotan Prevalje20143721
Boštjan BlažNK TAB Akumulator2018001
Bračič DavidNK AjDAS Lenart10189
Bračič MaticNK Duplek92253
Bračko MihaNK Brunšvik112
Bratušek MihaMarles hiše3270
Brdnik BoštjanNK Peca159793
Brdnik TomiNK Duplek22196234
Breg RokNK Starše242097132
Brence RokNK Brunšvik21172113
Brumen MatejNK Lenart19153733
Brumen SrečkoNK Lenart2016804
Brunšek ŽigaŠD Marjeta na Dravskem polju0
Budić SinišaNK Rače20162083
Bunderla TimNK Lenart1711381
Burian MihaNK Lenart54501
Čačilo JureNK Duplek94091
Cecelja MarioNK Brunšvik190
Čede MitjaNK TAB Akumulator649821
Crnjac MarioNK Korotan Prevalje22180325
Čuček DenisNK Cerkvenjak9687
Čuček MihaNK Lenart21180733
Čuček UrošNK ROŠNJA - LOKA586
Cvetič MartinŠD Marjeta na Dravskem polju1197911
Damiš JernejNK AjDAS Lenart53582
Damiš MatijaNK AjDAS Lenart9459
Delić MaidNK Korotan Prevalje120
Denša MitjaNK TAB Akumulator20146613
Divjak AljažNK Lenart12
Dobaj AljažMarles hiše191662121
Dobaj BlažMarles hiše191119123
Dobaja MarkoNK Duplek221883961
Dobnik AlenŠD Marjeta na Dravskem polju9810
Dobnik AljažNK Starše211777251
Dobršek AlexMarles hiše210
Donko PeterNK SRojko Dobrovce216
Drašak MitjaNK Cerkvenjak865712
Drevenšek JanŠD Marjeta na Dravskem polju2159
Drobnjak SavoNK Lenart108401
Druže MarioNK ROŠNJA - LOKA129
Druzovič JaniNK Cerkvenjak149863
Duraković AlenNK Duplek20178013
Dvoršak Špehar PrimožNK Rače221947921
Ekart NejcNK Brunšvik21173863
Fanedl StašNK Asfalterstvo Brus Malečnik7245
Feguš AnžeNK Rošnja - Loka74561
Fekonja BlažNK Peca4921
Fingušt SimonNK Rače121
Firbas DejanNK Cerkvenjak117
Flajsinger AndrejNK ROŠNJA - LOKA1796621
Fortin DavidNK Peca8891
Fortin ŽanNK Korotan Prevalje2086342
Frajdl DamjanNK Peca1621
Franci PeterŠD Marjeta na Dravskem polju4861
Frangež MatjažNK Brunšvik20158814
Fras SamoNK Asfalterstvo Brus Malečnik20166712
Gajić GoranNK Brunšvik21166194
Gajser TilenNK Asfalterstvo Brus Malečnik2154
Ganzitti Niko RicardoMarles hiše18
Ganzitti Nino ArmandoMarles hiše146
Gaši EvelinNK ROŠNJA - LOKA75361
Gavrić ZoranNK Starše3270
Gerečnik SašoNK Starše211812185
Gmajnar GašperNK TAB Akumulator221
Godvajs BorutNK Duplek1612654
Golob BenoNK AjDAS Lenart0
Golob MitjaNK ROŠNJA - LOKA1410293
Gorinšek GorazdŠD Marjeta na Dravskem polju21169664
Gorše RokŠD Marjeta na Dravskem polju2320142
Grandošek NejcNK Brunšvik21155593
Grbec ErminNK Rošnja - Loka11891151
Gregelj MarkoNK TAB Akumulator2316505
Gregelj MihaNK TAB Akumulator5378
Gregorc MarkoNK Rošnja - Loka1310172
Gregorc TadejNK Rače1810173
Grešovnik UrhNK Korotan Prevalje341
Grilc JaniNK Korotan Prevalje1294213
Grilc MichaelNK TAB Akumulator237
Grnjak MarcelNK Korotan Prevalje635
Grušovnik LovroNK Korotan Prevalje21153037
Gumzar DejanNK AjDAS Lenart3270
Habith BoštjanNK Starše24214922
Habuš MaticNK Asfalterstvo Brus Malečnik20131264
Hager DejanNK Lenart22187562
Haler JernejNK Starše7751
Halilović ArminNK Peca19
Harih DavorinNK Rače231213121
Herzič DejanNK ROŠNJA - LOKA249
Hornaček ZdenkoMarles hiše2134
Horvat AlenNK Rošnja - Loka8554
Horvat MitjaNK Rošnja - Loka156206
Hovnik OžbejNK Peca97312
Hozjan LukaMarles hiše331
Hrastnik TadejNK Cerkvenjak283
Hutinski AlenNK SRojko Dobrovce21145033
Hutmajer BoštjanNK TAB Akumulator211863531
Hutmajer ŽigaNK TAB Akumulator5194
Ičanović AdmirNK Korotan Prevalje134371
Isufi ArsimŠD Marjeta na Dravskem polju14110616
Isufi BurimNK Duplek16112824
Jagarinec NikNK SRojko Dobrovce1901
Jager AljažNK SRojko Dobrovce16137643
Jagodič NikoMarles hiše135292
Jakopović TomažMarles hiše0
Jamšek LukaNK Asfalterstvo Brus Malečnik2621
Janc LukaNK Starše0
Janet OskarNK TAB Akumulator21189085
Javornik LukaNK Starše2219085
Javornik MihaNK Korotan Prevalje122
Javornik TilenNK TAB Akumulator320
Jelen DenisNK Cerkvenjak128
Jelen MitjaNK Cerkvenjak119151
Jelenc IzidorMarles hiše61341
Jelenc ValentinMarles hiše2017144
Jelić PetarNK Korotan Prevalje21180021
Jeranovič SebastijanNK Rače9448
Jukić BelminNK Asfalterstvo Brus Malečnik247
Juraja TimNK TAB Akumulator16126622
Jurančič PrimožNK Lenart19153844
Kac TadejNK Starše108551
Kačičnik TomažŠD Marjeta na Dravskem polju0
Kajtazi ImranNK SRojko Dobrovce221702154
Kalič NickNK Asfalterstvo Brus Malečnik8220
Karić AmirNK Asfalterstvo Brus Malečnik20164136
Karlovčec NevenŠD Marjeta na Dravskem polju62031
Karnet ŽanMarles hiše211
Katan JernejNK Cerkvenjak75012
Kaučič RokNK Asfalterstvo Brus Malečnik11
Kelc KlemenŠD Marjeta na Dravskem polju22191815
Ketiš RobiNK Lenart214
Kirbiš AljošaŠD Marjeta na Dravskem polju556
Kirbiš MatejŠD Marjeta na Dravskem polju1089512
Kiselak DavidNK Korotan Prevalje128803
Klajderič LukaNK Starše181453251
Klajnošek ŽanNK Cerkvenjak22189315
Klingsbichl RokNK Lenart1419011
Klobasa AljažNK Cerkvenjak1714986
Knez AlenNK Rače94613
Knez KristijanNK Duplek20100321
Kobovc RokNK TAB Akumulator2417663
Kočar LučoNK Brunšvik221930276
Kocbek MarioNK Cerkvenjak23178912
Kocbek SašoNK Cerkvenjak1613964
Kocijan JanikNK Asfalterstvo Brus Malečnik215913
Kogelnik LukaNK Peca131041
Kokol SašoNK Rošnja - Loka13630
Kolar DominikŠD Marjeta na Dravskem polju169833
Kolarič DomenNK Lenart13
Kompan JakaNK Peca932421
Komperšak GregorNK Asfalterstvo Brus Malečnik2017842
Koren MatejŠD Marjeta na Dravskem polju0
Koren MaticNK Rače119901
Korošec JordanNK Peca87202
Korošec KevinNK SRojko Dobrovce211
Kosednar ŽanNK ROŠNJA - LOKA97532
Košnik SergejNK Cerkvenjak20158211
Košutnik NaceNK Korotan Prevalje0
Kotnik TimotejNK Korotan Prevalje113
Kovač BlažNK Korotan Prevalje92142
Kovačić DenisNK Korotan Prevalje743211
Kovačič NejcNK Rače1266141
Kozlar AndrejNK Korotan Prevalje1294524
Krajcar TilenNK TAB Akumulator3144
Krajnc DanijelNK Lenart74791
Krajnc MarkoNK Asfalterstvo Brus Malečnik24207223
Krajnc MatijaNK Starše1583223
Krajnc RokNK Brunšvik23161524
Kramberger JanNK AjDAS Lenart1901
Krepek SimonNK Duplek86422
Kreuh AlešNK Peca2419681
Kreuzer GalNK Peca0
Krivec JanNK SRojko Dobrovce18131844
Krivonog JoštNK Korotan Prevalje21111932
Križan SandiNK Cerkvenjak43604
Krnjak MatejNK ROŠNJA - LOKA3145
Kuhta MaticNK Asfalterstvo Brus Malečnik119
Kuplen MihaNK Korotan Prevalje0
Kűzma TinNK Korotan Prevalje22158754
Lah ŽanNK Rače6173
Lah ŽigaNK Asfalterstvo Brus Malečnik20490
Lampret JanNK Brunšvik108883
Lašič NikNK Rače18152114
Lasnik TineNK TAB Akumulator181557471
Lazar LukaMarles hiše3185
Leben DanielNK Rače21187174
Lenart DavidŠD Marjeta na Dravskem polju1771634
Lenart TadejNK Rače12
Leniči Diego ArlindNK Peca76093
Leopold KlemenNK Lenart2631
Leskovec MitjaNK Korotan Prevalje981014
Lešnik RokŠD Marjeta na Dravskem polju2127
Lešnik TilenNK Rače211758610
Letnik DavidNK Asfalterstvo Brus Malečnik125756
Letnik TadejNK Brunšvik20170917
Levanič SandiNK ROŠNJA - LOKA19103312
Lihteneger Vidmajer JonNK Korotan Prevalje211416
Lipuš MarčeloNK ROŠNJA - LOKA201757151
Lobenwein UrošNK Duplek85252
Lopatni DejanNK Korotan Prevalje10900
Lorenčič RokNK Cerkvenjak242160
Lubej RokNK SRojko Dobrovce19123112
Lukič SašoNK Duplek115035
Lukovnjak MaticŠD Marjeta na Dravskem polju0
Lunežnik MatejNK Rače31191
Lupinšek MatjažNK Starše158032
Marčeta DejanNK Brunšvik14126013
Marhold PatrikMarles hiše91622
Marinkovič ŽeljkoNK TAB Akumulator110
Marko LukaŠD Marjeta na Dravskem polju1656631
Marko MitjaNK Lenart23155773
Marko TimŠD Marjeta na Dravskem polju25
Marko TomažŠD Marjeta na Dravskem polju866451
Marko ZdravkoNK Lenart84771
Marković MilošNK Rošnja - Loka4277
Matetič TadejNK AjDAS Lenart4121
Meglič BorŠD Marjeta na Dravskem polju215421
Mesarič MihaNK Starše112732
Milec MaticNK Starše108112
Miloševič VitoNK Asfalterstvo Brus Malečnik1910503
Miložič JanNK Starše20115321
Miložič NejcNK Starše213
Milutinović NikolaNK Brunšvik1266514
Mlakar JanNK Brunšvik51692
Mlakar NejcNK Starše51281
Mlaker AlešMarles hiše181298461
Mujčinović SabitNK ROŠNJA - LOKA1916845
Mulec MarkoNK Duplek3109
Murko PeterNK Starše1377631
Musić NerminNK Rače16112614
Mustedanagić KenanNK Korotan Prevalje116052
Nahberger DenisNK Rošnja - Loka9757121
Nedeljko TilenNK Cerkvenjak15
Nerat AljošaMarles hiše24215132
Novak MarkoMarles hiše22192416
Novoselec SergejNK Duplek2421604
Oblonšek NejcNK SRojko Dobrovce21132927
Obretan MaticNK Peca23205556
Ogrizek IztokNK Brunšvik0
Ornik LukaNK Rače7410
Ornik MarcelNK Duplek2141
Osterc DominikNK ROŠNJA - LOKA154
Pak MitjaNK Cerkvenjak521911
Paradiž AndrejNK Rače131092251
Pavlič GašperMarles hiše139051
Pavlin DejviNK Duplek23207057
Pečovnik JanNK Korotan Prevalje534
Pečovnik MaticNK Peca20165281
Pekmezović MirzaNK SRojko Dobrovce13499
Perkovič GorazdNK Duplek177021
Perkovič IgorNK Brunšvik20170822
Pesek KlemenŠD Marjeta na Dravskem polju484
Petek ŽanNK SRojko Dobrovce21186514
Petrej MitjaNK Korotan Prevalje126401
Petrovič StašŠD Marjeta na Dravskem polju18156233
Pignar JuraNK Brunšvik0
Piko AndrejNK Peca251
Pintarić DejanNK Starše960142
Pintarič RokNK SRojko Dobrovce21127123
Pipenbaher NejcNK Rače2219632041
Pivec RokNK SRojko Dobrovce2017371
Plavšič SinišaNK Brunšvik17011
Plečko TimotejNK Rače190
Plečko TomažNK Rače497
Plemeniti KrešimirNK SRojko Dobrovce41051
Plesec NejcNK Korotan Prevalje1077352
Pleteršek TimotejMarles hiše2431
Ploj DavidNK Cerkvenjak4171
Ploj KlemenNK AjDAS Lenart0
Ploj TilenNK SRojko Dobrovce232070
Ploj TomiNK Lenart201788331
Podbrežnik ElvinoNK SRojko Dobrovce232070186
Podgorelec StašNK Asfalterstvo Brus Malečnik15
Podrepšek MartinŠD Marjeta na Dravskem polju181247111
Podvinski NikoNK Korotan Prevalje0
Potočnik MatjažNK SRojko Dobrovce2110254
Potpara BlažoNK Duplek10900
Praper JakaNK TAB Akumulator2218434
Praznik MitjaNK Peca12104514
Prelogar JureNK TAB Akumulator158794
Princ BoštjanŠD Marjeta na Dravskem polju23184517
Puklavec MihaŠD Marjeta na Dravskem polju15
Pušnik MatjažŠD Marjeta na Dravskem polju3145
Putrih RokŠD Marjeta na Dravskem polju211422651
Radivojevič DarkoNK Peca231828153
Rajh UrošNK Cerkvenjak8633
Rat AndrejNK ROŠNJA - LOKA171462152
Raztočnik TilenNK Peca139204
Rebernik DejanNK Peca171410262
Rebernik ŽanNK Cerkvenjak157141
Repnik TilenNK Korotan Prevalje13
Repotočnik AlešNK TAB Akumulator163642
Ribič VanjaMarles hiše181541361
Riegl GalNK Peca3186
Rihtarič DavidNK Duplek181442221
Robnik AlešMarles hiše106872
Robnik MarcelNK ROŠNJA - LOKA1613731
Rodi BojanMarles hiše2014952
Rojht DenisNK Rače1287892
Rojko BorisNK SRojko Dobrovce158471101
Rola DejanNK Lenart6285
Roškarič BlažNK Rošnja - Loka1292014
Roškarič MaksNK SRojko Dobrovce117
Roškarič ŽanNK Cerkvenjak855151
Rutnik MaticNK Peca31191
Sagadin SamoNK Starše171530
Šamperl ŽanNK Cerkvenjak11892
Šantl TimiNK Asfalterstvo Brus Malečnik20128014
Šavorič JanNK Asfalterstvo Brus Malečnik22167133
Sedminek TomažNK Starše17115761
Sel AndrejNK Starše2090983
Šepul KlemenNK Peca1210803
Šepul UrošNK TAB Akumulator148692
Šerdoner RokNK Starše4370
Simonič BlažNK Lenart22148744
Simonič DomenNK Duplek14468331
Simonič ŽanNK Rače22117031
Šipek GregorNK Rače1210801
Šipek JaniNK TAB Akumulator105031
Škerget SebastijanNK Cerkvenjak0
Skodič RokNK Starše313
Škrjanec PatrikNK Asfalterstvo Brus Malečnik6325
Škufca AlanNK Korotan Prevalje185041
Šlamberger MarkoNK ROŠNJA - LOKA2118281
Slavič NejcMarles hiše0
Šlebinger MatejNK Brunšvik2117861
Slodnjak UrbanNK Cerkvenjak185
Smonkar LukaNK Lenart0
Softić AmirNK TAB Akumulator11
Softić ArminNK TAB Akumulator237
Solatnik PrimožNK ROŠNJA - LOKA8564
Španinger TadejNK SRojko Dobrovce7771
Špehonja ŽigaŠD Marjeta na Dravskem polju22191233
Stachel TadejNK SRojko Dobrovce2093645
Stachel TilenNK SRojko Dobrovce21158226
Stavbar GregorNK Asfalterstvo Brus Malečnik22193652
Štiftar JarošNK Peca93471
Štiher JureNK ROŠNJA - LOKA2063111
Stočko PeterNK TAB Akumulator3201
Stopajnik SimonNK TAB Akumulator108723
Štrukelj JanMarles hiše2320618
Štuhec RokNK Lenart131170
Šunko GorazdNK Lenart1158431
Tašner AleksNK SRojko Dobrovce62391
Tertinek ŽigaMarles hiše144
Tomanič JakobNK Brunšvik20212
Tomić TimotejNK Brunšvik3195
Topalovič MijatNK Korotan Prevalje15
Trantura JureNK Rače20179971
Triplat GregaNK Korotan Prevalje221767152
Tršavec AnžeNK Asfalterstvo Brus Malečnik2421651
Trstenjak DenisNK Cerkvenjak86791
Trunk PatrikNK ROŠNJA - LOKA4821
Turk AntonNK Lenart824811
Türk ArmandoNK Brunšvik2621
Turk BlažNK AjDAS Lenart0
Tušek NejcNK Cerkvenjak4123
Ulbin LukaNK Asfalterstvo Brus Malečnik22149891
Ules JakobNK ROŠNJA - LOKA23161511
Ules VidNK ROŠNJA - LOKA146
Vajdl AlenNK Peca6274
Vajzman TadejNK Cerkvenjak17113735
Valenti SimonNK Duplek20136232
Vegan CvetkoNK ROŠNJA - LOKA1811
Velikonja MatjažNK Duplek0
Velkner PrimožNK SRojko Dobrovce1839121
Verdel ŽigaNK Peca2180
Vetrih KristjanNK Duplek849112
Vezjak KlemenNK Brunšvik22
Vezovnik MarkoNK Peca19100211
Videc GoranNK AjDAS Lenart2251
Vidmajer ŽanNK Starše221
Vidovič LukaNK Rače777
Vikalo EdmirNK Peca7641
Vnuk NejcNK Asfalterstvo Brus Malečnik22112121
Voglar FilipNK Lenart754612
Vogrin MihaŠD Marjeta na Dravskem polju23
Vohl BoštjanNK Duplek161271
Vran LukaNK Rače129873
Vršič GabrielNK Cerkvenjak103911
Vršič ReneNK Cerkvenjak113
Vršič SamoNK Cerkvenjak965632
Vršič TimotejNK Cerkvenjak2651
Vuković OgnjenŠD Marjeta na Dravskem polju135651
Weixl JanNK Asfalterstvo Brus Malečnik111
Žagar VojkoŠD Marjeta na Dravskem polju31991
Zajc MatijaNK TAB Akumulator181380161
Zajc ŽanNK Rošnja - Loka6119
Zamernik JanNK Korotan Prevalje22152223
Zavolovšek AnžeNK TAB Akumulator201595131
Zemljič SimonNK Lenart1374412
Zgrabič GregorMarles hiše23196273
Žigert JašaNK Lenart19130765
Zimet DarioMarles hiše92541
Žmavc DamjanNK Cerkvenjak2319506
Žmavc DejanNK Cerkvenjak134151
Žnuderl TomažNK Lenart105332
Zorec AlenŠD Marjeta na Dravskem polju5450
Zrnec DavorinNK Cerkvenjak9289
Žunkovič DomenŠD Marjeta na Dravskem polju21189034
Đukanovič DavidNK SRojko Dobrovce27






SPONZORJI ZVEZE
Takos
SportKlub
Draš

    Medobčinska nogometna
    zveza Maribor

    Engelsova ulica 6
    2000 Maribor

    T:031 782 191
    E:info@mnzveza-mb.si

    Uradne ure:
    pon.-pet. od 9.00 do 15. ure