Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Statistika

Statistika igralca: Statistika kluba:

Igralec Klub Št. nastopov Minutaža Zadetki Rumeni kartoni Rdeči kartoni
Ademovič PrimožNK Duplek9693231
Aliti VedatNK Peca1089021
Ameršek TadejNK Peca3265
Antolin GregorNK Tehnotim Pesnica1245022
Arl JanNK TAB Akumulator9395
Arzenšek ErikMarles hiše3195
Babšek AljažNK Tehnotim Pesnica119101
Babšek TinejMarles hiše96733
Babšek TomiMarles hiše10581
Babšek ŽanNK Tehnotim Pesnica11859221
Barun IvanNK Starše102451
Barun MarkoNK Starše41202
Beranič MatejŠD Marjeta na Dravskem polju240
Berčič AndražMarles hiše41781
Bezjak AleksanderNK Rače2191
Bezjak AlenNK Tehnotim Pesnica1288063
Blagus KrešoNK Asfalterstvo Brus Malečnik2180
Bohak NejcNK Starše12101994
Bohl JožeNK Brunšvik1197141
Boštjan BlažNK TAB Akumulator7630
Bračič MaticNK Duplek114391
Brdnik AljažNK Peca190
Brdnik BoštjanNK Peca162
Brdnik TomiNK Duplek96101
Breg RokNK Starše12992421
Brence RokNK Brunšvik12104713
Breznik AljažNK gostilna Lobnik Slivnica64914
Budić SinišaNK Rače854633
Burian MihaNK Duplek119904
Cafuta MihaNK Peca108312
Čapelnik ŽanNK Peca52901
Čede MitjaNK TAB Akumulator64231
Celner KristijanNK Peca109001
Cmrečnjak ŽanNK Miklavž10608111
Crnjac TomažNK gostilna Lobnik Slivnica129713
Dedić DamirŠD Marjeta na Dravskem polju51181
Dedić IsmarNK Miklavž977351
Dobaj AljažMarles hiše3129
Dobaj BlažMarles hiše1135953
Dobaja MarkoNK Duplek862534
Dobnik AlenŠD Marjeta na Dravskem polju121080
Dobnik AljažNK Starše1295222
Dobršek AlexMarles hiše228
Dovečar LukaNK Miklavž1069331
Drevenšek JanŠD Marjeta na Dravskem polju0
Duraković AlenNK Duplek1193831
Dvoršak Špehar PrimožNK Rače131151411
Dželalić ElminNK Miklavž2611
Ekart NejcNK Brunšvik3188
Fanedl StašNK Asfalterstvo Brus Malečnik128101
Fekonja BlažNK Peca3156
Fekonja GašperNK Miklavž108562
Fekonja MatijaNK Miklavž977022
Fideršek NejcNK Pohorje750911
Fideršek PatrickNK Pohorje443
Filipovič DaliborNK Pohorje31892
Fingušt SimonNK Rače0
Fortin DavidNK Peca74441
Fošnarič SašoNK gostilna Lobnik Slivnica10199
Frangež MatjažNK Brunšvik12106811
Fras JureNK Asfalterstvo Brus Malečnik6121
Fras SamoNK Asfalterstvo Brus Malečnik119423
Fridrih AndražNK Pohorje10889741
Gajić GoranNK Brunšvik171
Gajser TilenŠD Marjeta na Dravskem polju1310051
Ganzitti Niko RicardoMarles hiše0
Gašparić ZvonimirNK gostilna Lobnik Slivnica15
Gavrić ZoranNK Starše190
Gerečnik SašoNK Starše12105111
Glažer BlažNK Peca146
Glušič ReneNK Rače8720
Gmajnar GašperNK Peca0
Godvajs BorutNK Duplek4165
Goranović ZoranNK Brunšvik190
Gorinšek GorazdŠD Marjeta na Dravskem polju1077981
Gorjup TadejNK Tehnotim Pesnica139292
Gornik PatrickŠD Starše0
Gorše RokŠD Marjeta na Dravskem polju86511
Gostenčnik StanislavNK Peca1295112
Grandošek NejcNK Brunšvik96825
Grbec ErminNK S.Rojko Dobrovce121
Gregelj MarkoNK TAB Akumulator138982
Gregelj MihaNK TAB Akumulator6540
Gregorc TadejNK Rače8681
Habith BoštjanNK Starše9692
Habuš MaticNK Asfalterstvo Brus Malečnik7426
Haler JernejNK Starše115
Hammer JanNK Pohorje12515
Harih DavorinNK Rače118803
Herga TilenNK gostilna Lobnik Slivnica62621
Hiršman MihaNK Miklavž877
Holcman BoštjanNK Pohorje109002
Hovnik OžbejNK Pohorje136391
Hutinski AlenNK S.Rojko Dobrovce103161
Isufi ArsimŠD Marjeta na Dravskem polju1078026
Jagarinec NejcNK Miklavž1259822
Jager AljažNK S.Rojko Dobrovce13111823
Jamšek LukaNK Asfalterstvo Brus Malečnik1289232
Janet OskarNK TAB Akumulator12108022
Janžič GregorNK gostilna Lobnik Slivnica0
Jarh MatjažNK Tehnotim Pesnica5385
Javornik LukaNK Starše108312
Javornik TilenNK TAB Akumulator695
Jelenc IzidorMarles hiše95532
Jelenc ValentinMarles hiše118691
Jeranovič SebastijanNK Rače7162
Jodl JernejNK Miklavž13114652
Joldić ErminNK Miklavž11966321
Jovanović PetarNK Pohorje84683
Juraja TimNK TAB Akumulator751411
Jurančič PrimožNK Duplek12100311
Kac TadejNK Starše121056
Kajtazi ImranNK S.Rojko Dobrovce492
Karić AmirNK Asfalterstvo Brus Malečnik1073115
Karlovčec NevenŠD Marjeta na Dravskem polju82551
Karnet ŽanMarles hiše16
Kečanović NedžadNK Tehnotim Pesnica41122
Kelc KlemenŠD Marjeta na Dravskem polju13116012
Klajderič LukaNK Starše1172413
Klanjšek DomenNK S.Rojko Dobrovce1298331
Klobučar MarioNK Miklavž86443
Knez AlenNK Rače12105534
Knez GašperNK Peca1194091
Knezar AljažNK Asfalterstvo Brus Malečnik74072
Knuplež DanijelNK Tehnotim Pesnica12105421
Kobovc RokNK TAB Akumulator1210503
Kočar LučoNK Brunšvik13109591
Kocijan JanikNK Asfalterstvo Brus Malečnik127131
Kogelnik LukaNK Peca84894
Kokot ŽigaŠD Marjeta na Dravskem polju232
Kolar DominikŠD Marjeta na Dravskem polju94301
Kolarič StefanNK Pohorje449
Komar AlexNK Pohorje97012
Komperšak GregorNK Asfalterstvo Brus Malečnik96512
Koren MaticNK Rače5450
Korošec KevinNK S.Rojko Dobrovce0
Kosednar ŽanNK S.Rojko Dobrovce0
Kovačević AdelMarles hiše542
Kovačič NejcNK Rače95534
Krajnc MarkoNK Asfalterstvo Brus Malečnik13116841
Krajnc MatijaNK Starše938013
Kreuh AlešNK Peca1310801
Krivec JanNK S.Rojko Dobrovce119312
Kučej NinoNK Peca3209
Kugl UrošNK gostilna Lobnik Slivnica975613
Kukenberg Triller JanNK TAB Akumulator135851
Kukovec Nino AleksejNK Duplek8105
Kuri KlemenNK Miklavž53301
Kušnik MihaNK S.Rojko Dobrovce12105583
Lah ŽanNK Rače7761
Lah ŽigaNK Asfalterstvo Brus Malečnik82161
Lampret JanNK Brunšvik1192941
Lašič NikNK Rače1189313
Lazar ReneNK Asfalterstvo Brus Malečnik12
Lazić DavidNK Brunšvik0
Leben DanielNK Rače13117011
Leitinger RobertNK gostilna Lobnik Slivnica0
Lenart DavidŠD Marjeta na Dravskem polju116
Lenič JanNK Asfalterstvo Brus Malečnik32702
Leskovar MaticNK gostilna Lobnik Slivnica1090041
Lešnik TilenNK Rače1189726
Lešnik ŽanNK Starše114
Letnik TadejNK Brunšvik9760121
Lihić SalihŠD Slivnica pri Mariboru0
Lipovnik DavidNK Malečnik0
Lobenwein UrošNK Duplek1277221
Lopatni DejanNK Peca4360
Lovrenčić DanijelNK gostilna Lobnik Slivnica3100
Lubej RokNK S.Rojko Dobrovce119704
Lukič SašoNK Duplek854011
Lupinšek MatjažNK Starše136766
Marčeta DejanNK Rače75843
Marhold ŽanNK Tehnotim Pesnica144
Meglič BorŠD Marjeta na Dravskem polju83032
Mehmeti AmelNK gostilna Lobnik Slivnica1185143
Mesarič MihaNK Starše93212
Meško MarselNK gostilna Lobnik Slivnica11
Milašinovič UrošNK Miklavž3187
Milec MaticNK Starše108841
Miljatovič MatejMarles hiše97552
Miloševič VitoNK Asfalterstvo Brus Malečnik1311432
Miložič JanNK Starše1149421
Miložič TinNK Miklavž177
Milutinović NikolaNK Brunšvik31392
Mlakar JanNK Brunšvik1278123
Mlakar NejcNK Starše226
Mlaker AlešMarles hiše1076224
Mravljak AlešNK Peca129523
Mravljak JernejNK Peca5150
Mulec MaticNK Tehnotim Pesnica135062
Murko PeterNK Starše52852
Mustedanagić KenanNK TAB Akumulator11909411
Muzlovič AndrejNK Pohorje0
Nemec DejanNK Pohorje1295111
Nerat AljošaMarles hiše12106224
Nešović NikNK Miklavž2180
Novak MarkoMarles hiše97641
Novoselec SergejNK Duplek1210182
Oblonšek NejcNK S.Rojko Dobrovce241
Ogrizek IztokNK Brunšvik2491
Ornik GašperNK Miklavž21271
Ornik LukaNK Rače92192
Ozanič AnžeNK Pohorje277
Pajnkihar MatejNK gostilna Lobnik Slivnica93411
Paradiž AndrejNK Rače646521
Pavlič GašperMarles hiše97402
Pavlin DejviNK Duplek1311703
Pečovnik MaticNK Peca3246
Perkovič GorazdNK Duplek643
Perkovič IgorNK Brunšvik1210802
Pešl GregorNK Tehnotim Pesnica1210291
Petek ŽanNK S.Rojko Dobrovce1210802
Peterka NejcŠD Marjeta na Dravskem polju121058144
Petrovič StašŠD Marjeta na Dravskem polju1286912
Pevec AljažNK gostilna Lobnik Slivnica107762
Piko AndrejNK Peca121
Pilić HarisNK gostilna Lobnik Slivnica52721
Pilih AndrejNK Tehnotim Pesnica9610
Pintarić DejanNK Pohorje53612
Pinter SebastjanNK Pohorje1295912
Pipenbaher NejcNK Rače1189651
Pisanec BoštjanNK gostilna Lobnik Slivnica641811
Pišek IztokŠD Marjeta na Dravskem polju1398143
Pivec RokNK S.Rojko Dobrovce13117031
Planinšek MaticNK Tehnotim Pesnica13117013
Plavšič SinišaNK Brunšvik0
Plečko AnžeNK Peca118022
Plečko TimotejNK Rače0
Plečko TomažNK Rače11
Pleteršek TimotejNK Brunšvik1084652
Ploj KlemenNK Duplek850621
Ploj TilenNK S.Rojko Dobrovce1311161
Podgorelec StašNK Asfalterstvo Brus Malečnik1901
Podlesnik NejcNK Pohorje105315
Poglavnik JakaNK Pohorje1391613
Potočnik MatjažNK S.Rojko Dobrovce4114
Potpara BlažoMarles hiše11975
Potrč DušanNK Tehnotim Pesnica317
Praper JakaNK TAB Akumulator109001
Praznik MitjaNK TAB AKUMULATOR97911
Prednik BenjaminNK Pohorje9708131
Pregl TilenNK Brunšvik0
Prelogar JureNK TAB Akumulator1268711
Princ BoštjanŠD Marjeta na Dravskem polju112402
Prineg DamjanNK Miklavž11990
Pristovnik JureNK gostilna Lobnik Slivnica11990
Pušnik BineNK S.Rojko Dobrovce134192
Pušnik MatjažNK gostilna Lobnik Slivnica7290121
Putora DaniloNK Miklavž5250
Putrih RokŠD Marjeta na Dravskem polju1368882
Rajšp ŽanNK Rače1179672
Ramšak KlemenNK gostilna Lobnik Slivnica119231
Razboršek AlešNK gostilna Lobnik Slivnica121000251
Raztočnik TilenNK Peca978122
Rebernik DejanNK Peca218011
Režonja GregorNK Brunšvik0
Ribič VanjaMarles hiše13117012
Rihtarič DavidNK Duplek1310163
Rodi BojanMarles hiše128781
Rojko LeonNK Pohorje226
Rojko PrimožNK gostilna Lobnik Slivnica1196411
Sagadin SamoNK Starše11990
Šantl TimiNK Asfalterstvo Brus Malečnik1296611
Šavorič JanNK Brunšvik9638
Sedminek TomažNK Starše95331
Šegula JureNK Tehnotim Pesnica11926
Sel AndrejNK Starše832411
Senčar TomažNK Miklavž1157621
Šepul JožefNK TAB Akumulator125702
Šepul UrošNK TAB Akumulator96562
Šerdoner RokNK Starše190
Simonič DomenNK Duplek41401
Simonič ŽanNK Rače1050234
Šipek JaniNK TAB AKUMULATOR232
Šisernik DavidNK TAB Akumulator5952
Škarica MarinNK Miklavž75804
Skodič RokNK Starše0
Škofič GregorNK Miklavž96082
Šlebinger MatejNK Brunšvik1311701
Smodej LanNK Tehnotim Pesnica13887113
Smolar JanNK Pohorje215
Špehonja ŽigaŠD Marjeta na Dravskem polju12105621
Sredenšek JanNK Pohorje12100213
Stachel TadejNK S.Rojko Dobrovce131035143
Stachel TilenNK S.Rojko Dobrovce13117011
Stajnko BlažNK Pohorje119187
Štaleker ValentinNK TAB Akumulator95522
Steiner NejcNK Pohorje32601
Štiftar JarošNK Peca97133
Stopajnik SimonNK TAB Akumulator1198443
Stopinšek LukaŠD Marjeta na Dravskem polju235
Strašek DavidNK Asfalterstvo Brus Malečnik319
Štrukelj JanMarles hiše12108011
Štuhec RokNK Duplek5450
Šumak VidNK Miklavž3118
Tašner AleksNK S.Rojko Dobrovce1193815
Tkalec TadejNK Duplek252
Tomanič JakobNK Brunšvik103651
Tomažič UrošNK gostilna Lobnik Slivnica36411
Toplak RokNK S.Rojko Dobrovce254
Trantura JureNK Rače43602
Tršavec AnžeNK Asfalterstvo Brus Malečnik121080
Trstenjak MitjaNK gostilna Lobnik Slivnica131105
Ulbin LukaNK Asfalterstvo Brus Malečnik139397
Uranc LukaNK Peca122
Vajnhandl VidNK Tehnotim Pesnica0
Vajs JanNK Tehnotim Pesnica127
Valentan DanijelNK Miklavž122432
Valenti SimonNK Duplek862122
Velkner PrimožNK S.Rojko Dobrovce8248
Vertačnik StašNK TAB Akumulator319
Vetrih KristjanNK Duplek824811
Vezovnik MarkoNK Peca981033
Vidovič LukaNK Rače93891
Visenjak ŽanNK Miklavž13100212
Vnuk NejcNK Asfalterstvo Brus Malečnik12107731
Voglar DanijelNK Brunšvik144
Vohl BoštjanNK Duplek76303
Volmut SimonŠD Marjeta na Dravskem polju41451
Vorše TimNK Pohorje11
Vravnik AnžeNK Peca21801
Vreča TimotejNK Tehnotim Pesnica1396753
Weixl JanNK Asfalterstvo Brus Malečnik426
Zagajšek TadejNK gostilna Lobnik Slivnica121080
Žagar VojkoŠD Marjeta na Dravskem polju190
Zagoršak MihaNK Tehnotim Pesnica9785
Zajc MatijaNK TAB AKUMULATOR64162
Zgrabič GregorMarles hiše1294293
Zimet DarioMarles hiše5129
Zimet MarioNK Tehnotim Pesnica42231
Žižmond KlemenNK Pohorje1311695
Žnidarič EdinNK Miklavž2180
Zorec AlenNK Brunšvik127651
Žunkovič DomenŠD Marjeta na Dravskem polju1210601
Đerlek AladinNK Tehnotim Pesnica359
Đukanovič DavidNK S.Rojko Dobrovce0
Đuran NejcNK Miklavž190






SPONZORJI ZVEZE
Takos
SportKlub
Draš

    Medobčinska nogometna
    zveza Maribor

    Engelsova ulica 6
    2000 Maribor

    T:031 782 191
    E:info@mnzveza-mb.si

    Uradne ure:
    pon.-pet. od 9.00 do 15. ure