Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Strelci

RangIme in priimekKlubZadetkiAvtogoli11 metrovke
1Schlauer KaiNK Maribor2902
2Nedeljko NejcNŠ Jarenina-Pesnica2501
3Romih AlenNK Malečnik2501
4Horvat BrinNŠ Jarenina-Pesnica2302
5Macanović AngeloNK Maribor2000
6Antič Kurbus ŽanNK Maribor1600
7Sep MatjažNK Pohorje1500
8Hojnik DanejNŠ Jarenina-Pesnica1300
9Strojnik ŽanNK Korotan Prevalje1301
10Čuk TineNK Maribor1304
11Lorbek AnejNK MIKLAVŽ1200
12Markoli LovroNK Maribor1000
13Ramadani EdinNŠ ROHO700
14Zorec LukaNŠ Jarenina-Pesnica700
15Kozar ŽigaNK Pohorje701
16Konečnik JakaNš Dravograd600
17Greif RokNŠ Šentilj600
18Eferl AnjaNŠ ROHO600
19Ledinek VidNŠ NK Radlje U/15600
20Škerget ReneNŠ Jarenina-Pesnica600
21Drol AljažNK Korotan Prevalje500
22Caf ŽanNŠ Jarenina-Pesnica500
23Anderlič AnejNK MIKLAVŽ500
24Lobnik JernejNŠ ROHO500
25Previšić AljažNK Korotan Prevalje500
26Fratar Peruš ŽakNš Dravograd500
27Fink DejanNš Dravograd501
28Strunčnik JanNK Pohorje501
29Repič LovroNK Lenart501
30Ferlič NoelNŠ ROHO400
31Dover GregorNK Maribor400
32Kotnik MaticNš Dravograd400
33Fratar Peruš ŽanNš Dravograd400
34Šiljegović DinoNK MB Tabor400
35Pak RokNŠ Šentilj300
36Kos LukaNK Pohorje300
37Dvoršak MatejNK Maribor300
38Vršič AnejNK Malečnik300
39Fras RokNK Lenart300
40Jurič NikNK Malečnik300
41Mošič AleksejNK Maribor300
42Dobaj JakaNK Pohorje300
43Simonič MarkoNK Maribor300
44Štajner NejcNŠ Šentilj300
45Sakelšek PatrikNK MB Tabor300
46Islamaj AlenNK MB Tabor300
47Barbirič Frank FilipNK Lenart300
48Senekovič JanNŠ Jarenina-Pesnica300
49Hajšek TilenNK Malečnik300
50Rogina AnejNK MB Tabor300
51Kerep PatrikNK MIKLAVŽ300
52Stamenkovič JoštNK Korotan Prevalje300
53Raner NinoNK Lenart330
54Golob LukaNŠ NK Radlje U/15200
55Stanek Reher NikNK MB Tabor200
56Ciglar MatijaNK MB Tabor200
57Bračko BrinNK Malečnik200
58Hajdinjak LukaNK Malečnik200
59Rošić AldinNŠ Jarenina-Pesnica200
60Kranvogel TilenNK MB Tabor200
61Grizold LunNš Dravograd200
62Robič ReneNK Pohorje200
63Brus MaiNK Malečnik200
64Marko GalNK Lenart200
65Letnik NejcNK Lenart200
66Zagernik DavidNK Korotan Prevalje200
67Pušnik JakaNŠ Šentilj200
68Šimundža LukaNK MB Tabor200
69Vedlin NinoNK MIKLAVŽ200
70Aliti DenisNK MIKLAVŽ200
71Jamnik MihaNš Dravograd200
72Popijal StašNK Maribor200
73Zrnko TineNŠ Jarenina-Pesnica200
74Kovač KlemenNŠ NK Radlje U/15200
75Ganiu BesarNK MB Tabor200
76Keglević NejcNK Malečnik200
77Trupkovič PrimožNŠ Jarenina-Pesnica200
78Breskvar MarkoNK MB Tabor200
79Neuvirt UrbanNK Lenart200
80Kraner MatejNŠ Jarenina-Pesnica200
81Friš NinoNK Maribor200
82Hodžić MaidNK MB Tabor200
83Zupančič ValNK MB Tabor200
84Arsevski GalNK Lenart200
85Galić MarinNK MB Tabor100
86Dautoski AdrianNŠ ROHO100
87Zilić HarisNK Malečnik100
88Kompan JakobNK MB Tabor100
89Aplinc JušNŠ NK Radlje U/15100
90Smrečnik BoštjanNš Dravograd100
91Verlak PatrickNK Malečnik100
92Klobasa Mitev LukaNK Malečnik100
93Weixl NikNK Malečnik100
94Ternik MarkNŠ NK Radlje U/15100
95Seitl NiklasNŠ NK Radlje U/15100
96Knez FilipNŠ NK Radlje U/15100
97Šuman JurijNK Lenart100
98Lampret JanNš Dravograd100
99Obreza BlažNš Dravograd100
100Razlag TadejNK Lenart100
101Colnarič EnejNK Lenart100
102Breznik VidNŠ Šentilj100
103Plazovnik AmadejNš Dravograd100
104Koren Nal LanNš Dravograd100
105Petek JanNŠ Šentilj100
106Belšak JonNŠ NK Radlje U/15100
107Šobernik NikNŠ Šentilj100
108Kmetič LanNŠ Jarenina-Pesnica100
109Dajčman RokNK Lenart100
110Rudolf AndražNš Dravograd100
111Vanek JanNK Lenart100
112Bauman MaticNŠ ROHO100
113Namestnik GalNK MIKLAVŽ100
114Šteharnik NejcNš Dravograd100
115Vukolić DamjanNš Dravograd100
116Žugman Bakšič TarikNŠ Jarenina-Pesnica100
117Poredoš LukaNK Maribor100
118Medved ŽanNK MB Tabor100
119Celcer JakaNK Maribor100
120Veingerl ŽigaNŠ ROHO100
121Kolerič Jelen LeanderNK MIKLAVŽ100
122Rabič NejNK Pohorje100
123Vidmar Tjan MarkoNš Dravograd100
124Fidler KavinNK Pohorje100
125Lasbaher JakaNK Pohorje100
126Kovše GalNš Dravograd100
127Moussouris MinejNK Korotan Prevalje100
128Mikluš Senekovič GalNK Maribor100
129Čavnik JakaNš Dravograd101
130Frešer PijaNŠ ROHO101
131Franci NikNK MIKLAVŽ101
132Delić AhmedNŠ ROHO111
133Eman LukaNŠ NK Radlje U/15010
134Bedek-Piko NikNŠ NK Radlje U/15010
135Lubej ZalNŠ Jarenina-Pesnica010
136Nosan GalNK Malečnik010
137Lovec Halilagič TianNŠ ROHO010
138Čelik FilipNš Dravograd010






SPONZORJI ZVEZE
Takos
SportKlub
Draš

    Medobčinska nogometna
    zveza Maribor

    Engelsova ulica 6
    2000 Maribor

    T:031 782 191
    E:info@mnzveza-mb.si

    Uradne ure:
    pon.-pet. od 9.00 do 15. ure