Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Strelci

RangIme in priimekKlubZadetkiAvtogoli11 metrovke
1Dobaj BlažMarles hiše3501
2Bohl JožeNK ZU-VIL Brunšvik2001
3Breznik AljažNK gostilna Lobnik Slivnica1900
4Štrukelj JanMarles hiše1702
5Kočar LučoNK ZU-VIL Brunšvik1600
6Sel AndrejNK Starše1500
7Gajić GoranNK AquaSystems Dogoše1400
8Simonič DomenNK Duplek1400
9Plavšič SinišaNK ZU-VIL Brunšvik1300
10Ulbin LukaNK Asfalterstvo Brus Malečnik1200
11Rajšp ŽanNK gostilna Lobnik Slivnica1200
12Zgrabič GregorMarles hiše1200
13Hebar GregorNK Cerkvenjak1201
14Radivojevič DarkoNK PECA1100
15Ternik RenatoNK RADLJE1000
16Košnik SergejNK Cerkvenjak900
17Zajec DenisNK AquaSystems Dogoše900
18Ornik LukaNK Rače900
19Bohak NejcŠD Marjeta na Dravskem polju901
20Gerečnik SašoNK Starše901
21Breg RokNK Starše904
22Sinanović NerminŠD Marjeta na Dravskem polju800
23Dobnik AljažNK Starše800
24Habuš MaticNK Asfalterstvo Brus Malečnik800
25Ademovič PrimožNK Duplek800
26Lasnik TineNK TAB Akumulator800
27Dvoršak Špehar PrimožNK Rače800
28Stopajnik SimonNK TAB Akumulator800
29Stojanov MilivojPaloma804
30Govedič BlažNK Cerkvenjak700
31Lupinšek MatjažNK Starše701
32Pečovnik MaticNK PECA702
33Blagus KrešoNK Asfalterstvo Brus Malečnik703
34Simonič ŽanNK ZU-VIL Brunšvik711
35Mlaker AlešMarles hiše600
36Korošak IgorNK RADLJE600
37Knez AlenNK Rače600
38Janet OskarNK TAB Akumulator600
39Rojht DenisNK Rače601
40Letonja DanijelNK AquaSystems Dogoše604
41Zavolovšek AnžeNK TAB Akumulator500
42Stavbar GregorNK Asfalterstvo Brus Malečnik500
43Bijol AndražNK RADLJE500
44Breznik MatejPaloma500
45Ribič VanjaMarles hiše500
46Ekart NejcNK ZU-VIL Brunšvik500
47Lešnik TilenNK Rače501
48Čirak EnverNK Asfalterstvo Brus Malečnik501
49Čeh DarjanNK Cerkvenjak501
50Letnik DavidNK Asfalterstvo Brus Malečnik501
51Arl JanNK TAB Akumulator504
52Putrih RokNK Duplek400
53Založnik AmadejNK RADLJE400
54Razboršek AlešNK gostilna Lobnik Slivnica400
55Princ BoštjanŠD Marjeta na Dravskem polju400
56Fortin ŽanNK PECA400
57Tkalčič MišelNK AquaSystems Dogoše400
58Jelenc ValentinMarles hiše400
59Štiftar JarošNK PECA400
60Kugl UrošNK gostilna Lobnik Slivnica400
61Vajdl AlenNK PECA400
62Petrovič StašŠD Marjeta na Dravskem polju400
63Pavlič GašperMarles hiše400
64Dobaja MarkoNK Duplek400
65Ruis UrošNK Asfalterstvo Brus Malečnik401
66Druzovič JaniNK Cerkvenjak401
67Pavlin DejviNK Duplek402
68Budić SinišaNK Rače402
69Marinkovič ŽeljkoNK TAB Akumulator402
70Krajnc RokNK Rače300
71Bezjak ŽigaPaloma300
72Miložič JanNK Starše300
73Jelen MitjaNK Cerkvenjak300
74Mesarič MihaNK Starše300
75Špehonja ŽigaŠD Marjeta na Dravskem polju300
76Kelc KlemenŠD Marjeta na Dravskem polju300
77Zemljič SimonPaloma300
78Tomažič UrošNK gostilna Lobnik Slivnica300
79Nerat AljošaMarles hiše300
80Mikl SamoNK AquaSystems Dogoše300
81Pišek IztokNK gostilna Lobnik Slivnica300
82Pevec AljažNK Starše300
83Raztočnik TilenNK PECA300
84Tišma TihomirNK Rače300
85Lašič NikNK Rače300
86Praznik MitjaNK PECA300
87Leniči Diego ArlindNK RADLJE300
88Vran LukaNK Rače300
89Milutinović NikolaŠD Marjeta na Dravskem polju301
90Pernat RokiNK Cerkvenjak303
91Marko TomažŠD Marjeta na Dravskem polju200
92Krepek SimonNK Duplek200
93Plemeniti KrešimirPaloma200
94Rižnar GorazdNK Cerkvenjak200
95Gajser DavorŠD Marjeta na Dravskem polju200
96Nahberger DenisNK Rače200
97Stamenković SašaPaloma200
98Pleteršek TimotejMarles hiše200
99Hutmajer BoštjanNK TAB Akumulator200
100Levanič SandiNK ZU-VIL Brunšvik200
101Milec MaticNK Starše200
102Žugman AljažPaloma200
103Vidovič LukaNK Rače200
104Isufi BurimPaloma200
105Šipek JaniNK TAB Akumulator200
106Repotočnik AlešNK TAB Akumulator200
107Kreuzer GalNK PECA200
108Koren TeoNK RADLJE200
109Krajnc MatijaNK Starše200
110Gajser TilenŠD Marjeta na Dravskem polju200
111Kaučič DanijelNK AquaSystems Dogoše200
112Novak MarkoMarles hiše200
113Klajderič LukaNK Starše200
114Dobaj AljažMarles hiše200
115Fingušt SimonŠD Marjeta na Dravskem polju200
116Hozjan NinoNK AquaSystems Dogoše200
117Muharemi ŠefikŠD Marjeta na Dravskem polju200
118Brdnik BoštjanNK PECA200
119Piko AndrejNK PECA200
120Rebernik DejanNK PECA200
121Godvajs BorutNK Duplek200
122Kobal KlemenNK RADLJE201
123Narić AleksanderNK ZU-VIL Brunšvik202
124Herga TilenNK gostilna Lobnik Slivnica202
125Jaušovec DanielNK Duplek100
126Grabovac DanielNK PECA100
127Žmavc DamjanNK Cerkvenjak100
128Smode SandiPaloma100
129Amšl ŽanPaloma100
130Javornik DavidNK RADLJE100
131Stančič JernejNK AquaSystems Dogoše100
132Moser RobertNK RADLJE100
133Šepul UrošNK TAB Akumulator100
134Rihtarič DavidNK Duplek100
135Perko DenisNK ZU-VIL Brunšvik100
136Drašak MitjaNK Cerkvenjak100
137Petrovič KlemenNK Rače100
138Jamšek LukaNK Asfalterstvo Brus Malečnik100
139Jamnik RokNK TAB Akumulator100
140Gajser GregorŠD Marjeta na Dravskem polju100
141Mezgec JaniPaloma100
142Begić IbroNK TAB Akumulator100
143Kocijan JanikNK Asfalterstvo Brus Malečnik100
144Barun MarkoNK Starše100
145Sedminek TomažNK Starše100
146Čuček RobiNK Starše100
147Krajcar TilenNK TAB Akumulator100
148Musić NerminNK Rače100
149Koren MatejŠD Marjeta na Dravskem polju100
150Rodi BojanMarles hiše100
151Novoselec SergejNK Duplek100
152Tadić DaliborNK gostilna Lobnik Slivnica100
153Zemljak SašoNK RADLJE100
154Gregorc TadejNK Rače100
155Sonjak AnžeNK TAB Akumulator100
156Horvat MatejNK Cerkvenjak100
157Predan LeonNK gostilna Lobnik Slivnica100
158Diemat MarkoNK Duplek100
159Cegnar ŽanNK Asfalterstvo Brus Malečnik100
160Türk ArmandoNK Asfalterstvo Brus Malečnik100
161Volmut SimonNK gostilna Lobnik Slivnica100
162Jakopović TomažMarles hiše100
163Brancelj TilenPaloma100
164Lenič JanNK Asfalterstvo Brus Malečnik100
165Rojko PrimožNK gostilna Lobnik Slivnica100
166Denša MitjaNK TAB Akumulator100
167Podvinski NikoNK TAB Akumulator100
168Rošker RenePaloma100
169Komperšak GregorNK Asfalterstvo Brus Malečnik100
170Lončarič TilenNK ZU-VIL Brunšvik100
171Perkovič IgorNK ZU-VIL Brunšvik100
172Klajnošek ŽanNK Cerkvenjak100
173Vršič SamoNK Cerkvenjak100
174Lesjak JureNK PECA100
175Kolar DominikŠD Marjeta na Dravskem polju100
176Rojko BorisNK gostilna Lobnik Slivnica100
177Korbar AlešNK RADLJE100
178Horvat RokŠD Marjeta na Dravskem polju100
179Tomanič JakobNK ZU-VIL Brunšvik101
180Šavorič JanNK Asfalterstvo Brus Malečnik110
181Ameršek TadejNK PECA110
182Harih DavorinNK ZU-VIL Brunšvik110
183Karničnik MatejNK RADLJE120
184Aliti VedatNK PECA010
185Valentan MatejNK AquaSystems Dogoše010
186Djordjevič DejanNK AquaSystems Dogoše010
187Mihalič BoštjanNK Rače010
188Ciglar RokNK gostilna Lobnik Slivnica020






SPONZORJI ZVEZE
Takos
SportKlub
Draš

    Medobčinska nogometna
    zveza Maribor

    Engelsova ulica 6
    2000 Maribor

    T:031 782 191
    E:info@mnzveza-mb.si

    Uradne ure:
    pon.-pet. od 9.00 do 15. ure